Jump to content

Even*

Player
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Świetny Gość!

About Even*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/03/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kraków

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia: 15.02.2019 około godziny 18:55 Nick/pasek: Even* Nick/pasek oskarżonej osoby: sebatmmt Mój serial: DFF0CD399F255B8FE42D6B1E281162A1 Opis: Więc tak, 15 lutego tzw. sebatmmt chciał ode mnie pożyczyć kasę, dokładnie 4k (wszystko jest na screenach), zadeklarował się, że odda wszystko do 22 lutego, czyli miał dokładnie 7 dni na spłacenie owej pożyczki. Zazwyczaj z nim siedzę na tsie, wiec go po prostu zapytałem czy ma tą kasę, odpowiedział, że nie. Zapytałem się czy ogarnie tą kasę i mi ją odda, odpowiedział, że i tak tu nie gra, wiec nie, po czym później dopowiedział "jak znowu zacznę grać to Ci oddam", powiedziałem mu, że ma ogarnąć kasę do dzisiaj, do godziny 19:30, stwierdził, że mu się nie chce, więc pisze tą skargę i tak wydaje mi się, że miał dość dużo czasu, aby oddać mi tę pożyczkę, bo aż 3 miesiące, a ma do mnie dobry kontakt, więc w każdej chwili mógł napisać. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/l21BFYg https://imgur.com/a/xL4L4sn https://imgur.com/a/udrqjz6 https://imgur.com/a/FHgLqDz Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Decyzja administracji Gracz poinformowany o skardze na PW
 2. Gracz przekazał kase, ale nie rozumiem nadal, czemu dostałem ten mandat za parkowanie, jak samochod nie miał recznego, tylko po prostu sie zablokowal w scianie, gdy chcialem go stamtąd wyciagnac.
 3. Samochód nie stał na ręcznym, po prostu się zablokował w scianie. Przecież Ty możesz sprawdzić kogo to pojazd.
 4. Data i godzina zdarzenia: 23.02.2019 około godziny 21 Nick/pasek: Even* Nick/pasek oskarżonej osoby: IPYM Mój serial: DFF0CD399F255B8FE42D6B1E281162A1 Opis: Więc tak, około 21 mój samochód utknął w nietypowym miejscu. Sapdy przyjechały na miejsce i postanowili mi wlepić dwa mandaty za niby odwalanie i złe parkowanie, czyli tak naprawdę dostałem dwa mandaty, za to, że samochód utknął w tym miejscu, ale z dwoma innymi powodami, dodam również, że panowie z SAPD nie byli nawet skłonni do rozmowy. A jeszcze chciałbym dodać, że samochód NIE ZOSTAŁ ZAPARKOWANY, ponieważ nie miał ręcznego, a z tego co pamiętam, to jeśli samochód nie ma ręcznego, to mandatu NIE MA. Pisze dwie osobne skargi, ponieważ w regulaminie jest, że nie mogę napisać jednej skargi na dwie osoby. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/VtuuZ10 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Zwrot pieniędzy za mandat i ukaranie.
 5. Data i godzina zdarzenia: 23.02.2019 około godziny 21 Nick/pasek: Even* Nick/pasek oskarżonej osoby: Roczki.fg Mój serial: DFF0CD399F255B8FE42D6B1E281162A1 Opis: Więc tak, około 21 mój samochód utknął w nietypowym miejscu. Sapdy przyjechały na miejsce i postanowili mi wlepić dwa mandaty za niby odwalanie i złe parkowanie, czyli tak naprawdę dostałem dwa mandaty, za to, że samochód utknął w tym miejscu, ale z dwoma innymi powodami, dodam również, że panowie z SAPD nie byli nawet skłonni do rozmowy. A jeszcze chciałbym dodać, że samochód NIE ZOSTAŁ ZAPARKOWANY, ponieważ nie miał ręcznego, a z tego co pamiętam, to jeśli samochód nie ma ręcznego, to mandatu NIE MA. Pisze dwie osobne skargi, ponieważ w regulaminie jest, że nie mogę napisać jednej skargi na dwie osoby. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/VtuuZ10 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Zwrot pieniędzy za mandat i ukaranie.
 6. Even*

  Licytacja Turismo.

  Sprzedany, LOCK.
 7. Model pojazdu Przebieg: 75k Cena: CW:800k KT: 940k <do lekkiego nego> Kolor: Niebieski Felgi: Grove Kolor Świateł: Zielone Tuning: FMK, RH1, atrapa, bak 98l Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/PpcBLRq
 8. Zastosuj się do wzoru i może jakieś dowody?
 9. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
×
×
 • Create New...