Jump to content

Even*

Gold
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Świetny Gość!

About Even*

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Małopolska

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Aplikant

Recent Profile Visitors

1035 profile views
 1. Even*

  Licytacja Turismo

  Sprzedany, prosze o zamkniecie
 2. Even*

  Licytacja Turismo

  2,1kk po sell, oferta na serwerze
 3. To może podasz offy z serwera, żebyśmy mieli co przebic?
 4. Even*

  Licytacja Turismo

  ref, juz jest blisko
 5. Even*

  Licytacja Turismo

  Model pojazdu: Turismo ID 64050 Przebieg: 39,8k Cena: Licytacja Kolor: Czarny Felgi: Megi (poszerzone) Kolor Świateł: Fioletowe coś koło 70% Tuning: Fmk, rh1, nitro ciągłe, bak 40l Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/smVWoXh Jeśli cena mi sie nie spodoba, pojazd nie zostanie sprzedany.
 6. Even*

  Licytacja turismo

  Model pojazdu: Turismo id 64050 Przebieg: 39100 Cena: Licytacja Kolor: Czerwony Felgi: Megi Kolor Świateł: Białe, zwykłe Tuning: Fmk, rh1, nitro, bak 40l i te koła poszerzone Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/YotzqZr Jeśli cena mnie nie zadowoli pojazd nie zostanie sprzedany. Prosze nie pisać jakie KT.
 7. Data i godzina zdarzenia: 15.02.2019 około godziny 18:55 Nick/pasek: Even* Nick/pasek oskarżonej osoby: sebatmmt Mój serial: DFF0CD399F255B8FE42D6B1E281162A1 Opis: Więc tak, 15 lutego tzw. sebatmmt chciał ode mnie pożyczyć kasę, dokładnie 4k (wszystko jest na screenach), zadeklarował się, że odda wszystko do 22 lutego, czyli miał dokładnie 7 dni na spłacenie owej pożyczki. Zazwyczaj z nim siedzę na tsie, wiec go po prostu zapytałem czy ma tą kasę, odpowiedział, że nie. Zapytałem się czy ogarnie tą kasę i mi ją odda, odpowiedział, że i tak tu nie gra, wiec nie, po czym później dopowiedział "jak znowu zacznę grać to Ci oddam", powiedziałem mu, że ma ogarnąć kasę do dzisiaj, do godziny 19:30, stwierdził, że mu się nie chce, więc pisze tą skargę i tak wydaje mi się, że miał dość dużo czasu, aby oddać mi tę pożyczkę, bo aż 3 miesiące, a ma do mnie dobry kontakt, więc w każdej chwili mógł napisać. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/l21BFYg https://imgur.com/a/xL4L4sn https://imgur.com/a/udrqjz6 https://imgur.com/a/FHgLqDz Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Decyzja administracji Gracz poinformowany o skardze na PW
×
×
 • Create New...