Skocz do zawartości

Even*

Gracz
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

48 Świetny Gość!

9 obserwujących

O Even*

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 03.08.2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

770 wyświetleń profilu
 1. Even*

  Skarga na Roczki.fg

  Gracz przekazał kase, ale nie rozumiem nadal, czemu dostałem ten mandat za parkowanie, jak samochod nie miał recznego, tylko po prostu sie zablokowal w scianie, gdy chcialem go stamtąd wyciagnac.
 2. Even*

  Skarga na Roczki.fg

  Samochód nie stał na ręcznym, po prostu się zablokował w scianie. Przecież Ty możesz sprawdzić kogo to pojazd.
 3. Data i godzina zdarzenia: 23.02.2019 około godziny 21 Nick/pasek: Even* Nick/pasek oskarżonej osoby: IPYM Mój serial: DFF0CD399F255B8FE42D6B1E281162A1 Opis: Więc tak, około 21 mój samochód utknął w nietypowym miejscu. Sapdy przyjechały na miejsce i postanowili mi wlepić dwa mandaty za niby odwalanie i złe parkowanie, czyli tak naprawdę dostałem dwa mandaty, za to, że samochód utknął w tym miejscu, ale z dwoma innymi powodami, dodam również, że panowie z SAPD nie byli nawet skłonni do rozmowy. A jeszcze chciałbym dodać, że samochód NIE ZOSTAŁ ZAPARKOWANY, ponieważ nie miał ręcznego, a z tego co pamiętam, to jeśli samochód nie ma ręcznego, to mandatu NIE MA. Pisze dwie osobne skargi, ponieważ w regulaminie jest, że nie mogę napisać jednej skargi na dwie osoby. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/VtuuZ10 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Zwrot pieniędzy za mandat i ukaranie.
 4. Data i godzina zdarzenia: 23.02.2019 około godziny 21 Nick/pasek: Even* Nick/pasek oskarżonej osoby: Roczki.fg Mój serial: DFF0CD399F255B8FE42D6B1E281162A1 Opis: Więc tak, około 21 mój samochód utknął w nietypowym miejscu. Sapdy przyjechały na miejsce i postanowili mi wlepić dwa mandaty za niby odwalanie i złe parkowanie, czyli tak naprawdę dostałem dwa mandaty, za to, że samochód utknął w tym miejscu, ale z dwoma innymi powodami, dodam również, że panowie z SAPD nie byli nawet skłonni do rozmowy. A jeszcze chciałbym dodać, że samochód NIE ZOSTAŁ ZAPARKOWANY, ponieważ nie miał ręcznego, a z tego co pamiętam, to jeśli samochód nie ma ręcznego, to mandatu NIE MA. Pisze dwie osobne skargi, ponieważ w regulaminie jest, że nie mogę napisać jednej skargi na dwie osoby. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/VtuuZ10 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Zwrot pieniędzy za mandat i ukaranie.
 5. Even*

  Licytacja Turismo.

  Sprzedany, LOCK.
 6. Model pojazdu Przebieg: 75k Cena: CW:800k KT: 940k <do lekkiego nego> Kolor: Niebieski Felgi: Grove Kolor Świateł: Zielone Tuning: FMK, RH1, atrapa, bak 98l Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/PpcBLRq
 7. Even*

  Zniszczenia Auta

  Zastosuj się do wzoru i może jakieś dowody?
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
 • Dodaj nową pozycję...