Jump to content

Olrajt69

Premium
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

About Olrajt69

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: FD9E1237D4C66BFF9D1252DA13B307A2Staż na serwerze:Gracz od 2 lat. Łączny czas gry: 364h 50m.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 3hImię: MateuszWiek: 15Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: NieCzy posiadasz TeamSpeak3?: TakCzy posiadasz mikrofon?: TakCzy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: TakCzy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak. 2 razy zostało mi zabrane prawko.Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: Niestety nie mam.Dlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Chcę dołączyć do SAPD, ponieważ uwielbiam tą frakcje. Jeszcze nigdy nie byłem w żadnej frakcji tego typu. Już od jakiegoś czasu interesuje mnie serwerowa policja. Podziwiam ich pracę i sam chciałbym spróbować czegoś nowego. Dlatego jestem tutaj i piszę tą apelacje.Coś o sobie (Opisz swój charakter):Mam na imię Mateusz. Mam 15lat i chodzę do 8-klasy.Interesuję się motoryzacją. Jestem osobą stanowczą oraz zorganizowaną. Uwielbiam pracować w grupie oraz umiem się w niej znaleźć, także jestem uczciwy i dla mnie liczy się tylko sprawiedliwość.Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Uważam, że jestem idealnym kandydatem na te stanowisko, ponieważ: -Jestem osobą zorganizowaną, -Uwielbiam pracować w grupie i potrafię się w niej odnaleźć, -Jestem osobą sprawiedliwą oraz uczciwą, -Nie mam problemu z podporządkowaniem się do rozkazów wyższych rang, -Dobrze odgrywam akcje RP, -Sprawiło by mi to radość
 2. Nick: |SM|Olrajt69 Serial: FD9E1237D4C66BFF9D1252DA13B307A2 Staż na serwie: 335h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: przekazanie gotówki oraz pojazdu na konto rombx Krótki opis sytuacji: Przekazałem graczowi ,,rombx" 12k oraz auto marki Fortune i po jakimś niedługim odstępie czasowym zostałem zbanowany. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Witam piszę tą apelacje, ponieważ strasznie mi zależy na tym aby dostać UB na serwerze.Gracza ,,rombx" znam prywatnie i ja chciałem aby zaczął gać na tym serwerze.Dlatego przekazałem mu jedno z moich aut,aby szybko się nie zniechęcił .Rombx powiedział mi ,że jak znajdzie sobie jakąś ciekawą prace to zacznie mi powoli oddawać.No i gra toczyła się dalej a tu nagle po niedługim czasie zostałem zbanowany.Dokładnie nie wiem dlaczego zostałem zbanowany ,lecz jak złamałem jakieś pod punkty regulaminu serwera to bardzo przepraszam, nie zrobiłem tego świadomie.Po prostu musiałem coś przeoczyć.Oczywiście regulamin przeczytam jeszcze raz bardzo dokładnie.
 3. Olrajt69 nie jest moim znajomym dostałem od niego propozycję kupna auta za podatek, wiem nie powinienem kupować tego auta, bardzo za to przepraszam. Na początku nie wiedziałem o co ci chodzi chciałeś dostać ode mnie Premiera za 1000 zł, groziłeś mi banem ,więc Cię wyśmiałem i napisałem ,,good luck" . Teraz wiem, że chciałeś się wymienić z graczem Olrajt69 ,a on Cię oszukał. Chciałbym to wszystko naprawić i wzrócić Ci te auto lub pieniądze, dlatego proszę administrację o drugą szansę i obiecuje że taka sytuacja się nie powtóży.
 4. Rozumiem, że zostałem ukarany z własnej winy ,ale proszę o drugą szansę już nigdy nie kupie auta od gracza za cenę mniejszą niż te auto jest warte. Nie wiedziałem że to może się tak skończyć. Lubię grać RPG i chciałbym grać dalej.
 5. Kupiłem te auto za podatek. Nie wiem dlaczego ten gracz tak tanio chciał mi sprzedać te auto.
 6. Nick: |RPs|Nyk98 Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/357961 Serial: C76E0A8D6A09279E117BFD7432AEFC54 Staż na serwie: 110h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: otrzymanie pojazdów za podatek Krótki opis sytuacji: Dostałem propozycję gracza na sprzedaż auta za nie wielką cenę kupiłem je, następnego dnia dostałem bana z nie wiadomo jakiego powodu. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosiłbym o rozpatrzenie mojego podania i o pozytywną odpowiedź. Uwielbiam RPG i chciałbym grać dalej.
 7. Nick: |RPs|Nyk98 Serial: C76E0A8D6A09279E117BFD7432AEFC54 Staż na serwie: 116h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: otrzymanie pojazdów za podatek (zw. ze skargą https://pylife.pl/forums/topic/289191-skarga-na-olrajt69/) Krótki opis sytuacji: Dostałem propozycję gracza na sprzedaż auta za nie wielką cenę kupiłem je, następnego dnia dostałem bana z nie wiadomo jakiego powodu. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosiłbym o rozpatrzenie mojego podania i o pozytywną odpowiedź. Uwielbiam RPG i chciałbym grać dalej.
 8. Nick: |RPs|Nyk98 Serial: C76E0A8D6A09279E117BFD7432AEFC54 Staż na serwie: 116h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: otrzymanie pojazdów za podatek (zw. ze skargą https://pylife.pl/forums/topic/289191-skarga-na-olrajt69/) Krótki opis sytuacji: Dostałem propozycję gracza na sprzedaż auta za nie wielką cenę kupiłem je, następnego dnia dostałem bana z nie wiadomo jakiego powodu. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Prosiłbym o rozpatrzenie mojego podania i o pozytywną odpowiedź. Zafascynowałem się grą i chciałbym grać dalej.
 9. Nick: |RPs|Nyk98 Serial: C76E0A8D6A09279E117BFD7432AEFC54 Staż na serwie: 116h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: otrzymanie pojazdów za podatek (zw. ze skargą https://pylife.pl/forums/topic/289191-skarga-na-olrajt69/) Krótki opis sytuacji: Dostałem propozycję gracza na sprzedaż auta za nie wielką cenę kupiłem je, następnego dnia dostałem bana z nie wiadomo jakiego powodu. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Prosiłbym o rozpatrzenie mojego podania i o pozytywną odpowiedź. Zafascynowałem się grą i chciałbym grać dalej.
 10. Witam,piszę tę apelację,gdyż zostałem zbanowany nie wiedząc z jakiej przyczyny. Prosiłbym o szybki kontakt TS3. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...