Skocz do zawartości

Karamba112

Gracz
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 CJ

O Karamba112

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 29.08.1995

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Radom

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: |MECH-SF|Karamba*RD Staż: 20 dni Serial: 5C550207D2B2EC665773A2CE02EA8F52 Nick osoby zawieszającej: Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Wszystko opisałem na poprzednim podaniu, ale nie dano mi wyjaśnić, że w momencie kiedy otrzymałem zawieszenie prawka osoba uderzająca mnie robiła koło na skrzyżowaniu, a ja po prostu blokowałem robienie tego koła. A jeśli chodzi o taranowanie to przez cały czas wyprzedzałem go i zagradzałem mu drogę. Dowody: Coś od siebie: ... Wszystko na poprzednim podaniu. Aha i według mnie to nie był taran ;d tylko słuszne blokowanie jak bym go taranował to bym raczej go przyśpieszył, a to że go stukałem w bok to nie kontrolowane.
 2. Nick: |MECH-SF|Karamba*RD Staż: 20 dni Nick osoby zawieszającej: Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Wyjeżdżałem z bazy "narysowałem rysunek" i gość który był po drugiej stronie pasów skręcił w moją stronę uderzając mnie kiedy miałem dość drogie auto jeśli chodzi za naprawę, a on miał Monobeama. Chciałem, żeby zapłacił, a on chciał uciec napisałem reporta i zacząłem go blokować autem. Admin nie przyszedł, więc czekając dalej go blokowałem oraz nagle ja otrzymałem zawieszenia prawka ze stratą 200e + dostałem pm od gościa "ahhahahahha". Dowody: Narysuje prosty rysunek https://imgur.com/a/1UfYRwY Coś od siebie: Moim zdaniem to on powinien dostać zawieszenie, a blokowanie jest jak najbardziej słuszne.
 3. Karamba112

  Proźba o zwrot prawa jazdy

  https://imgur.com/YQqFYLO https://imgur.com/a/fddcluD https://imgur.com/a/mKNHNbI
 4. Nick: |MECH-SF|Karamba*RD Staż: 20 dni Nick osoby zawieszającej: Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Wyjeżdżałem z bazy "narysowałem rysunek" i gość który był po drugiej stronie pasów skręcił w moją stronę uderzając mnie kiedy miałem dość drogie auto jeśli chodzi za naprawę, a on miał Monobeama. Chciałem, żeby zapłacił, a on chciał uciec napisałem reporta i zacząłem go blokować autem. Admin nie przyszedł, więc czekając dalej go blokowałem oraz nagle ja otrzymałem zawieszenia prawka ze stratą 200e + dostałem pm od gościa "ahhahahahha". Dowody: Narysuje prosty rysunek https://imgur.com/a/1UfYRwY Coś od siebie: Moim zdaniem to on powinien dostać zawieszenie, a blokowanie jest jak najbardziej słuszne.
 5. Karamba112

  |MKT|matteush ban przez:lajoN (sprawdzić 26 maja)

  Przyjmuje i dzięki za rozwiązanie sprawy.
 6. Karamba112

  Skarga na |MKT|matteush

  Data: 17:05:2018 17.00 (około) Mój nick: Nick oskarżonego: Serial: 5C550207D2B2EC665773A2CE02EA8F52 Opis: Prosił o pożyczkę 9k co zrobiłem po głębokim namyśleniu się, jego kolega o nicku "kryha" (również na screenie) prosił o pożyczkę 1500e. Kryha po następnym dniu oddał, a kolega chciał 2 dni. Pisze to o "23:53" czyli już 2 dni minęły i jest mi winny 5k, ponieważ oddał 4k. Jeśli chodzi o pisanie tego typu skargi pytałem się "OjczeWasz" czy mogę taką napisać i powiedział, że mogę (chyba, że coś źle przeczytałem, ale myślę, że mogę) niestety nie udało mi się uchwycić momentu dawania pieniędzy. Dowody: https://imgur.com/a/Kv007LV
 7. Facet zapomniał hasła i dostał bana? Podpisuje się
 8. Tak, przepraszam za moje zachowanie, powinienem bardziej dostosować się do regulaminu serwera.
 9. Nick: Karamba112 Wiek: 15 lat Staż: 40h+ Nick osoby zawieszającej: kyku102 Serial: 5C550207D2B2EC665773A2CE02EA8F52 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Rozbiłem się w miejscu gdzie nikt nie biega, a samolot, którym leciałem wybuchł przez co pozostał sam ogień, więc myślałem, że nie trzeba nic robić, ponieważ gdy jeżdżę po mapie widzie wiele "ogniowych" miejsc gdzie w pewnym stopniu pali się ogień. Miejsce rozbicia pozostawiło tylko ogień, więc myślałem, że no zaplanowane. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Jako iż 2 dni temu zostałem zmutowany na 1 dzień do wczoraj i tego samego dnia po odmutowaniu zostałem skrócony o licencje przez tego samego admina ;P + Praca "L2" to jedyne co mogę robić na serwerze, ponieważ zbieram na kuriera.
×