Skocz do zawartości

Kacper69PL

Gracz
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O Kacper69PL

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: Kacper69PL Staż: 48,9 godz Serial: 85207EE8CE89F95CCC26CB55898FF43 Nick osoby zawieszającej: InToo Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran + Liczne próby DM Opis sytuacji: Jezdźiłem obok warsztatu samochodowego w Dohertach i wiechałem w mechanika po zapytaniu ile mam mu zapłacic napisał ze nie czeba . Drógi mechanik mnie zreportował . Dowody: Brak. Coś od siebie: Przepraszam za zaistniałą sytuacje i prośił bym o zwrócenie mi prawa jazdy .
 2. Kacper69PL

  Cofnięte prawo jazdy

  Nick: Kacper69PL Staż: 48,9 godz Serial: 85207EE8CE89F95CCC26CB55898FF43 Nick osoby zawieszającej: InToo Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran + Liczne próby DM Opis sytuacji: Jezdźiłem obok warsztatu samochodowego w Dohertach i wiechałem w mechanika po zapytaniu ile mam mu zapłacic napisał ze nie czeba . Drógi mechanik mnie zreportował . Dowody: Brak. Coś od siebie: Przepraszam za zaistniałą sytuacje i prośił bym o zwrócenie mi prawa jazdy .
 3. Kacper69PL

  Cofnięte prawo jazdy

  Nick: Kacper69PL Powód: taran+liczne próby DM Witam , wczoraj w godz ok 22:20-22:40 zostało mi wstrzymane prawo jazdy . Z mojej perspektywy wyglądało to tak , jezdźiłem obok warsztatu samochodowego w Dohertach i wiechałem w mechanika po zapytaniu ile mam mu zapłacic napisał ze nie czeba . Drógi mechanik mnie zreportował . Prośił bym o cofnięcie wstrzymania prawa jazdy , obiecuje że to się więcej nie powtórzy . Nick admina : InToo
 4. Staż na serwerze : 1 rok Nick admina : Tuszex | Tuszek Powód zbanowania : Dostałem bana za bugowanie przycisków Krótki opis sytuacji : Kiedy pracowałem na kutrach musiałem iść do toalety ale nie chciałem przestać zarabiać a więc zbudowałem przyćiski . Dowody : niestety nie mam dowodów Dodaj coś od siebie : proszę administrację o zdjęcie ze mnie bana ponieważ bardzo lubię grać na tym serwerze , obiecuję że się to więcej nie powtórzy .
 5. Chciał bym uzyskać ub którego dostałem 10.05.2018 z powodu bugowania przycisków którego otrzymałem od administratora o nicku Tuszek . Proszę o ostatnią szansę !
 6. Staż na serwerze : 1 rok Nick admina : Tuszex | Tuszek Powód zbanowania : Dostałem bana za bugowanie przycisków Krótki opis sytuacji : Kiedy pracowałem na kutrach musiałem iść do toalety ale nie chciałem przestać zarabiać a więc zbudowałem przyćiski . Dowody : niestety nie mam dowodów Dodaj coś od siebie : proszę administrację o zdjęcie ze mnie bana ponieważ bardzo lubię grać na tym serwerze , obiecuję że się to więcej nie powtórzy .
 7. Staż na serwerze : 1 rok Nick admina : Tuszex | Tuszek Powód zbanowania : Dostałem bana za bugowanie przycisków Krótki opis sytuacji : Kiedy pracowałem na kutrach musiałem iść do toalety ale nie chciałem przestać zarabiać a więc zbudowałem przyćiski . Dowody : niestety nie mam dowodów Dodaj coś od siebie : proszę administrację o zdjęcie ze mnie bana ponieważ bardzo lubię grać na tym serwerze , obiecuję że się to więcej nie powtórzy .
×