Jump to content

|KAT-A|ZulRysio.

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

About |KAT-A|ZulRysio.

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

353 profile views
 1. Dokładnie cała akacja miała bardziej charakter humorystyczny, kolega swojski chłop o dobrych manierach .Za całe to nieporozumienie przepraszamy i prosimy o rozgrzeszenie wiecej taka akcja sie nie powtórzy ..
 2. Co kolejna aktualizacja do taxo to coraz gorsza ludzie męczą się aby wbić te 40kp aby dobrze zarabiać a tu co zamazują kompletnie ceny kursów to za nie długo wydaje mi się że również nie będzie odległości jak tak dalej pójdzie , no ale cóż to tylko moje zdanie, przynajmniej dobrze że administracja coś pracuje i tworzy jakieś urozmaicenie.
 3. Model pojazdu: Stalion Przebieg do 25/30k Cena do 170k Felgi: offrady Dodam coś od siebie: Poszukuję Staliona na fmk offradach i rh1 jeżeli masz lub wiesz kto ma pisz..
 4. Model pojazdu: Stalion Przebieg do 25/30k Cena do 170k Felgi: offrady Dodam coś od siebie: Poszukuję Staliona na fmk offradach i rh1 jeżeli masz lub wiesz kto ma pisz..
 5. Data i godzina zdarzenia: 17:40 Nick/pasek: ZulRysio. Nick/pasek oskarżonej osoby: Juno Mój serial: 455CC4D105336662071DAD3BD00412E3 Opis: A więc tak brałem udział w pościgu po Lv z początku wszystko przebiegło okej próbowałem uciec itd ... Zawsze kiedy udawało mi się w jakimś stopniu oddalić od radiowozów gracz pod nickiem Juno Taranował mnie swoją Zr-350 tzn z początku zaczął zajeżdżać mi drogę, natomiast w późniejszym czasie zjechał na przeciwny pas i wjechał we mnie przez co niestety zostałem zatrzymany. Dowody w postaci filmiku na platformie YouTube : tutaj przesyłam link do nagrania: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe Opcje to: Zabrania prawo jazdy.
 6. [2019-02-16 19:01:11] [Output] : ✔ Przekazujesz 17.00 € graczowi Davey*chw/30. Przepraszam zaszła mała pomyłka w apelacji napisane było iż graczu którego uszkodziłem pojazd dałem 20e wysłałem mu jednak 17e ale to zbytnio nie robi różnicy ponieważ i tak za takie pieniądze pojazd marki perennial można naprawić....
 7. Nick: Adam258 Staż: 3 lata Serial 41ABCEEAE69C40DD54B2D97B4FDAAAA1 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Agata Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran,brak zapłaty za szkody. Opis sytuacji: Jechałem pojazdem marki premier, Jadąc autostradą byłem rozpędzony do prędkości około 180 z osiedla blackfield wyjechał perennial uderzyłem w niego. Jako , że wbijam taxometr pojechałem dokończyć kurs i oddać pieniądze perennialowi w którego walnąłem , dojechałem i otrzymałem pieniądze z kursu. Chwile po otrzymaniu pieniędzy zawróciłem i podjechałem do perenniala i oddałem mu 20e iż na tyle wyceniłem straty. Dowody: brak Coś od siebie: Wiem iż źle zrobiłem i troche nad tym ubolewam ponieważ staram się szybko wbić taxometr . Proszę o prawidłowe rozpatrzenie tej apelacji. Następnym razem postaram się bardziej uważać .. Pozdrawiam
 8. Nick :|MECH-LS|Adam258 Serial: 41ABCEEAE69C40DD54B2D97B4FDAAAA1 Staż na Serwerze: Jakieś 1,5 roku , 304h 43h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie. Krótki opis sytuacji: 2,3 miesiące temu utworzyłem 2 konto ponieważ na 1 miałem reputacje na - a chciałem dojść do jakieś frakcji (osp , psp), Dostałem prawko i przypomniałem sobie że w miedzy czasie kiedy mam zabrane prawko mogę zacząć ogarniać 2 konto ( wbijać reputacje itp ) Lecz zapomniałem Hasła i zacząłem wpisywać różne moje hasła które stosowałem. Po pewnym czasie zoriętowałem się że może po prostu zły nick wpisuje i także zacząłem wpisywać nicki jakie stosowałem . Po pewnym czasie wywaliło mnie i dostałem bana. Dowody : niestety nie mam Link Poprzedniego podania : Brak Coś od siebie : Bardzo zależy mi na odzyskaniu konta ponieważ bardzo zależy mi na nim, Od pewnego czasu zbieram na fcr i chciałem ją po prostu mieć , a po 3 chciałbym móc grać na tym serwerze z kolegami itp . Dlatego pisze to podanie o unbana na którym mi Zależy . Z góry dzięki za przeczytanie tej apelacji ,Pozdrawiam
×
×
 • Create New...