Jump to content

TigerGonzo

Premium
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About TigerGonzo

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/15/1869

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Nawet, nie wiem
 • Zainteresowania
  Walenie gruchy, śpiewanie

Recent Profile Visitors

166 profile views
 1. Dostałem ofertę, że Destrop da mi pieniądze na konto TigerGonzo następnie zaoferował mi, że da mi Jestera i dostałem tego Jestera potem zaoferował mi konto Makey i gdy dostałem wszystko na następny dzień otrzymałem bana
 2. Więc tak pewnego dnia dokładnie, nie pamiętam napisał do mnie Destrop, że ma jakieś konto na serwerze i czy, nie chciałbym zacząć z nim gry na serwerze więc się zgodziłem zaproponował mi , że da mi hajs bo jeździłem perenialem a jak wiadomo to, nie jest najszybszy i najładniejszy samochód gdy wszedłem na serwer dostałem od niego jeszcze inną ofertę, iż da mi Jestera zgodziłem się dostałem tego jestera i po kilku godzinach go sprzedałem następnie kupiłem buffalo za 180k od Destrop po czym jeździliśmy itd. Następnego dnia gdy wszedłem na serwer otrzymałem owego bana. ( Nie wiem czy chodzi ci o. A zresztą wyjaśniłem wszystko wyżej )
 3. Nick: TigerGonzo Serial: F519922DF017F7A25FED4AEE154365F3 Staż na serwie: Na starym koncie zacząłem 2 lata temu na nowym 11 miesięcy Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: otrzymanie pojazdu za podatek - zgłoszenia handlu poza serwerem ( z kupnem majątku po za serwerem się, nie zgadzam ponieważ takowego nigdy, nie kupowałem i, nie mam zamiaru czegoś takiego robić.) Krótki opis sytuacji: Więc tak 11 miesięcy temu gdy zaczynałem grać zdobywałem wszystko uczciwie, pracując, ale po pewnym czasie serwer mi się znudził więc zrobiłem sobie przerwę i wbijałem sporadycznie żeby pojeździć itd. Jakieś 2 dni temu Destrop(Kuzyn) przyjechał mówił, że gra na serwerze czy gram z nim na serwerze więc się zgodziłem graliśmy, graliśmy i wyszedłem i tutaj zaczyna się wszystko napisał mi na messangerze czy, nie chciałbym dostać od niego troszkę pieniędzy a, że wtedy jeździłem perenialem zgodziłem się wszedłem na serwer i on wyskakuje do mnie, że da mi jestera więc się zgodziłem bo ten pojazd wcale, nie jest aż taki tani to się zgodziłem potem napisał mi na messangerze, że ogarnie jakieś konto, nie wiedzą o co mu chodzi napisałem '' y no ok '' napisał, żebym wszedł na serwer i, że mi da jakiś hajs itd i zaczęło się od tego, że przekazywał mi pieniądze ( pojazd tylko ten jester) po czym go sprzedałem i kupiłem buffalo właśnie od niego potem zaoferował żebym mu pomógł przenieść pojazdy na jego główne konto myślałem, że z 2 prywatnego konta więc się zgodziłem. No i tutaj przechodzimy do bana wszedłem dzisiaj na serwer patrzę a tu ban całkiem zdziwiony, nie zrozumiałem o co chodzi Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Za wszystko przepraszam obiecuję, iż następna taka sytuacja się, nie powtórzy.
 4. Wiadomo Dobra, nie chce mi się z tobą pisać czekam na werdykt administracji. Idź tam dalej się pucuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 5. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Wbijam tutaj sporadycznie
 6. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Za przeproszeniem jesteś głupi dostałem mute na 4 dni a ty jeszcze skargę piszesz ale spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
×
×
 • Create New...