Jump to content

Unconquered

Gold
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About Unconquered

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: WielkiWiedz Staż: 33h Serial: ECE78515AC7BEEF481EF5947CC409252 Nick osoby zawieszającej: TrondoZPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd. Opis sytuacji: Jechałem pod prąd na autostradzie. (nieumyślnie) Coś od siebie: Chciałbym przeprosić was, że jechałem pod prąd, ale jestem nowym graczem i jeszcze nie jestem za bardzo doświadczony w jeździe samochodami. Postaram się nad sobą popracować i postaram się nie jeździć pod prąd. Dziękuję za uwagę.
 2. Nick: Mobato Wiek: 15 Staż: 31h Nick osoby zawieszającej: KoNiK123* Serial: ECE78515AC7BEEF481EF5947CC409252 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie na lotnisku GR. Opis sytuacji: Przyznaje się, że wylądowałem na owym lotnisku, oraz nie byłem świadom, że nie wolno tam lądować. Coś od siebie: Z racji krótkiego stażu, oraz niedawno wyrobionej licencji lotniczej nie wiedziałem, że nie wolno lądować na lotnisku GR i bardzo tego żałuje, oraz obiecuje, że to się więcej to się nie powtórzy. Proszę o skrócenie kary albo gdy jest taka możliwość, zdjęcia jej.
 3. Witam. Chciałbym się odnieść do zaistniałej sytuacji. Przed chwilą leciałem samolotem i jako iż jestem nowym graczem i za dobrze nie umiem latać samolotami to się rozbiłem. Po chwili widzę na chacie komunikat: Twoja licencja została wycofana powód: Lądowanie poza lotniskiem.
×
×
 • Create New...