Jump to content

|TUNE|Umciak

Player
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About |TUNE|Umciak

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: |TUNE-SF|Umciak Staż: 200h+ Serial: ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Nick osoby zawieszającej: noctropolis Powód nałożenia kary: Wpychanie sie na stanowisko Opis sytuacji: Gdy byłem na Garci na tune stał Pan Kavka który odszedł wymienić koło w aucie [Ani auta ani kavki nie było na stanowisku] wiec wykozystałem chwile i ja wbiłem na stano mi też tak robiono kilkanaście razy jak szedłem malować albo wlaśnie zmieniać koło,jak pisałem reporty to nie jeden admin mówł mi że mam zejść ze stano bo mnie nie było,drugi odrazu kickuje,dam jeszcze ssa gdzie widać ewidętnie że auta nie ma jest tylko ja i kavka Dowody: https://imgur.com/a/9dF87H0 Coś od siebie: Jeśli nie da rade na odwiesznie to bardzo bym prosił by skrócony mi troche te karę, jeśli bedzie trzeba to przeprosze Pana_Kavke, żałuje też za to co zrobiłem bo bylo to bardzo chamskie zachowanie. Na następny raz będę cierpliwe czekał jak ktoś mi da stanowisko albo będzie wolne nie będę też chamsko sie zachowywał. Z góry przepraszam pana kavke za chamskie zachowanie gdy trafie na niego w grze oczywiście go przeproszę. Jeszcze raz przepraszam i dziekuje za uwage, miłego dnia/wieczoru ! Link do poprzedniej apelacji: to jest moja 1.
 2. Nick: |TUNE-SF|Umciak Staż: 200h+ Serial: ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Nick osoby zawieszającej: noctropolis Powód nałożenia kary: Wpychanie sie na stanowisko Opis sytuacji: Gdy byłem na Garci na tune stał Pan Kavka który odszedł wymienić koło w aucie [Ani auta ani kavki nie było na stanowisku] wiec wykozystałem chwile i ja wbiłem na stano mi też tak robiono kilkanaście razy jak szedłem malować albo wlaśnie zmieniać koło,jak pisałem reporty to nie jeden admin mówł mi że mam zejść ze stano bo mnie nie było,drugi odrazu kickuje,dam jeszcze ssa gdzie widać ewidętnie że auta nie ma jest tylko ja i kavka dziekuję. Dowody: https://imgur.com/a/9dF87H0 Coś od siebie: Przydało by mi się zdjąć ten zakaz ponieważ 7 dni bez pracy uważam za troche przesadzoną kare,ale też że mam 2k w banku i tak cieżko bedzie 7 dni na tym przeżyć i następnym razem już tak nie zrobie będę czekał cierpliwie na stanowisko dziekuję za uwagę ! Link do poprzedniej apelacji: to jest moja 1.
 3. 1. Wiesz co tylko szkoda gdy odszedles ze stano ja wbilem i zacząłes ssy robic... 2. Auta ani ciebie w momentu przejecie stano nie bylo 3. Sam kierowca auto powiedzial ze nie bylo cie na stano wiec dziekuje 4. Gdy Kapik sie tepnol tez cie nie bylo
 4. Tylko ze jak auto stoi w tune, klient ktoremy robie auto stał tak i nie miales prawa wtedy mi zajac stanowiska
 5. kolego i tam za toba stalo auto moj klient i ty mi go przejoles
 6. Nick: |SM-SF|Umciak Staż: ponad 100h Serial: ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Nick osoby zawieszającej: Modzel Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Zajechałem typowi drogę ponieważ dany gracz jechal srodkiem ulicy i mnie ztaranowal pierwszy ja domagajac sie zaplaty za szkody zaczol mnie taranowac dalej wiec zdenerwowalem sie i zaczolem mu zajezdzac droge raz w niego uderzylem on zaczol mnie wyzywac od pan lekkich obyczajow, mowie ok dobra odjezdzam jade do mecha zeby se auto naprawic nagle patrze ban, dodam jeszcze jedno zreportowalem go dwa razy Dowody: - Coś od siebie: Mam nadzieje ze dostane tego unbana, ponieważ można powiedziec ze dostalem bana za nic.
 7. Nick: |SM-SF|Umciak Staż: ponad 100h Serial: ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Nick osoby zawieszającej: Modzel Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Zajechałem typowi drogę ponieważ dany gracz jechal srodkiem ulicy i mnie ztaranowal pierwszy ja domagajac sie zaplaty za szkody zaczol mnie taranowac dalej wiec zdenerwowalem sie i zaczolem mu zajezdzac droge raz w niego uderzylem on zaczol mnie wyzywac od pan lekkich obyczajow, mowie ok dobra odjezdzam jade do mecha zeby se auto naprawic nagle patrze ban, dodam jeszcze jedno zreportowalem go dwa razy Dowody: - Coś od siebie: Mam nadzieje ze dostane tego unbana, ponieważ można powiedziec ze dostalem bana za nic.
 8. Nick: |SM-SF|Umciak Serial:ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Staż na serwie: 2 LATA Nick admina: MegaMasterPL Powód zbanowania: Brak szacunku dla pylka Krótki opis sytuacji: Na czacie gry obrażałem pylife. Dowody:Nie mam Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosze o unbana ponieważ moim zdaniem odpokutowalem za moje zle czyny i jeszcze raz przepraszam za to co zrobilem z gory dziekuje !
 9. Nick: |SM-SF|Umciak Serial:ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Staż na serwie: 2 LATA Nick admina: MegaMasterPL Powód zbanowania: Brak szacunku dla pylka Krótki opis sytuacji: Na czacie gry obrażałem pylife. Dowody:Nie mam Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Mam nadzieje o dobre rozpatrzenie sprawy, bardzo chciałbym dostać tego unbana ponieważ nie mam w co grac a pylife jest najlepszym serwerem na świecie i żałuje za to co zrobiłem i zarazem przepraszam całą administracje a najbardziej pylka
 10. Nick: |SM-SF|Umciak Serial:ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Staż na serwie: 2 LATA Nick admina: MegaMasterPL Powód zbanowania: Brak szacunku dla pylka Krótki opis sytuacji: W emocjach napisalem na czacie j**** pyla Dowody:Nie mam Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/295907-sm-sfumciak-zbanowany-przez-megamasterpl/?tab=comments#comment-2158839 Coś od siebie: Naprawde zaluje tego co zrobilem,az trudno mi sie do tego przyznac ale jeszcze raz poprosze o unbana poniewaz, jest to najlepszy serwer real life na swiecie. Naprawde proszę mi wybaczyć to co zrobiłem jestem jeszcze młody i mam prawo do błedow ktore robie codziennie, sam z siebie nigdy bym takiego czegos nie napisal.Napisalem tak poniewaz bylem zdenerwowany poniewaz zabrano mi prawa jazdy. Wiem nie usprawiedliwia mnie to ale jeszcze raz przepraszam i prosze o przebaczenie,chcialbym pograc w wakacje poniewaz mam najwieciej czasu wolnego i jeszcze raz przepraszam cała administracje PYLIFE i sam serwer z gory dziekuje.
 11. Nick: |SM-SF|Umciak Serial:ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Staż na serwie: 2 LATA Nick admina: MegaMasterPL Powód zbanowania: Brak szacunku dla pylka Krótki opis sytuacji: W emocjach napisalem na czacie j**** pyla Dowody: Link do poprzedniego podania: pierwszy raz to pisze Coś od siebie: Chcialbym przeprosic cała administracje pyla ze tak powiedzialem ale to bylo w emocjach poniewaz zabrano mi prawa jazdy bez powodu jechalem i nie wychamowalem i uderzylem w kogos. Mam nadzieje ze przeprosiny zostana przyjete dziekuje!
 12. Nick: |SM-SF|Umciak Staż: 2 lata Serial: ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Nick osoby zawieszającej: PoweRR Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Wlasnie nic typo, mnie wypchnał z kolejkija dostalem bana na 5 dni. Powiem to bardziej zrozumiale jak stalem w kolejce do mecha to tym zaczał uderzac mi w auda a nagle mnie staranowal tak ze ja bylem na jego aucie prosilem go zeby odjechal a on zaciagnol recznu i nic nie robil to wrescie napisalem /report zeby mi ktos pomogl no i po chwili ja dostalem bana za taran a nie on... Dowody: niestety nie zdazylem zrobic ss Coś od siebie: Mam nadzieje ze kara zostanie zdjęta ponieważ w tym przypadku nic nie zrobilem, a jesli juz to przepraszam
 13. Nick: |SM-SF|Umciak Staż: 2 lata Serial: ECDE7C9E402023D6EB7F7F49E26B71F4 Nick osoby zawieszającej: PoweRR Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Wlasnie nic typo, mnie wypchnał z kolejkija dostalem bana na 5 dni. Powiem to bardziej zrozumiale jak stalem w kolejce do mecha to tym zaczał uderzac mi w auda a nagle mnie staranowal tak ze ja bylem na jego aucie prosilem go zeby odjechal a on zaciagnol recznu i nic nie robil to wrescie napisalem /report zeby mi ktos pomogl no i po chwili ja dostalem bana za taran a nie on... Dowody: niestety nie zdazylem zrobic ss Coś od siebie: Mam nadzieje ze kara zostanie zdjęta ponieważ w tym przypadku nic nie zrobilem, a jesli juz to przepraszam!
 14. Ja bym unbana nie dawał bo mnie wyzywa na tsie caly czas :(
×
×
 • Create New...