Skocz do zawartości

|ASMSA|z3usek

Gold
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

100 Świetny Gość!

5 obserwujących

O |ASMSA|z3usek

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 05.11.1997

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  G-ce

Konto w grze

 • Frakcja
  Straż Miejska LS
 • Ranga frakcyjna
  Aplikant

Ostatnie wizyty

943 wyświetleń profilu
 1. Nick: |TOXIC|z3usek Staż: Konto od 2013. Regularnie gram od maja 2018 roku. Serial: 5A650CC09E126788F8A2F34ED6B84D41 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|TheTluszczu Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na teren OSP. Opis sytuacji: Wjechałem na Teren OSP za pozwoleniem Pomocnika Dowódcy Plutonu |JINNO|ksawcio99 po czym inny strażak napisał na mnie reporta że wjechałem na remizę bez pozwolenia i zostało mi odebrane prawo jazdy. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: @|JINNO|ksawcio99 może potwierdzić że wyraził zgodę na mój wjazd na teren OSP. Myślę że to zabranie prawka to było nieporozumienie i chciałbym odzyskać prawo jazdy. Dziękuję i pozdrawiam.
 2. Data i godzina zdarzenia:26.02.2019 Godzina około 21.15 Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/30989#TOXIC-z3usek][img=https://panel.pylife.pl/i/30989.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby:[url=https://panel.pylife.pl/gracz/174282#szafka-nocna][img=https://panel.pylife.pl/i/174282.pasek1.png][/url] [url=https://panel.pylife.pl/gracz/278104#Audi-w-gnoju][img=https://panel.pylife.pl/i/278104.pasek1.png][/url] Mój serial:Nie potrzebny Opis:Wyjeżdżałem z FC na autostrade z LV do SF, zatrzymałem się przy zjeździe żeby spojrzeć na mapę po czym podjechał przede mnie gracz @szafka_nocna. Po chwili z pełnym impetem wjechał we mnie gracz @Audi_w_gnoju. Nie chciał zapłacić za szkody a Dalsza akcja jest na Filmiku + dorzuce SS'a z kosztem naprawy. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/K09Qrwp Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy) : Zwrot pieniędzy za naprawę oraz prawka. @PS. przepraszam za szum w filmiku
 3. Data i godzina zdarzenia: 26.02.2019 Godzina około 20.10 Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/30989#TOXIC-z3usek][img=https://panel.pylife.pl/i/30989.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/39678#czlowiekjaja][img=https://panel.pylife.pl/i/39678.pasek1.png][/url] Mój serial:Nie potrzebny Opis: Kierowca we mnie uderzył po czym uciekł, gdy go dogoniłem nie chciał zapłacić. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Prawko
 4. Data i godzina zdarzenia:20.02.2019 Godzina około 23.20 Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/30989#TOXIC-z3usek][img=https://panel.pylife.pl/i/30989.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby:[url=https://panel.pylife.pl/gracz/215973#Vulcan][img=https://panel.pylife.pl/i/215973.pasek1.png][/url] Mój serial:Nie potrzebny w tym wypadku Opis:Gracz jechał pod prąd, uderzył we mnie czołowo po czym nie zapłacił i uciekł. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Prawko
 5. Nick: |TOXIC|z3usek Serial: 5A650CC09E126788F8A2F34ED6B84D41 Staż na serwie: Konto z 2013/2014 ale głównie grałem od kwietnia/maja 2018 do pazdziernika 2018 Nick admina: RamboPL. Powód zbanowania: Obraza moderatora Krótki opis sytuacji: Obraziłem moderatora RamboPL. i jego mamę w dość nie fajny sposób, będąc pod wpływem nerwów podczas konwersacji na jednym z portali społecznościowych. Dowody: Dowody są zbędne w tym przypadku Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałbym przeprosić moderatora RamboPL. za swoje zachowanie, mam świadomość tego co zrobiłem i bardzo żałuję swojego zachowania, było ono głupie, nieodpowiedzialne i musiałem ponieść swoje konsekwencję. Proszę o złagodzenie kary lub o zdjęcie bana gdyż bardzo mi zależy aby powrócić na serwer. Od siebie mogę dodać że prosiłbym o spojrzenie na tą sprawę z perspektywy czasu, którego minęło prawie 4 miesiące. Miałem dość dużo czasu aby przemyśleć swoje zachowanie. Z góry dziękuję i proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku.
 6. Wiem że było to zachowanie karygodne i niestety ale mam teraz tego konsekwencje. Chciałbym jednak dodać że porządnie to sobie przemyslalem I żałuję tego co pisałem. Tak jak mówiłem, chciałbym przeprosić @RamboPL. oraz mam nadzieję że będę mógł naprawić w jakiś sposób swój błąd.
 7. Nick: |TOXIC|z3usek Serial: 5A650CC09E126788F8A2F34ED6B84D41 Staż na serwie: Konto od 5 lat, wróciłem w maju i grałem aż do bana, nabiłem przez ten czas ponad 500h Nick admina: MegaMasterPL Powód zbanowania: Obraza Moderatora RamboPL Krótki opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak. Pewnego Październikowego wieczoru administracja zaczęła sypać walizkami po mapie. Podjechałem po jedną w FC, którą udało mi się zdobyć. Jeden z graczy dokładniej "thereVVV" napisał bardzo niekulturalną wiadomość na czacie po której powinien dostać mute (sam RamboPL napisał coś typu "no i wygrałeś mute") po czym zacytowałem thereVVV na czacie grupowym (kompletnie zapominając że widzą to gracze wokół). RamboPL napisał do mnie że też wygrałem mute co w moim wypadku oznaczało wylot z grupy OSP jako że miałem już 2 ostrzeżenia. Przeprosiłem ale nic to nie zmieniło, dostałem mute na 2 dni po którym miałem lekki przysłowiowy ból czterech liter. Wyleciałem z OSP no i po paru godzinach jakoś wybuchłem, zacząłem obrażać RamboPL na pewnej konwersacji na FB, niestety obraziłem też jego mamę w jednym zdaniu (osobiście bardzo tego żałuję), i ktoś podesłał screenshoota do administracji/moderacji serwera po czym dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: To pierwsza apelacja, mam nadzieję że nie będzie potrzeby pisać następnej. Coś od siebie: No cóż, chciałbym przeprosić RamboPL., jego Mamę również oraz powiedzieć że żałuję tego, to wszystko co pisałem to było pod wpływem nerwów i stresu związanego z kilkoma innymi rzeczami poza grą. Bardzo zależy mi na powrocie na serwer. Jeszcze raz Przepraszam RamboPL. Mogę również przeprosić na TS jeśli chcesz. Pozdrawiam, z3usek.
 8. Postanowiłem tutaj dodać jeszcze jedną rzecz. Gracz xanx który siedział w samochodzie z graczem Kubek98 napisał jak widać na nagraniu "idz do cemaza i sie poplacz". Pare minut temu w dodatku spotkałem go przy mechaniku BB. reszte widac na filmiku.
 9. Nick:(Tutaj wprowadź swój nick z serwera.) |TOXIC|z3usekWiek:(Tutaj podaj swój wiek.) 21Serial:(Tutaj wprowadź swój Serial.) Staż:(Staż na serwerze.)5A650CC09E126788F8A2F34ED6B84D41Powód zmutowania :(Tutaj podaj powód za który dostałeś Mute.) Wysyłanie logów z cbk na czat grupowyKrótki opis sytuacji:(Opisz krótko sytuacje). Zacytowałem gracza thereVVV (teraz zmienił nick na there_taxowkarz) na czacie grupowym, zapomniałem że osoby wokół mnie widzą co piszę na CG.Dowody:(Jeżeli masz jakieś dowody zamieść je tutaj.<Koledzy nie wchodzą w gre>)Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste)Coś od siebie:(Jeżeli ci zalezy będziesz wiedział co tu napisać) Chciałbym przeprosić, kompletnie zapomniałem o tym że widać to co wysyłam na CG. Proszę o zdjęcie mute lub skrócenie do 1 dnia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...