Jump to content

PeTerXoG

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About PeTerXoG

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No Dobra próbowałem się logować na konta ale nie chciałem nic kraść tylko próbowałem zalogować . Kurde wiem ze nie powinem tak robić ... Jest szansa na UB Bo naprawdę serwer mi się spodobał fajni gracze łatwo zarobić tyle licencji już zdałem i tera to zwaliłem wszystko.
 2. Nick: Dashoo0052 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwerze: 3.5d Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytłumacz to na forum: nieudane logowania (12) na konta (3) w ostanim czasie. Krótki opis sytuacji: A więc tak przyszedłem do domu od babci odpaliłem MTA i weszłem na serwer chciałem się zalogować i wpisywałem poprawne haslo które nie bylo zmieniane od kiedy konto założyłem na serwerze i dałem zaloguj się pokazało nie poprawne hasło wkurzyłem się i jak jest ten znak na panelu zaloguj się zaspamiłem kilka razy klikłem i pokazało wyrzucono cię przez konsole paczę a tam zostałęś zbanowany i się wkurzyłem. Dowody: Nie robiłem Link: Do poprzedniego podania: (brak) Coś od siebie: Przepraszam ze zaspamiłem ale się zdenerwowałem mam nadzieje że dostane un'bana bo włożyłem w serwer 2d mam prawie wszytkie licencje zdane kupiłem jeszcze premium i auta powypozyczałem za kase w przechowalni koło giełdy. Pozdrawiam Wszystkich graczy a szczegulnie ADMINISTRACJE SERWERA ! .
 3. jak cos odwale to ban perm bez apelki bede grzeczny

  1. 4R052P4R0

   4R052P4R0

   deadpool nie zmienia zdania i tak na nic się zdadzą wasze marne błagania

 4. PeTerXoG

  BAN

  Sorki ze się wtrącę ale zostosuj się z Podaniem dam ci linka
 5. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RAPORĆIE Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam za to co zrobiłem zachowałem się chamsko . Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Liczę na unbana Chętnię nawet na serwerze bym sobie pograł.
 6. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RAPORĆIE Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam za to co zrobiłem zachowałem się chamsko . Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Liczę na unbana Chętnię nawet na serwerze bym sobie pograł.
 7. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Prosze Dajćie Tego UNBANA Już się zmieniłem A chciałbym sobie pograć i pozarabiać na auka
 8. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Prosze Dajćie Tego UNBANA Już się zmieniłem A chciałbym sobie pograć i pozarabiać na auka
 9. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Prosze Dajćie Tego UNBANA Już się zmieniłem A chciałbym sobie pograć i pozarabiać na auka
 10. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację.
 11. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację.
 12. Nick: PeTerXoG Serial:E4D80ED527965E85888E773477F48984 Staż na serwie: okolo 24g Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: Za to że na gieldzie probowalem sprzedac perka za 40k Krótki opis sytuacji: Koles powiedzial ze kupi poszedlem znim do budy a on wezwal admina I dostalem bana za oszustwo.Wiem ze perek kosztuje 1.5k ale kazdy chce jakos zarobic . Dowody: Kupujacy widzial co kupuje I za ile. Coś od siebie: Zalezy mi na graniu na tym serwerze prosze o rospatrzenie sprawy.
×
×
 • Create New...