Skocz do zawartości

PeTerXoG

Gracz
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 CJ

O PeTerXoG

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. No Dobra próbowałem się logować na konta ale nie chciałem nic kraść tylko próbowałem zalogować . Kurde wiem ze nie powinem tak robić ... Jest szansa na UB Bo naprawdę serwer mi się spodobał fajni gracze łatwo zarobić tyle licencji już zdałem i tera to zwaliłem wszystko.
 2. Nick: Dashoo0052 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwerze: 3.5d Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytłumacz to na forum: nieudane logowania (12) na konta (3) w ostanim czasie. Krótki opis sytuacji: A więc tak przyszedłem do domu od babci odpaliłem MTA i weszłem na serwer chciałem się zalogować i wpisywałem poprawne haslo które nie bylo zmieniane od kiedy konto założyłem na serwerze i dałem zaloguj się pokazało nie poprawne hasło wkurzyłem się i jak jest ten znak na panelu zaloguj się zaspamiłem kilka razy klikłem i pokazało wyrzucono cię przez konsole paczę a tam zostałęś zbanowany i się wkurzyłem. Dowody: Nie robiłem Link: Do poprzedniego podania: (brak) Coś od siebie: Przepraszam ze zaspamiłem ale się zdenerwowałem mam nadzieje że dostane un'bana bo włożyłem w serwer 2d mam prawie wszytkie licencje zdane kupiłem jeszcze premium i auta powypozyczałem za kase w przechowalni koło giełdy. Pozdrawiam Wszystkich graczy a szczegulnie ADMINISTRACJE SERWERA ! .
 3. jak cos odwale to ban perm bez apelki bede grzeczny

  1. |SAPD|Aroszparo

   |SAPD|Aroszparo

   deadpool nie zmienia zdania i tak na nic się zdadzą wasze marne błagania

 4. PeTerXoG

  BAN

  Sorki ze się wtrącę ale zostosuj się z Podaniem dam ci linka
 5. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RAPORĆIE Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam za to co zrobiłem zachowałem się chamsko . Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Liczę na unbana Chętnię nawet na serwerze bym sobie pograł.
 6. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RAPORĆIE Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam za to co zrobiłem zachowałem się chamsko . Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Liczę na unbana Chętnię nawet na serwerze bym sobie pograł.
 7. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Prosze Dajćie Tego UNBANA Już się zmieniłem A chciałbym sobie pograć i pozarabiać na auka
 8. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Prosze Dajćie Tego UNBANA Już się zmieniłem A chciałbym sobie pograć i pozarabiać na auka
 9. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację. Prosze Dajćie Tego UNBANA Już się zmieniłem A chciałbym sobie pograć i pozarabiać na auka
 10. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację.
 11. Nick:Milanx777 Serial: 1195FF2FD2ADF56EAB644E050D98BDA3 Staż na serwie: 1 rok ponad Nick admina: |X|DeadPool. Powód zbanowania: CBK W STRONĘ RODZICÓW Krótki opis sytuacji: Grałen sobie spokojnie a serwerze ale się bardzo wkurzyłem Bo gracz mnie taranował i zaczełem go wyzywać i dostałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie Pisałem. Coś od siebie: Przepraszam Gracza Kubek 12 Za wyzywanie jego rodziców i jeszcze raz przepraszam. Przepraszam wszytkich pozdrawiam wszytkich i szczegulnie administrację.
 12. Nick: PeTerXoG Serial:E4D80ED527965E85888E773477F48984 Staż na serwie: okolo 24g Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: Za to że na gieldzie probowalem sprzedac perka za 40k Krótki opis sytuacji: Koles powiedzial ze kupi poszedlem znim do budy a on wezwal admina I dostalem bana za oszustwo.Wiem ze perek kosztuje 1.5k ale kazdy chce jakos zarobic . Dowody: Kupujacy widzial co kupuje I za ile. Coś od siebie: Zalezy mi na graniu na tym serwerze prosze o rospatrzenie sprawy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...