Jump to content

Energy_Monster

Player
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Świetny Gość!

1 Follower

About Energy_Monster

 • Rank
  CJ
 • Birthday 12/31/2019

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: zozol Staż: 6 lat Serial: 10F9E792FC4C823B895C577CB132C252 Nick osoby zawieszającej: wujo_patriacha Powód zawieszenia prawa jazdy: skok na dach samc Opis sytuacji: Więc po unbanie zdecydowałem chwilke poodwalać i z Kacprem ustaliliśmy że pierwsze "Odwalanie" zrobimy na samc no i prawko siadło Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Przepraszam was za to, wiem że to nie jest dobre. Ostatnie prawko zabrali mi z miesiac temu więc nie jest jakoś źle.
 2. Bede pisac z tego konta bo mi frajerzy dali 25 punktów za tego samego posta
 3. Nick: KropS* Serial: 9AA3C7DEDDBB4FD69CC44BB05D4AF7F2 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: times Powód zbanowania: oszustwo na komis Krótki opis sytuacji: Więc kiedyś było trudno z finansami więc oglaszalem ze jestem w komisie i tak dalej i typ sie pytal za ile sabre a ja nie wiedzialem ile kosztuje to powiedzialem mu że bodajże 20k i typ sie zgodzil pojechalismy do jakiegoś magazynu i dal kase ja powiedzialem ze zamówione i za 3d będzie i potem pojechalem zrobic tune do mojego premiera zamontowałem zielone lampy lub grovy. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za oszustwo tego gracza lecz byłem młody i głupi więc chciałbym naprawić ten problem, pieniądze uzbieram i oczywiście oddam. ( To nie ja, nie piszcie do mnie o tym -,- )
 4. To prosze LOCK Bo nie chce żeby brat miał przezemnie bana. Apelacje napisze następnym razem.
 5. Prosze pana czy jakbym dostał unbana żeby uzbierać i nie uzbierałbym aż tyle w określony czas to bana dostanie i mój brat? bo mamy jeden komputer tylko i to jest tylko brata #EDIT I ile bym dostał czasu na zebranie pieniędzy? Ponieważ nie mam tu h2 l2 ani n2 a repka +30 więc będzie trudno tyle zebrać w mały okres czasu.
 6. Nick: KropS* Serial: Dostalem bana 3 lata temu na swoim lapku i go sprzedalem a to jest komputer brata Zozola teraz wiec nie wiem czy dawac ten ale dam 22B1071541BD66AC3E7E24A761FD8094 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: times Powód zbanowania: oszustwo na komis Krótki opis sytuacji: Więc kiedyś było trudno z finansami więc oglaszalem ze jestem w komisie i tak dalej i typ sie pytal za ile sabre a ja nie wiedzialem ile kosztuje to powiedzialem mu że bodajże 7-9k i typ sie zgodzil pojechalismy do jakiegoś magazynu i dal kase ja powiedzialem ze zamówione i za 3d będzie i potem pojechalem zrobic tune do mojego premiera zamontowałem zielone lampy lub grovy. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za oszustwo tego gracza lecz byłem młody i głupi więc chciałbym naprawić ten problem na brata komputerze bo on ma unbana a ja nie mam laptopa lub kompa więc spytałem sie go czy mi pożyczy i sie zgodził. To dlatego pisze apelke, Przyznaje sie do winy okradnięcia gracza na te 7-9k i bardzo żałuje bo teraz bardzo chciałbym se pograć na pylu ale nie moge ponieważ mam bana
×
×
 • Create New...