Jump to content

Domss

Player
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Domss

 • Rank
  CJ
 • Birthday 02/10/2005

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Piwniczna-Zdrój

Recent Profile Visitors

307 profile views
 1. kupione, prosze o zamkniecie
 2. szukam coś skromnego do np 170-180k gdzieś szczerze to mógłbym dozbierać i zaoferować 190k bez taxo max
 3. Model pojazdu: Buffalo Przebieg: max 15-20k Cena: jakoś się dogadamy Felgi: Offroad Witam! Chciałbym kupić Buffalo FMK, Offroad. Szukam konkretnie takiego samochodu więc od razu mówię, że nie przyjmę ofert bez mk i Offroad.
 4. Zmieniam ofertę, proszę o zamknięcie tematu.
 5. Model pojazdu: Buffalo Przebieg: 10-15k Cena: prosiłbym składać oferty Felgi: Offroad Chciałbym kupić Buffalo z felgami Offroad i MK2 lub MK3!
 6. Mordko ale zrozum że ja już wypływałem te 600kg, zarabiałem na lodołamaczu tylko przez 1 dzień. Po awarii praca znikła tak samo jak moje kg.
 7. Mi chodzi o to, że moje kilogramy znikły z powodu awarii serwera, która trwała 1 dzień, po czym znikły kutry na dłuższy czas przez co lodołamacza użyłem kilka razy w ciągu dnia
 8. Witam, zgłaszam się z problemem jakim jest utrata wypływanych kilogramów połowu. Owe kilogramy wypływałem bodajże w ferie, po czym podjąłem się pracy lodołamacza lecz następnego dnia nastąpiła awaria serwera. Po zalogowaniu się na serwer nie było tej pracy. Gdy wróciła po jakimś czasie nie mogłem się jej podjąć przez nie wypływane kilogramy. O sprawie pisałem na reporcie, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Po tym zrobiłem sobie krótką przerwę od PYLife, więc teraz po powrocie chcę się odnieść do tej sprawy. Jeżeli możliwe jest przywrócenie połowu to byłbym zadowolony. Z góry dziękuję za pomoc.
 9. Nick: Domss Staż: 52h 54m | 2 lata Serial: 22763450AE9391999B2D97667ABAD954 Nick osoby zawieszającej: Robson002 Powód zawieszenia prawa jazdy: Blokowanie giełdy SF autem Opis sytuacji: Otrzymałem karę za blokowanie giełdy autem, ale to nie ja zablokowałem owy wjazd. Było po godzinie 21, więc postanowiłem iść zjeść kolację, gdy wyszedłem z pokoju mój kuzyn postanowił zrobić mi żart i zablokował wjazd do giełdy. Gdy wróciłem do gry, zdziwiłem się, że nie mogę wsiąść do żadnego pojazdu. Wiem, że powinienem wyłączyć mta czy coś. Następnym razem będę bardziej uważny. Dowody: Brak Coś od siebie: Gram na tym serwerze od jakiegoś czasu i wiem, co jest karane a co nie, więc nigdy nie zablokowałbym wjazdu do giełdy.
 10. Tak jak w tytule, poszukuję skryptera do średnio-zaawansowanych skryptów. W planach mam stworzenie wspólnego serwera, który z każdym dniem będzie się rozwijał. A czemu taki plan? A to z tego powodu że mam w głowie masę pomysłów, a że za nic na świecie nie mogę zrozumieć języku .lua (tak wiem, znajdą się tacy którzy będą mówić że to najłatwiejszy język programisty), to mam nadzieję że ktoś będzie miał możliwość robić to ze mną, lub chociaż trochę powie z czym to się je. Proszę również o wiele porad co wiąże się z postawieniem serwera, ile będą wynosić miesięczne opłaty itd itp. Oraz proszę, ale to proszę, nie wklejajcie w odpowiedziach linków do poradników YT, w których ludzie tłumaczą to, tak jakby każdy był jak oni. Potrzebuję kogoś kto wytłumaczy mi słowami przeciętnego człowieka. Z góry dziękuję.
 11. 😕 Nie ma możliwości zmiany e-maila na mój aktualny? Gracz tracąc konto (no okej, tu się zgodzę, z mojej winy) nie może go odzyskać, a złodziej teoretycznie zostaje bez kary.
 12. To tak, chodzi o to że rozwiązywałeś ze mną sprawę (częściowo w wątkach, częściowo na pw na forum) odnośnie tego, że to konto zostało mi skradzione. Doszliśmy do tego, że nic nie zrobię ponieważ nie mam dostępu do emaila, ale ja się nie poddałem, i nie zamierzam pozostawić tej sprawy bez działania. Gracz który mnie okradł miał wtedy nick Gazownik, możesz to sprawdzić - oraz jaki jest jego aktualny. Ten gracz przeniósł swoją grę na konto które mi ukradł, Krutu to też również moje konto, to z niego pierwszy raz wróciłem do tej sprawy, lecz jak widać - RCON times kazał przenieść to do działu pomoc. Nie zrobiłem tego ponieważ z tego co pamiętam, kolega z org powiedział mi "Za dużo jest z tym pier**lenia", "nie warto" więc odpuściłem. Gracz bezkarnie grał na moim koncie, w podaniu ( Gracz pisze że oddał Virgo (dokładnie to które zostało skradzione) dobremu koledze . Jak pisałem uważam że konto tego "dobrego" kolegi, to jego konto. Niestety nie znalazłem konta o takim nicku - gracz musiał go zmienić. Bardzo przepraszam że to wszystko nie jest kompletne - pisałem w pośpiechu. Jeżeli będziesz miał do mnie jakieś pytania, z chęcią odpowiem.
×
×
 • Create New...