Jump to content

Persiaczek

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About Persiaczek

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/01/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gdzieś daleko

Recent Profile Visitors

198 profile views
 1. Nick: nie pamiętam dokładnie, lecz mysle ze xChojnass Serial:5437E04D11C6E5449FB8DB437A9687B2 Staż na serwie: 4lata Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: "wyjaśnij coś na forum" Krótki opis sytuacji: Kupowałem pieniądze na serwerze za realną kasę. Dowody: ------ Link do poprzedniego podania: Było ich 5 z tego co pamiętam, niestety nie mam linków do tych postów, gdyż to było jakiś rok temu Coś od siebie: Z Pylifem spędziłem wiele przyjemnych chwil, poznałem wiele wspaniałych ludzi, nigdzie nie widziałem tak zaangażowanej ekipy jaka jest tutaj. Kocham ten serwer i gdy przypominają mi się wszystkie chwile z serwera, to kręci mi sie łezka w oku. Bardzo mi zależy na powrocie do tego serwera, mogę nawet mieć zerowane konto, ale proszę! Dajcie mi ostatnią szansę, a na pewno jej nie zmarnuje, w 2016 roku byłem jednym z najbardziej aktywnych graczy na serwerze. Przepraszam za to co zrobiłem, każdy człowiek popełnia błędy, a ja drugi raz tego błędu nie popełnię. Pozdrawiam. Apelację, piszę za kolegę bo aktualnie nie pamięta dostępu do swojego konta na forum.
 2. Dziękuje, za szanse spróbuje się pojawić a jak nie dam rady w ponidziałek to poinformuję.
 3. Pasek z panel.pylife.pl:[url=https://panel.pylife.pl/gracz/413410#krvl-perski][img=https://panel.pylife.pl/i/413410.pasek3.png][/url] Imię:Adrian Wiek:16 Serial:Podam potem Byłeś karany na serwerze? jeśli tak to za co?:Tak, MUTE do niedzieli , prawko na 2 dni i tyle. Zapoznałeś się i akceptujesz regulamin SATC? : Oczywiście, że akceptuje Posiadasz mumble oraz sprawny mikrofon?: Tak, oczywiście Akceptujesz nasz cennik?: Tak Czy w przyszłości miałbyś problemy z podporządkowaniem się do poleceń zarządu SATC?:Nie Posiadasz własny pojazd który chcesz przeznaczyć na firme?:Tak, sabrę Dlaczego ty? (list motywacyjny):Chciałbym, spróbować swoich sił w SATC bo trochę mi nudno że to żadnej frakcji się nie nadaje chyba bo co napiszę to się, nie dostaje dlatego chciałbym dołączyć do SATC. Napisz coś o sobie: Hej! nazywam się Adrian pochodzę z Mało Polski jestem, aktywnym fizyczne interesuję się mechaniką oraz komputerami zawszę po szkolę lubię pojeździć na crossie z kolegami a potem odrobić zadanie i zagrać na komputerze.
 4. Nick: krvl_perski Staż: 36 h Serial: 9390BFBA36CE877DC4B788AB1A4827F4 Nick osoby zawieszającej: VeiN Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd, zajeżdżanie drogi SAPD Opis sytuacji: Było tak zauważyłem SAPD i jakiś graczy to podjechałem, po czym pan z SAPD pojechał pojechałem za nim i zacząłem pod prąd jechać ale nie zajeżdżałem drogi SAPD jechałem po prostu pod prąd a tamci też a nie tylko ja zostałem ukrany przepraszam bardzo Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Przepraszam, bardzo za moje zachowanie ale to był ostatni dzień takiego długiego grania wiedz chciałem się wyszaleć przepraszam za moje zachowanie to moje pierwszy prawo jazdy proszę o drugą szansę.
 5. Model pojazdu: Premier Przebieg: 100k Cena: 18k Felgi: Nie
 6. Nick:krvl_perskiWiek:16Serial:9390BFBA36CE877DC4B788AB1A4827F4Staż:9 miesięcy Powód zmutowania :Omijanie ogłoszeń na ./vKrótki opis sytuacji:Było tak spytałem się na czacie premium czy ktoś posiada premiera z dużym przebiegiem pytanie ? Ale nie ogłaszałem na czacie nic tylko zadałem pytanie to widać że pan administrator ZIELUNINIO92 nie umie dokońca przeczytać i zrozumieć że to nie ogłoszenie tylko pytanie Dowody:Nie mamLink do poprzedniego podania:Coś od siebie:Jeżeli pan ZIELUNINIO92 wziął to za ogłaszanie to bardzo przepraszam i już nie będę tak pisał błagam to mój pierwszy raz z mutę.
×
×
 • Create New...