Jump to content

AlexanderDeLargeQuotes

Gold
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

5 Followers

About AlexanderDeLargeQuotes

 • Rank
  CJ

Komunikatory

 • Website URL
  mrsszale.pl.tl

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  San Fierro

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. Chwilę temu od niejakiego Qubi dostałem mute za głoszenie "homofobicznych" tekstów... No jeżeli oni z gołymi genitaliami chodzą po ulicy przy obstawie policji a ja nie mogę na takim serwerze powiedzieć że ich nie lubię to coś jest z wami nie tak. Qubi przejdź się na taki teatrzyk który oni organizują co jakiś czas i zobacz co oni na prawdę tam robią. Dla mnie osobiście jesteś zerem ponieważ nie mając kompletnie wiedzy na ten temat karasz mnie tylko za moje zdanie. To nie jest fair zwłaszcza że mam dużo argumentów przeciw tzw "Tranzystorom". Wprowadzanie edukacji seksualnej już od najmłodszych lat, wychowywanie dzieci przez pary jednopłciowe i multum innych głupich jak całe te LGBT pomysłów których nigdy nie poprę. Już o samym fakcie istnienia "Ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych"  i ciągle zmieniających się prezesów po tym jak na jaw wychodzą różne brudy nawet nie wspomnę. Puknij się w łeb i pomyśl za co mi dałeś mute. Trąca mi tu lewakiem na kilometr... Pozdro Tranzystorku 

  1. Show previous comments  11 more
  2. .KacpeR*

   .KacpeR*

   tworca statusu ma racje , je**c tych pedalow i te wszystkie marsze 

  3. |KOMIS|Qbi.

   |KOMIS|Qbi.

   no widac kulturka na pełnym poziomie, a słownictwo jakie ładne

  4. AlexanderDeLargeQuotes

   AlexanderDeLargeQuotes

   Nie chodzi o ich marsze bo to akurat fajnie że robią z siebie pośmiewisko. Przynajmniej jest się z czego pośmiać. Chodzi o to ze organizują jakieś blokowanie innych marszów a potem płacz w TV. Takie pelikany jak większość społeczeństwa i widzę większość serwera to łykają. Kompletnie nie mając wiedzy o czym i z kim rozmawiają zaczynają rozmowę z której nie wychodzi kompletnie nic. Żeby zabłysnąć moi drodzy to trzeba jeszcze mieć czym. Jakąś drogę w swoim życiu obrałem i twardo trzymam się swoich poglądów. Nie idę za tłumem jak większość. Posiadam wiedzę i można ze mną prywatnie na prawdę o różnych rzeczach porozmawiać. Podejrzewam że gdyby zapytać większość z Was o wasze poglądy, kim jesteście lub po co żyjecie to odpowiedz padła by tylko jedna. Nie wiem. Bo większość z was posiada wiedzę potrzebna do jakiegoś określonego celu. Przykład to wyższe wykształcenie po którym wiedza zdobyta wcześniej jeżeli nie jest odświeżana to po jakimś czasie zanika. Czyli człowiek jednym słowem staję się głupszy. tak nie jest? Spytajcie się swoich dziadków o wzór na pole kwadratu albo może o dyktando z Polskiego? Większość powie daj mi spokój i będzie udawać że to nie jest niewiedza. Nie jest tak? Zastanówcie się 3 razy po tym jak to przeczytacie i zacznijcie myśleć! 

   Co do Kacpra to jego sprawa kogo on tam popycha ale ja już się nalatałem po tych marszach i szczerze pier... to. Mam to w dupie bo są inne ważniejsze rzeczy w życiu niż gapienie się komuś na ręce. Ogólnie przeraża mnie poziom na serwerze. Jak widać potrafię się wysłowić i skleić klarowny tekst. Zwyczajnie na chamstwo odpowiadam chamstwem bo to najlepsze wyjście. Nie jestem jakimś downem jak widzicie i się lepiej sami nad sobą zastanówcie. 

   Bo żeby się nazywać Polakiem to jeszcze trzeba sobie na to zasłużyć 

 2. Data i godzina zdarzenia: 01.10.2019 godz okolo 01:10. Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/429314#AlexDeLargeQuotes-ifcc][img=https://panel.pylife.pl/i/429314.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/496728#ElGertoS-APK][img=https://panel.pylife.pl/i/496728.pasek1.png][/url] Mój serial: BEB3A0769A160B5F2D62CE0C668344A3 Opis: Gracz ELGertoS.APK zaproponował wymianę. Zgodziłem się i udałem się do biura. Po ustaleniu że każdy płaci za swój podatek przekazałem swój samochód(Fortune) po czym El znikł bez słowa. Proszę o sprawdzenie logów, tam jest wszystko. Dowody w postaci logów: Do sprawdzenia
 3. Ktoś przebije? 2257 minut co daje ponad 37 godzin bez afk. A co do tego CT to sorry ale nie moja wina :) 

  1575086724_Sesja3EfektFinalnyForum.jpg.84d0e2889f3c2d32669874940984ea29.jpg

  1. Show previous comments  10 more
  2. GRUHA6969PL

   GRUHA6969PL

   XD nie no beka 

  3. AlexanderDeLargeQuotes

   AlexanderDeLargeQuotes

   Z Cb beka gościu skąd Ty coś możesz o mnie wiedzieć?

  4. GRUHA6969PL
 4. Nick: |OV|TAXI|PaToLoGG Staż: Gracz od 1 roku. Łączny czas gry: 734h 30m. Serial: BEB3A0769A160B5F2D62CE0C668344A3 Nick osoby zawieszającej: Mario92 Powód zawieszenia prawa jazdy: taran Opis sytuacji: Suszyłem jakiś czas. Jak zwykle zbiegła się grupa CJ i przeszkadzała mi w suszeniu. 5, 10 a nawet 15 minut wytrzymałem ale w końcu wsiadłem do swojego samochodu i sam zacząłem ich taranować. Wtedy pojawił się Mario92 i mi zabrał prawo jazdy. Dowody: Brak Coś od siebie: Wiem doskonale co zrobiłem i nie będę więcej tego robić. Przepraszam i proszę o odwieszenie prawa jazdy. Mała prośba, jeżeli już dostanę unbana to proszę o info na serwie(PM) Dziękuje.
 5. Niepotrzebnie ceny kursów są zakryte. Nie wiem czemu ma to służyć...
 6. Panowie no co jest? Przecież mam kasę na spłatę...
 7. Nie mam ich w banku ale posiadam taką kwotę. Qbi przepraszam za kłopot. Wystarczyło do mnie napisać. Mogę się zalogować i szybko je wpłacić do banku bez problemu.
 8. Nick: |OV|PaToLoGG Serial: Twoj serial: BEB3A0769A160B5F2D62CE0C668344A3 Staż na serwie: Łączny czas gry: 545h 41m. Nick admina: Ban został nałozony przez: BloodLine_ Powód zbanowania: Oszustwo przy zakupie pojazdu Krótki opis sytuacji: Kupiłem samochód na raty. Zapomniałem jak nazywa się gracz który mi go sprzedał. Prosiłem adminów i modów o pomoc... Kasę mam i miałem ją już na drugi dzień. Na forum nie odpisywałem bo tutaj nie wchodzę. Dowody: Powód: skarga - https://pylife.pl/forums/topic/340404-skarga-na-patologg/ Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Kolega mógł napisać do mnie na serwerze i bez problemu bym mu oddał. Proszę o odbanowanie i przekazanie z mojego konta brakującej kwoty.
 9. Miałem info o tym że Wakacyjny się zgodził. Nie wiem o co poszło między nimi. Trochę krzywa akcja. No ale bez przesady nic się takiego nie stało.
 10. Data i godzina zdarzenia: Sobota 7.07.2018 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 9432087D724446CE7D1455E74EB362F3 Opis:Sprzedałem na raty premiera. Kolega miał mi oddać drugą ratę do niedzieli 8.07.2018 no i oczywiscie nie oddał. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Nie mam ale można sprawdzić id pojazdu.
×
×
 • Create New...