Jump to content

amles

Premium
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Dobra

1 Follower

About amles

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday March 24

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Los Santos

Recent Profile Visitors

849 profile views
 1. Nick: amles Serial: 38CE28CC535E8E65135E9ED57A2F0D04 Staż na serwie: 4lata Nick admina: Bloodline_ Powód zbanowania: Przekazałem auto z innego konta na to za podatek, dokładniej z konta @jacobbx Krótki opis sytuacji: Przekazałem auto na drugie konto no i dostałem za to karę. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Poprzednia apelacja Coś od siebie: Bardzo przepraszam już bardzo długo mam bana no i przemyślałem wszystko. Obiecuję że więcej się to nie powtórzy. Bardzo proszę o ostatnią szansę, bardzo mi zależy.
 2. Nick: amles Serial: 38CE28CC535E8E65135E9ED57A2F0D04 Staż na serwie: rok Nick admina: Bloodline_ Powód zbanowania: przekazanie auta za podatek Krótki opis sytuacji: Przekazałem auto za podatek. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Poprzednia apelacja Coś od siebie: Bardzo proszę o ostatnią szansę, obiecuję że więcej się to nie powtórzy.
 3. Nick: amles Serial: 38CE28CC535E8E65135E9ED57A2F0D04 Staż na serwie: rok Nick admina: Bloodline_ Powód zbanowania: przekazanie auta za podatek Krótki opis sytuacji: Przekazałem auto za podatek. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Poprzednia apelacja Coś od siebie: Przepraszam za marnowanie czasu, postaram się jak najbardziej dokładnie określić które konta są moje, z góry przepraszam za pomyłki. Blacku! - Wymiany z graczem Keczupekek - Wymiany z graczem GO!DEN - Konto znajomego J98 - Moje konto Awrukx - Moje konto DonEvantis - Konto znajomego Kshu0 - Konto znajomego FailX - Moje konto TheAdrian - Wymiany z graczem archiwum-KangaR - Moje konto jac0b - Moje konto archiwum-TracceR - Moje konto Gadzina1 - Wymiany z graczem archiwum-ImnageR - Moje konto kasztan321 - Moje konto pawka - Konto znajomego FuturOPL - Wymiany z graczem filipo0155 - Wymiany z graczem Mister99 - Wymiany z graczem Dawido22 - Wymiany z graczem NoToReQ - Wymiany z graczem scrosen - Wymiany z graczem DawidPL*grg - Wymiany z graczem TheFightaz - Wymiany z graczem wad - Wymiany z graczem dawciu12 - Wymiany z graczem
 4. amles

  Sylwester 2018/2019 z PYLife

  Gdyby nie ban to na pewno bym się pojawił, ale ciekawa sprawa z tym pony.
 5. Bardzo prosze czekam juz na rozwiązanie sprawy prawie 2 miesiace
 6. wiem ze zle zrobilem ale prosze o ostatnią szanse
 7. No nie które są moje, a reszta jest moich kolegów co logowali się na moim komputerze.
 8. Bardzo proszę o ostatnią szansę
 9. W sumie to raczej wszystkie są moje
 10. Oczywiście jeżeli dostanę szansę z góry zgadzam się na wszelkie resety kont lub usunięcie.
×
×
 • Create New...