Jump to content

szafka_nocna.

Player
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Świetny Gość!

5 Followers

About szafka_nocna.

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 06/19/2002

Komunikatory

 • Website URL
  https://www.ikea.com

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Sublime Text 3
 • Zainteresowania
  HTML, pisanie apelacji, ogólnie to programowanie, muzyka cała ta, oraz uniwersum Szkolnej 17.

Recent Profile Visitors

7520 profile views
 1. Minęło już ponad 29 godzin, pieniędzy nie ma, gracza też. Co teraz? Dodam, ze nie probowal nawet nawiazac ze mna kontaktu na forum.
 2. Nie, bylem na serwerze ok. godz 13, oraz 22 i gracza nie spotkalem
 3. Data i godzina zdarzenia: Nick/pasek: szafka_nocna Nick/pasek oskarżonej osoby:karol1123321 Mój serial: 575EE12FBBD1D33FABE8ECF8BF4225F3 Opis: Przelalem graczowi przez przypadek 10 tysiecy €, gdy napisałem aby oddał ten mnie olewał. Dowody w postaci logów:[2019-02-25 19:34:12] [Output] : ✔ Przekazujesz 10000.00 € graczowi karol1123321/76. Oczekiwania: Zwrot pieniedzy.
 4. No wiadomo, ze bede
 5. Nick: szafka_nocna Wiek: 16 Staż: 4 lata, 700 godzin. Nick osoby zawieszającej: Lechu Serial: 575EE12FBBD1D33FABE8ECF8BF4225F3 Powód zawieszenia licencji: Kamikaze Opis sytuacji: Przelatywałem nad licytacją garaży i spadłem na tłum ludzi. Dowody: --- Coś od siebie: Pisałem już mnóstwo apelacji, aby kara została skrócona, lecz bez skutku - tłumaczycie mi, że mam za dużo kar (mimo, że jest to moja pierwsza tego typu), albo że nie nadaje się do egzystencji na tym serwerze, że mam napisać apelke później, albo po najmniejszej linii oporu, że nie, bo nie. Naprawdę, nie chcę toczyć z Wami swego rodzaju "walki", nie mam zamiaru nikomu utrudniać życia, z resztą latając samolotem ciężko jest coś odwalać. Jak już pisałem w poprzednich apelacjach, nie było to celowe, wystąpiło po prostu przeciągnięcie, czy tak ciężko jest to Wam zrozumieć? Niech ktoś w końcu weźmie tą apelację na poważnie, przemyśli sprawę, a nie bezmyślnie ją odrzuci.
 6. Nick: szafka_nocna Wiek: 16 Staż: 4 lata, 700 godzin. Nick osoby zawieszającej: Lechu Serial: 575EE12FBBD1D33FABE8ECF8BF4225F3 Powód zawieszenia licencji: Kamikaze Opis sytuacji: Przelatywałem nad licytacją garaży i spadłem na tłum ludzi. Dowody: --- Coś od siebie: Jak już mówiłem - nie zamierzałem spaść na ten tłum, tymbardziej nie chciałem nikogo zabić. W poprzedniej apelacji otrzymałęm odpowiedź, że mam odczekać nadaną mi karę - i tu pada pytanie, którą? Zostały nadane mi dwie kary, obie kolejno do 2021 i do 2022. Odczekanie ich zajmie mi trochę czasu, więc proszę o oddanie tej licencji, poważnie. Gdyby było to działanie celowe, nawet nie pisałbym apelacji, a co do tego, że mam 20 kar, to nie oznacza, że nie mogę sobie od tej apelować i starać się o zdjęcie tej, która została nałożona bez żadnych wyjaśnień. Proszę jeszcze raz o zdjęcie tej kary, nie chce nikomu utrudniać życia, tylko zarabiać i grać.
 7. Nick: szafka_nocna Wiek: 16 Staż: 4 lata, 700 godzin. Nick osoby zawieszającej: Lechu Serial: 575EE12FBBD1D33FABE8ECF8BF4225F3 Powód zawieszenia licencji: Kamikaze Opis sytuacji: Przelatywałem nad licytacją garaży i spadłem na tłum ludzi. Dowody: --- Coś od siebie: Jak już wcześniej pisałem, nie było to w ani jednym procencie celowe. Odczekałem już napradę bardzo dużo tej kary, proszę o jej zdjęcie, ponieważ nie mam jak zarabiać. Gdy przelatywałem nad tą licytacją i wyszedłem do pulpitu nie sądziłem, że wystąpi przeciągnięcie. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, których mogłem tam uszkodzić i proszę o zdjęcie kary.
 8. Fajnie, że zaczęliście robić coś z pojazdami terenowymi, wiało od nich trochę nudą, a teraz wyglądają jak porządne terenówki!
 9. Od momentu UB nie staranowałem nikogo celowo, za każdym razem starałem się płacić za wyrządzone szkody. Nawet tutaj widać, że nie zrobiłem tego celowo - po prostu zarzuciło gracza TheDeyzik na zakręcie, a ja nie zdążyłem zahamować. Co do grania na drugim koncie - przerzuciłem majątek, ponieważ mam tu więcej godzin i L2, na tamtym koncie grałem jedynie ze względu na to, że chciałem zacząć od nowa. A jeśli chodzi o dużą ilość kar - Bardzo dużo jeżdżę na taxo, wszyscy wiemy jaka jest synchronizacja MTA. Często u moderatora na specu widać, że kogoś uderzyłem a w rzeczywistości tak nie jest. Naprawdę, bardzo staram się nie utrudniać gry i chcę grać tu dalej.
 10. Nick: szafka_nocna Staż: 4 lata, ok 700 godzin. Serial: 575EE12FBBD1D33FABE8ECF8BF4225F3 Nick osoby zawieszającej: Bielawson Powód zawieszenia prawa jazdy: Rzekome taranowanie, ucieczka przed czymś (kimś?), brawurowa jazda. Opis sytuacji: No właśnie też bardzo chciałbym się dowiedzieć, więc piszę apelację. Dowody: Coś od siebie: Prosiłeś mnie, abym napisał apelację - więc piszę. Powiedz mi, kiedy taranowałem kogoś celowo, oraz wyrządziłem jakieś szkody, oraz kiedy brawurowo jeździłem, oprócz przekroczenia prędkości ? Wjechałem w Ciebie przy wjeździe do FC, a tak właściwie to Ty we mnie, bo uderzyłem w betonowy kloc i mnie zarzuciło. Co do innych "taranowań" uderzyłem raz gracza @|NT|TheDeyziK, ale nie wyrządziłem żadnych szkód, więc odjechałem. Co do brawurowej jazdy - przyznaję się, skróciłem jeden zakręt i przekraczałem prędkość. Nic więcej. Mam nadzieję, że odpowiesz mi na moje nurtujące mnie pytania, a może nawet oddasz prawko. Pozdrawiam
 11. Jezeli chodzi Tobie jedynie o to, ze rzekomo podrobilem logi to przyjrzyj sie chatowi. Jak to mozliwe, ze uruchomilem silnik, bedac w kajdankach? Proponuję przenieść dyskusję na jutro, ponieważ nie mam juz dostepu do komputera, wszystko ladnie wyjasnie, a nie bede pisal z telefonu bez zadnych dowodow.
 12. Nie uruchomilem silnika na nagraniu, poniewaz zaczalem nagrywac dopiero, gdy zorientowalem sie, ze jestem goniony. Jutro moge wkleic logi od 19:12 do wyjscia z serwera.
×
×
 • Create New...