Jump to content

Quartez2018

Player
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Świetny Gość!

1 Follower

About Quartez2018

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/06/2004

Komunikatory

 • Numer GG
  Brak
 • Skype
  Brak
 • Website URL
  Brak
 • Steam
  JayJoker

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kraków, Nowa Huta, Małopolska
 • Zainteresowania
  Granie w gry o tematyce wojennej ,medycyna,motoryzacja,skoki narciarskie,cross,enduro,pożarnictwo,prawo i inne rzeczy.

Recent Profile Visitors

362 profile views
 1. Witam serdecznie.Gracz o nicku: Mordownia zaprzyjaźnił się wczoraj ze mną ponieważ mieliśmy nadzieję że będziemy razem przechodzili akademię Sky falcons pod drodze do sklepu zz ubraniami padło przezemnie pytanie ile gra na serwerze odpowiedział iż gra 10 godzin ponieważ 1 konto zostało mu skradzione.W podaniu na Sky Falcons również padło pytanie ile gra na serwerze odpowiedział to samo.Podanie zostało napisane przed nadaniem bana.I nie zostało edytowane.Żaden człowiek nie pisze raczej znajomemu że zostało mu skradzione 1 konto i nie piszę tego w podaniu jeżeli mu bardzo zależy. Nie chcę się wtrącać ale wieżę w niewinność tego gracza.
 2. Byłeś jedyną osobą która wchodziła codziennie na wieże.. I jedyną osobą która trzymała porządek na lotnisku. +1
 3. Twoje Imię: Mateusz Twój Wiek: 14 Pasek z serwera (panel.pylife.pl): Serial: 8BF09DF8A9A65ED5B364FB09758579A3 Od jak dawna grasz na PYLife: 10 miesięcy 100h Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Aeroklubu?: Tak Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? (Bany,licencje): Była jedna pomyłka z licencją Czy twoj komputer wytrzyma obciążenie eventu?: Owszem,wytrzyma Coś o sobie, dlaczego właśnie ty?: Każdy jak najbardziej zasługuje na to aby zostać przyjętym ale skupmy się na mojej osobie.Nazywam się Mateusz mam 14 lat i mieszkam w Krakowie.Interesują mnie takie tematy jak np: elektronika,prawo,medycyna,pożarnictwo,militaria i żużel.Jestem zazwyczaj poważnym typem człowieka a do swych celów a także zadań dąże z dokładnością.Potrafię także doskonale pracować w grupach i nawiązywać nowe kontakty myślę że nie byłoby ze mną zbytnio problemów.Dlaczego właśnie ja? Dlatego że nie latam na co dzień takimi samolotami na serwerze Play Your Life więc była by to dla mnie nowość/odmiana a uczestniczenie w takiej grupie jako pilot to będzie na pewno frajda i zaszczyt! Dlaczego Sky Falcons: Ponieważ jestem osobą która potrafi doskonale sterować samoloty do wyczynów jak i zarówno te zwykłe.Na serwerach RPG nie miałem dotychczas doczynienia z samolotami wyższej klasy.Serwer o tematyce wojennej na platformie MTA bądź single player to była jedyna opcja by zasiąść za wolantem samolotu przeznaczonego do wyczynów kaskaderskich.Wy zapewne powiecie: Zwykły serwer i zwyczajna gra.Nie ponieważ serwer ten został dopasowany pod potrzeby gracza.Na serwerze znajduję się np. Wieża kontroli lotów dzięki której możemy latać samolotem z pewnością że nie będzie dziś katastrofy lotniczej. To wszystko urozmaica naszą rozgrywkę i sprawia że *RP* nabiera sensu.Play your life jest serwerem dopasowanym pod pilotów, służby porządkowe, i zwykłych graczy.To sprawia że chcę być dumnym pilotem na PLAY YOUR LIFE! Dla mnie jest to wielka odmiana jak wspomniałem powyżej.Lecz chiałbym również nabyć więcej wiedzy od ludzi którym pilotaż nie jest obcy.Sky Falcons to jedyna taka grupa na serwerze w której można pokazać swoje umiejętności pilotażu i na co nas tak naprawde stać! Czy grałeś w inne gry związane stricte z lotnictwem, jeżeli tak, to jakie ?: War Thunder,Dywizjion 303 i Plane Mechanic Simulator (budowa samolotu) Jak oceniasz swoje umiejętności za sterami statków powietrznych w skali od (1-10): 9/10 Dziękuje za uwagę mam nadzieje że mój wiek nie stoi na przeszkodzie do spełnienia swego jednego z celów.Z góry przepraszam za powtórzenia słowa: pilot,Play your life,serwer. Wspominam o myśliwcu F16 by zwiększyć swe szanse.
 4. Nick: Quartez2018 Wiek: 14 Staż: 10 miesięcy. Nick osoby zawieszającej: Robson002 Serial: 8BF09DF8A9A65ED5B364FB09758579A3 Powód zawieszenia licencji: "Wylądowanie helikopterem poza lotniskiem" Opis sytuacji: Zacząłem prace w H1 jak gdyby nigdy nic poleciałem do punku w którym miałem zrobić zdjęcie lecz po drodze skończyło mi się paliwo i samolot leciał na oparach opadłem samolotem na ziemie żeby go nie rozbić i napisałem na Air Traffic Control coś w stylu "Awaryjne lądowanie w Bone County z powodu braku paliwa" miałem napisać na siebie reporta aby administrator bądź moderator usuną pojazd z miejsca w którym wylądowałem (awaryjnie). Nie mogłem wysłać reporta ponieważ miałem chwilowy kryzys rodzinny z którego nie będę się tłumaczył.Gdy wróciłem do komputera na serwerze moim oczom ukazała się wiadomość "Twoja licencja pilota została cofnięta powód: Lądowanie poza lotniskiem" Dowody: Świadek $Mr. Deep$ i zapisy w logach. Coś od siebie: Bardzo chciałbym wyjaśnić tą sprawę ponieważ doszło prawdopodobnie do nie porozumienia ponieważ administrator/moderator nie był na czacie ATC i nie widział co napisałem.Nie ukrywam że na licencji mi bardzo zależy ponieważ: dałem na to pieniądze i jak normalny gracz chce zarobić sobie na samochód swoich marzeń a jest to jedyna jak dla mnie opłacalna praca także jest mi potrzebna na DZISIAJ ponieważ jutro muszę spłacić pożyczkę.Nie jestem wkurzony na administratora/moderatora jeżeli faktycznie zaszło nie porozumienie.Dziękuje za uwagę,
 5. Kiedyś kurła było.
 6. Ja go nie nasłałem tylko gracza Rober0 cośtam (administratora)2. a oski powiedział że widział sprawe i że psrubuje mi pomuc odzyskac hajs lub bryczke powiedziałem by robił co chce ja cie zgłosze na forum. I administracja odda mi pieniążki a ban ci zostanie ponieważ według regulaminu jest to wykroczenie odpowiadające banem.Co cie podkusiło by mnie oszukać? Prosze panie blood oto numer seryjny 8BF09DF8A9A65ED5B364FB09758579A3
 7. Good admin 👌

 8. co to serial? ;/ I pragnę jeszcze dodać że wydałem na nie 1400€
 9. Zgłoś ten po Napisano środa o 11:40 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 22.06 około 16:48 Nick/pasek oskarżonej osoby:KubskiXPompa Mój serial: Opis: Ja z kubskixpompa miałem kupić auto i kupiłem ale niemiałem prawa jazdy więc kazałem mu je przechować i powiedział bym sprzedał auto i on kupi i przechowa i gdy wyrobiłem prawo jazdy o uciekał przedemną i powiedział że już nieodda. Dowody w postaci logów: lub screenshotów: Prosze o pomoc :*( zbierałem na to autko tydzień :*(. I mam świadka oskiboski :*( sreenshota nie.
×
×
 • Create New...