Jump to content

LauShee

Player
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobra

2 Followers

About LauShee

 • Rank
  CJ
 • Birthday 12/25/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kraków
 • Zainteresowania
  Historia,

Recent Profile Visitors

498 profile views
 1. Model Samochodu: Perennial Przebieg:86-87k Cena: CW-100k MP-5k KT-150k Kolor: zielony Felgi: Import Kolor Świateł: Zielone Tuning:lampy felgi ID : 209
 2. Wiem ale napisałeś to już jak mu przelałem pieniądze
 3. Data i godzina zdarzenia: 13.45 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial:3362263E5EB265B7DE2F9629FB637793 Opis: Umówiłem się z graczem Mariusz. na kupienie konta premium na 45 dni za 3 k. Wpierw napisałem mu "połowa teraz połowa z góry" napisał, że całość z góry, a więc tak zrobiłem. Po pierwszym razie jak hasło zostało wysłane było złe. Napisałem mu żeby zwrócił mi pieniądze, a on napisał, że zaraz wyśle drugi kod po czym wyszedł z serwera. Sprawdzałem co chwilę kod czy aby dobrze wpisałem po czym zrobiłem ssa żeby pokazać,że dobrze to zrobiłem. Czekałem 15 minut aż przyjdzie ale go nie było więc piszę tą skargę .
 4. Zmieniłem miejsce bazy gdyż najwyraźniej ci to przeszkadzało. Z tego miejsca chce za to przeprosić, że wtargnąłem na twój teren .
 5. Dzieki wielkie Eppic. Jeżeli ci zależy żeby teren był otwarty to moge troche to przerobić, nie będzie bramy wjazdowej i mogę zmniejszyć teren organizacji o 1 dom w lewo.
 6. A jak one należą do ciebie ? Bo z tego co mi się wydaje to jest to nieużytkowane miejsce publiczne. Codziennie przez 2 tygodnie przychodziłem tam i ani razu nie widziałem tam zaparkowanego wozu .
 7. LauShee

  LOCK

  Sprawdzę może to on. Wielkie dzięki za pomoc .
 8. Czas istnienia organizacji/frakcji: 30 dni Pasek lidera (panel.pylife.pl): Ilość członków: 11 Ilość obiektów: 27 obiektów Ilość obiektów usuniętych z mapy i w jakim celu: Usunąłem dwa kartony, które leżały na ziemi więc to chyba nie dużo .Usunąłem je dlatego gdyż blokowały miejsce wjazdu i byłby przeszkodą dla wjeżdżających tam samochodów . *Od siebie* : Zmieniłem miejsce organizacji gdyż przeszkadzało to pewnemu graczowi, a ja nie chce niepotrzebnych problemów i przeszkadzać komuś w spokojnej grze. Chce tylko aby moja organizacja miała swoje miejsce, takie jak teraz wam przedstawiam . SS pokazujące miejsce: Dlaczego akurat wasza frakcja: To gang, w którym każdy każdego zna. Jesteśmy bardzo zmotoryzowana ekipą, dla której liczą się prawdziwe amerykańskie wozy z lat 60-80 .Ten teren ukazywałby naszą pasję do motoryzacji i każdy przejezdny mógłby podziwiać nasze wyremontowane pojazdy. Okolica jest cicha i rzadko przez kogoś spotykana ,a to było wymagane w podaniu. Ponadto jestem zdania, że nikt nie spożytkowałby lepiej tego terenu jak organizacja Street Fighters . Czy autor projektu bazy wyraża zgodę, aby stała się ona własnością serwera Play Your Life (pylife.pl)?:
 9. LauShee

  LOCK

  w tym rzecz, że widziałem te Sabre srobiłem ss rejestracji czekałem na policjanta, zeby sprawdzili mi ID bo blachy ma "BEAST" i po chwili jakiś moderator odesłał wóz do przecho .Dlatego pisze bo możę ktoś zna osobę, która ma ten wóz .
 10. LauShee

  LOCK

  Czy jest możliwość sprawdzenia właściciela tego pojazdu ? Bardzo mi na tym zależy
 11. Lokalizacja: Los Santos Mulholland ID nieruchomości: 840 Cena za dobę: 250 e Cena za nieruchomość: Licytacja od 1 k minimalne przebicie 250 e Rodzaj nieruchomości: Villa Opis: Bardzo duży teren idealny na bazę gangu. Moim zdaniem bardzo dobra cena za wynajem jak na wielkość tej posiadłości Jeżeli cena mnie nie zadowoli to posiadłości nie sprzedam . Zdjęcia nieruchomości:
 12. Polataliśmy po okolicznych drogach [street Fighters] Uprzedzam pytania, wszystkie pojazdy nie są na sprzedaż . Tampa - |SF|ZimEK1993 Picador - |SF|MrFlagShip Elegy - |Lider-SF|LauShe
×
×
 • Create New...