Jump to content

FuruGuru.ps

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 CJ

About FuruGuru.ps

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Model pojazdu: Burrito Przebieg: do 50k Cena:Do 100k. Felgi: Nie musi mieć.
 2. Nick oskarżonego: ---- Mój Nick: FuruGuru.ps Mój serial: 13CEB7AF928556EE67C8B7052D26F033 Opis sytuacji: Zakupiłem 2 kody na GOLD i na premium na 30 dni przez SMS. Gdy Kupiec mi zapłacił pieniądze przez pomyłkę napisałem "pm <ID Kupca> i kody" bez ukośnika.Obok mnie stało kilka osób. Sprzedałem mu 2 kody gold i 1 kod na premium na 30 dni. Działał tylko jeden kod GOLD.Bardzo bym prosił o skontaktowanie się jakiegoś Admina prywatnie do mnie abym wysłał mu te kody i żeby ten sprawdził logi i "Złodziejaszka darmowych kodów". Sprzedawałem kody aby zarobić pieniądze na auto.Prosiłbym o szybkie skontaktowanie się ze mną.
 3. Zakupiłem 2 kody, Gold i premium na 30dni. Gdy sprzedałem graczowi okazało się że kody nie działają.
 4. FuruGuru.ps

  Stereo !

  Model pojazdu: Stallion Przebieg: 3200km Cena: 60 000e, do negocjacji. Kolor:Żółty Felgi:Grove, pomalowane na kolor czerwony. Kolor Świateł: Zwykłe. Tuning:TAXI,Stereo,Spojler Husar,Grove malowane no i ID 26k
 5. Stalion Przebieg: 3100km ID: 26603 Tune: Stereo UNIKAT! Spojler Husar! Felgi Grove! Są pomalowane na kolor czerwony! Taxometr
 6. Nick: FuruGuru.ps Staż: 2 tygodnie // Nowe konto. Serial: 13CEB7AF928556EE67C8B7052D26F033 Nick osoby zawieszającej: Robson002 Powód zawieszenia prawa jazdy: Troll na giełdzie LS Opis sytuacji: Otóż, Chciałem sprzedać moje auto i spotkałem się z kupcem przy giełdzie w Los Santos, ten poprosił mnie abym wjechał na giełdę i na chwilkę pokazał mu przebieg,tune itp. pojazdu.Ustawiłem na szybko cene "123e" i wyszedłem z auta,gdy ten zobaczył i chciałem jak najszybciej wyjechać moim pojazdem z giełdy otrzymałem zakaz prawa jazdy do 27 kwietnia. Dowody: Nie wiem czy w tej sprawie potrzebne są jakiekolwiek dowody. Coś od siebie: Moim zdaniem kara jest za wysoka albo niepotrzebnie nałożona z tego powodu że na giełdzie byłem niecałe 15 sekund.
 7. Witam, otóż dzisiaj gdy dołączyłem na serwer zobaczyłem że dostałem kare na prawo jazdy na 3 dni (Kara nałożona była przez Admina OjczeWasz) za jazdę pod prąd oraz taran. Otóż sytuacja wyglądała tak jechałem z SF do LV przez tunel jechałem bliziutko ściany po swoim pasie, lecz gracz cisza0003 wjechał na mój pas i pisał że jechałem pod prąd. Otóż po tym wypadku zmieniałem pas i gracz zrobił mi ss w którym wygląda to że jade pod prąd. https://imgur.com/a/BKzQnTO W celu wyjaśnienia tego z administratorem OjczeWasz zostałem chamsko potraktowany.
×
×
 • Create New...