Jump to content

Nicpon21

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Nicpon21

 • Rank
  CJ
 1. Nick: Nicpon21 Staż: 2 lata z przerwami Serial: 06E924F1ABA6BE268E0FA563482A0F03 Nick osoby zawieszającej: MichaU* Powód zawieszenia prawa jazdy: Tutaj wpisz powód zawieszenia twojego prawa jazdy Opis sytuacji: Przed chwilą wjechałem na teren zamknięty bo była akcja RP i do tego się przyznaje, po chwili dostałem prawko na 2 dni. Jest to moja wina i przyznaje się do tego ale proszę o unbana dlatego, że jechałem z klientem i chciałem go zawieźć jak najszybciej do celu. Przepraszam jeszcze raz i proszę o odwieszenie prawa jazdy dlatego, że auto jest bardzo ważne oraz jest weekend i chciałbym troszeczkę zarobić Dowody: Nicpon21 otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od MichaU*, powód: Celowy wjazd na teren akcji (2 d) Coś od siebie: Przepraszam za to, jest to mój błąd i proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku i odwieszenie prawka. Dziękuję!
 2. Nick: Nicpon21 Staż: rok z przerwami Serial: 06E924F1ABA6BE268E0FA563482A0F03 Nick osoby zawieszającej: |ASMSA|Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran (2 d) Opis sytuacji: Wjechalem autobusem w drugi autobus. Dowody: Nie potrzebuje bo wiem ze staranowałem. Coś od siebie: Chciałbym prosić o oddanie prawa jazdy dlatego że specjalnie nie taranowałem tylko chcialem oddac autobus ale przy wjezdzie stal drugi i w niego wjechalem bo myślałem że pojedzie a on stał i nie wyhamowałem. Przepraszam i prosze u zwrot prawa jazdy bo chciałem zarobić na podrasowanie swojego auta oraz pograć z kolegą. zacząłem grać od jakiegoś czasu i nie chce mieć bana, dlatego , że chce zarobić na dom, auto i przeróbke auta. Przepraszam i obiecuje , że więcej tego nie zrobie i prosze o wyrozumiałość.
 3. Nick: Nicpon21 Staż: rok z przerwami Serial: 06E924F1ABA6BE268E0FA563482A0F03 Nick osoby zawieszającej: |ASMSA|Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran (2 d) Opis sytuacji: Wjechalem autobusem w drugi autobus. Dowody: Nie potrzebuje bo wiem ze staranowałem. Coś od siebie: Chciałbym prosić o oddanie prawa jazdy dlatego że specjalnie nie taranowałem tylko chcialem oddac autobus ale przy wjezdzie stal drugi i w niego wjechalem bo myślałem że pojedzie a on stał i nie wyhamowałem. Przepraszam i prosze u zwrot prawa jazdy bo chciałem zarobić na podrasowanie swojego auta oraz pograć z kolegą. zacząłem grać od jakiegoś czasu i nie chce mieć bana, dlatego , że chce zarobić na dom, auto i przeróbke auta. Przepraszam i obiecuje , że więcej tego nie zrobie i prosze o wyrozumiałość.
×
×
 • Create New...