Jump to content

Wale__Wiadro

Player
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About Wale__Wiadro

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie przyznaje się do winy. Nie pozdrawiam.
 2. Nie przyznaje się do winy. Nie pozdrawiam.
 3. Data i godzina zdarzenia:27 Grudnia 2019 ok godzina 00:29 Nick/pasek: Wale_Wiadro Nick/pasek oskarżonej osoby:|SAPD|DragonV7 Mój serial: 762BEC1CB09FEC7D792DBBAD8182A412 Opis: Targowałem się z graczem o golda, zgodziliśmy się na 15k, kiedy już kupiłem kod gracz powiedział mi, że jednak nie kupi, a ja zostałem sam z kodem. Dowody w postaci logów
 4. Dobra już mi się nie chce z tobą pisać, twoja wina jest ewidentna.Koniec dyskusji.
 5. Tyle razy ci można powtarzać, a ty i tak nie zrozumiesz, piszesz te bzdury tylko po to, żeby cokolwiek napisać, dowodem są twoje własne screeny i moja argumentacja, oczekujesz, że cofnę się w czasie i zrobię screeny jak mnie taranujesz czy co ? nie mam potrzeby nagrywania mojej rozgrywki jeśli to nie ja piszę skargę, spróbuj się bardzo mocno skoncentrować i to zrozumieć,bo pisz ci to już któryś raz. I radzę ci przyznaj się teraz bo potem ci większą karę dadzą.
 6. 1Śladów hamowania nie ma, mówiłem cały czas o 2 i 3 screenie 2 ja się czuje urażony tym jak konstruujesz zdania i żądam przeprosin 3 mają pokrycie niestety tego nie widzisz, domyślam się dlaczego, ale tego nie napiszę 3 to tylko twoje puste słowa bez żadnego poparcia, daj sobie spokój i czekaj na kare.
 7. Jakiego? nie obraziłem cie ani razu to, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że to cie miało obrazić, serio daj sobie już spokój bo to się nudne robi a konstruowanie przez ciebie zdań tylko potwierdza wszystko co mówię, podałem konkretne argumenty mimo, że to ty masz mi udowodnić winę, a nie na odwrót.
 8. Wjechałeś i zaciągnąłeś ręczny, nie udawaj głupszego niż jesteś i daj już sobie spokój.... Proszę niech jakiś moderator to sprawdzi i da mu już tą karę, nie chce mi się już z tym człowiekiem korespondować.
 9. Witać, że tak bardzo bardzo ci zależy, ale niestety kłamczuszku sytuacja na tych screenach wyglądała tak, że to ty we mnie wjechałeś tyłem i zrobiłeś ssa, żeby wszystkich zmanipulować, słabe zachowanie z twojej strony i mam nadziej, że dostaniesz za to kare.
 10. Skoro stoisz na ręcznym to jakim cudem odpada ci zderzak ? Gdyby tak było to zrobiłbyś ss od boku, co jest takie trudnego w zrobieniu ruchu myszką ? to że miałeś premie 100 % to może być równie twój wymysł " Daj dowody na twoją wypowiedź których nie masz'' tragicznie konstruujesz zdania, aż trudno się do nich odnieść, to nie ja mam udowodnić moją niewinność tylko ty masz mi udowodnić winę bo to TY napisałeś skargę, następnym razem pomyśl jak zrobisz coś głupiego, mam nadzieje, że administracja odpowiednio cię ukaże, zarówno za taran jak i oczywistą manipulacje.
 11. Oczywiście, że się nie przyznaje, na screenach ewidentnie widać, że go nie dotykam. Podjechałem do niego bo sam mnie staranował i go nie dotknąłem, jeśli by tak było to ostatni screen był by od boku, a jest od przodu, żeby zmanipulować administracje.
 12. Jeśli nie macie żadnych dowodów to jak mają zrobić porządek? Równie dobrze gość od którego kupiliście może napisać, że takiej sytuacji nie było.
 13. Wiara w ludzkość umiera, kiedy widzę takie skargi, ale nie pisz w taki sposób na forum bo możesz dostać za to bana na 14 dni.
 14. Wasza wina, że nie sprawdziliście czy auto ma felgi, a na screenach nie widać dowodów.
×
×
 • Create New...