Jump to content

Doman*

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Doman*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/04/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Otwock
 • Zainteresowania
  Gry, masturbacja, motoryzacja, inwokacja

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Doman*

  Kupię sentinela

  Model pojazdu: Sentinel Przebieg: do 5k Cena: do 120k Felgi: Obojętne Sentinel może być czysty sedan/kombi
 2. Model pojazdu:Burrito Przebieg:1285km Cena: 75k do nego Kolor: Żółty Felgi: brak Kolor Świateł: standardowe Tuning: Komputer Logistyczny Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/aqC3ONv https://imgur.com/ceF3Yce
 3. Doman*

  Kupie Burrito

  Mam 1.2kp z komputerem logistycznym.
 4. Nick: Doman*Wiek: 15Serial: DDEC883AF4BCF49A27EDE2FD841D3EB3Staż: Około 4 lataPowód zmutowania : CBKKrótki opis sytuacji: Wjeżdżam do mechanika żeby naprawić auto, mech mówi że nie naprawi ponieważ jego stanowisko to tuner a nie mechanik. Trochę głupie imo w warsztacie nie było innego mecha więc mógł na luzie naprawić mi auto. Zdenerwowałem się i napisałem ,,Ty Kurwo''. Dowody:(Jeżeli masz jakieś dowody zamieść je tutaj.<Koledzy nie wchodzą w gre>)Link do poprzedniego podania: Nie ma tak owego.Coś od siebie: Apeluję o odwieszenie muta albo chociaż skrócenie kary (5 dni to lekka przesada), imo wiem że offensive byłem ale nie miałem nic złego na myśli. Głupio zrobiłem i wiem o tym, za co chciałem przeprosić. Owszem napisałem te brzydkie słowo aczkolwiek zapewniam, że to się nigdy więcej nie powtórzy oraz przepraszam jeszcze raz zarówno gracza jak i administracje za moje nie godne zachowanie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, z wyrazami szacunku Kuba.
 5. Nick: Doman* Wiek: 16 Staż: +/- 5 lat Nick osoby zawieszającej: Matu (któryś z moderatorów/adminów obecnych na skokach sanchezów)Serial: DDEC883AF4BCF49A27EDE2FD841D3EB3Powód zawieszenia licencji: Kamikaze na skoczniOpis sytuacji: Lecę nad skocznią zobaczyć co się dzieje, uderzam w drzewo lewym skrzydłem i zacząłem spadać. Spadłem obok skoczni nie uderzając jej, a i tak dostałem bana za rzekome kamikaze.Dowody: Nie posiadam, screena zapomniałem zrobićCoś od siebie: Faktycznie samolot robił mi się tuż obok skoczni aczkolwiek nie był to zamierzony cel, tylko czysty przypadek. Lecąc na L1 miałem kurs do ls, koledzy mi powiedzieli że są skoki nad los santos, to chciałem polecieć i zobaczyć co się dzieje. To nie było ZAMIERZONE, chciałem tylko wylatać 10h na L2 i tyle, a moderatorzy od razu że kamikaze. Pozdrawiam i liczę na jak najszybsze odzyskanie licencji.
 6. Nick: Doman* Wiek: 16 Staż: +/- 5 lat Nick osoby zawieszającej: Matu (któryś z moderatorów/adminów obecnych na skokach sanchezów)Serial: DDEC883AF4BCF49A27EDE2FD841D3EB3Powód zawieszenia licencji: Kamikaze na skoczniOpis sytuacji: Lecę nad skocznią zobaczyć co się dzieje, uderzam w drzewo lewym skrzydłem i zacząłem spadać. Spadłem obok skoczni nie uderzając jej, a i tak dostałem bana za rzekome kamikaze.Dowody: Nie posiadam, screena zapomniałem zrobićCoś od siebie: Faktycznie samolot robił mi się tuż obok skoczni aczkolwiek nie był to zamierzony cel, tylko czysty przypadek. Lecąc na L1 miałem kurs do ls, koledzy mi powiedzieli że są skoki nad los santos, to chciałem polecieć i zobaczyć co się dzieje. To nie było ZAMIERZONE, chciałem tylko wylatać 10h na L2 i tyle, a moderatorzy od razu że kamikaze. Pozdrawiam i liczę na jak najszybsze odzyskanie licencji.
 7. Model pojazdu: Przebieg:1956km Cena:33k do nego. Kolor:Zółty taxi Felgi:cuttery Kolor Świateł: podstawowe Tuning: Felgi Cuttery, Licznik One, Taksometr Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/sprzNgx
 8. Masz go jeszcze?
×
×
 • Create New...