Jump to content

ZbyK.gg

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

1 Follower

About ZbyK.gg

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/30/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Morąg

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Nick: Zbyk.gg (Poprzedni PerDzban) Staż: 150h Serial: 2F67C99A08DD79F44BA3C6972B03F193 Nick osoby zawieszającej: @W_Thunder Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran, jazda pod prąd i stwarzanie zagrożenia. Opis sytuacji: No jestem świadomy co zrobiłem, taranowałem biednego Sadlerka i żałuję oraz przepraszam w moim imieniu. Dowody: No brak, przyznaje się. Coś od siebie: Wiem co zrobiłem, zrobiłem źle i uważam siebie za winnego i kara jest jak najbardziej słuszna, ale odczekałem już trochę czasu i piszę apelację o Zwrot, jak to mówią Każdy zasługuje na 2 szansę i jeszcze raz przepraszam
 2. Nick:SzupieN Wiek:16 Serial:22E3BC370BBB2A9D661161E006C65EE4: Staż:100h Powód zmutowania:Cbk wobec gracza Krótki opis sytuacji:Było tak jeśli to chodzi o afere z malowaniem,to kolega stał w tej chmurce gdzie bierze się SPRAY nic nie mówił ,więc mu pomalowałem na kolor a on do mnie tak "KURWA IDIOTO JEBANY ODMALOWYWUJ ALBO PISZE SKARGE" więc też mu odpisałem niegrzecznie"SPIERDALAJ IDIOTO-albo coś takiego" ale nie przemalowałem z powrotem. Dowody:Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie:Wiem,że kara na prace to wiem,że uczciwie dostałem,ale MUTA chciałbym poprosić o usunięcie już będę spokojny.Dziękuje.
 3. Nick:SzupieN Wiek:16 Serial:22E3BC370BBB2A9D661161E006C65EE4 Staż:ok.100h Powód zmutowania :Ogłoszenia na /v Krótki opis sytuacji:Pewien gracz pytał się na /v jakie auto do 40k i ja wtedy napisałem mu ,że mogę mu sprzedać moją Sabrę.I za to właśnie dostałem muta na 2d od Domelka. Dowody:Brak dowodów Link do poprzedniego podania: Coś od siebie:Chciałbym bardzo o usunięcie tej kary przyjme ją sobie do serca,ponieważ jestem Mechanikiem w Los Santos i nie chciałbym tej pracy stracić.Nie wiedziałem ,że nie można pisać ogłoszeń na /v,bo kupiłem chyba wtedy kupiłem premke 30min przed karą od jednego gracza.Proszę jeszcze raz o usunięcie tej kary.Dziekuję
 4. Nick:SzupieN Staż:ok.100h Serial:22E3BC370BBB2A9D661161E006C65EE4 Nick osoby zawieszającej:Rysiuu.RHS Powód zawieszenia prawa jazdy:Jazda pod prąd Opis sytuacji:Jechałem pod prąd przez 1minute była to droga miedzy Fort Carson a Las Payasadas podwoziłem pewna osobę do cygana i nikt nie jechał więc chciałem skrócić drogę i za to dostałem karę. Dowody:Brak dowodów Coś od siebie:Chciałbym o usunięcie tej kary ,ponieważ chciałbym jeszcze nie dostawać kar i przyjmę tą kare do serca.
 5. a o wzor na mute moge prosic ?
 6. Czy na tym serwerze moze byc normalnie nikt nie jedzie ja se pojechalem chwile pod prad i za przeproszeniem pizd kara na A.B.C prawko na 2d i jeszcze mute na 2d za to ze nie ma nigdzie napisane ze nie mozna dawac ogłoszeń na /v LOL PYTAM SIE CZY KIEDYS BEDZIE NORMALNIE????????????
 7. Mam prośbe o skrócenie kary na mute ,ponieważ nie wiedzałem ,że niemożna dawać ogłoszeń na /v i nie ma na f1 napisane ,że niewolno tego robić.
 8. Kare dostałem w piątek i miała byc na 3d czyli do dzisiaj[12:07],a dostałem ją do jutra można ją jakoś skrócić??
 9. Dostałem kare na prawo jazdy na 3d za to że mój młodszy brat zaparkował na giełdzie moje auto i wystawił cene 5k[TROLL],zaczął pyskować z policjantem.Dostałem tą kare od bodziosty i chciałbym żeby była anulowana.Przez mojego brata ja se z nim porozmawiam już.Prosiłbym o usunięcie kary jeszcze raz.
×
×
 • Create New...