Skocz do zawartości

DEjjjMAN

Gracz
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 CJ

O DEjjjMAN

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

202 wyświetleń profilu
 1. gdy na czacie organizacji pytaja o wzrost

  mta-screen-2018-12-20-19-34-18.png

   

  miahaha

 2. DEjjjMAN

  Skarga na Pietraseq

  Data i godzina zdarzenia: 14.12.2018 19:18 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 8028CF88ABEE467AF3B1ADE4F96A6082 Opis: gość, nie dość że jechał pod prąd to zaczął mnie wyzywać po zderzeniu. Dowody: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Zróbcie jak uważacie.
 3. frajerze oddawaj 250k$

  1. Naceri

   Naceri

   krótko 😄 ale na pw takie rzeczy dej xD

  2. Kejman.gsf

   Kejman.gsf

   dopiero 2k zebrałem w ciągu ostatnich 4 tygodni, niedługo oddam 

 4. Nick: DEjMAN;^) Serial: 8028CF88ABEE467AF3B1ADE4F96A6082 Staż na serwie: 23 czerwiec moja pierwsza wizyta. Nick admina: @|SAPD|Vespe Powód zbanowania: Powód: W takim razie zegnamy - rozgrywka tutaj dla Ciebie nie została przeznaczona.. Krótki opis sytuacji: Zacząłem prace jako kierowca autobusu żeby sobie dorobić. Jechałem obok mechanika Garcia, o ile pamiętam jakichś dwóch graczy kłóciło się o to, że jeden drugiego staranował i nie chciał mu zapłacić. Zrobiłem kółko obok mechanika i wyjeżdżałem w stronę komisu w san fierro (nie pamiętam nazwy), zauważyłem że po 3 minutach wciąż stoją w miejscu i się kłócą, więc podjechałem zobaczyć co i jak, w między czasie odpaliłem TAB i szukałem gracza w tabeli by sprawdzić jego statystyki etc, zanim się obejrzałem że jade prosto na nich już było po fakcie i uderzyłem w jakiś samochód, po czym odebrano mi prawko za rzekome taranowanie...napisałem ze złości do admina w/w "pojebało cie, perma mi daj". Nie miałem na celu go obrażać, a ni coś w ten deseń, zwróciłem się tylko o permanentne odebranie prawka..Chciałbym przeprosić administratora za moje zachowanie, chciałbym dostać drugą szanse do gry na serwerze. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Wszystko co chciałem napisać, zostało podane wyżej, pozdrawiam.
 5. Nick: dejmix Staż: prawie 3tyg Serial: 8028CF88ABEE467AF3B1ADE4F96A6082 Nick osoby zawieszającej: konfucjusz Powód zawieszenia prawa jazdy: TPowód: Przeszkadzanie w pościgu, taranowanie Kara jest nałożona przez: |SAPD|Konfucjusz Opis sytuacji: więc tak. zaczałem jezdzic perkiem tak o sobie za policją, nagle patrzę pościg. Policjant kogoś goni, ja ledwo nadążam za nim, nagle wjeżdża jakiś koleś bolidem, zaczyna mnie taranować (2 razy walnalem w sciane, raz w slup), po czym raz przypadkowo w niego wjechałem (na zakręcie) bo gość zaczął cofać pod prąd i zapewne dał mi reporta. Gdy udalo mi się dogonić podejrzanego, próbowałem pomóc dla policji, typu blokowałem mu drogę, NIE DZIALALEM NA SZKODE POŚCIGU DLA POLICJANTA NA 100%, poniewaz ani razu nie walnalem w radiowóz, nie stanalem mu ani razu na drodze, za kazdym razem wjezdzalem przed uciekiniera. Dowody: nie mam żadnych dowodów, admin najwyraźniej się pomylił Coś od siebie: no cóż mogę powiedzieć, nie przeszkadzałem w pościgu ani nie taranowałem.
 6. Nick: dejmixWiek: 19 Serial: 8028CF88ABEE467AF3B1ADE4F96A6082Staż: może około tydzień, gram codziennie po kilka godzin. Powód zmutowania: "wyzwiska seksualne"Krótki opis sytuacji: więc tak. pierwsze primo zostałem do tego sprowokowany licznymi wyzwiskami typu "utkaj kurewke/pizdeczke/gimba" etc, coś tam jeszcze szło, mam słabą pamięć. Dowody: nie mam, robiłem jakieś tam screeny ale nie mogę ich znaleźć. Link do poprzedniego podania:(Coś od siebie: więc tak. chciałbym przeprosić urażonego gracza (posiadam więcej dumy od Ciebie, więc jeśli to czytasz, mam nadzieję że zrobi Ci się głupio ) za te wyzwiska, za to że musiał czytać moje żałosne teksty. @6Silny9 o Tobie mowa, bo sam nie jesteś aniołkiem i też zawiniłeś. Byłem lekko wstawiony, trochę wypiłem, jeszcze jakiś gościu przez internet pisze do mnie zbereźne teksty i palnąłem. jeżeli się da to prosiłbym o zdjęcie/skrócenie tego mute na serwerze, przepraszam i dziękuje.
 7. DEjjjMAN

  apelacja - unmute

  Nick: dejmix Wiek: 19 Serial: 8028CF88ABEE467AF3B1ADE4F96A6082 Staż: może około tydzień, gram codziennie po kilka godzin. Powód zmutowania: "wyzwiska seksualne" Krótki opis sytuacji: więc tak. pierwsze primo zostałem do tego sprowokowany licznymi wyzwiskami typu "utkaj kurewke/pizdeczke/gimba" etc, coś tam jeszcze szło, mam słabą pamięć. Dowody: nie mam, robiłem jakieś tam screeny ale nie mogę ich znaleźć. Link do poprzedniego podania:( Coś od siebie: więc tak. chciałbym przeprosić urażonego gracza (posiadam więcej dumy od Ciebie, więc jeśli to czytasz, mam nadzieję że zrobi Ci się głupio ;) ) za te wyzwiska, za to że musiał czytać moje żałosne teksty. @6Silny9 o Tobie mowa, bo sam nie jesteś aniołkiem i też zawiniłeś. Byłem lekko wstawiony, trochę wypiłem, jeszcze jakiś gościu przez internet pisze do mnie zbereźne teksty i palnąłem. jeżeli się da to prosiłbym o zdjęcie/skrócenie tego mute na serwerze, przepraszam i dziękuje. ;)
×