Skocz do zawartości

Kvba.

Premium
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O Kvba.

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kvba.

  Tampa id 7k

  Witam sprzedam tampe z unikalnym id 7k przebieg 69k Można pisać na pm Kvba. Albo Pro100wMorde69
 2. Nick: Kvba. Serial: 2C3726BFC2B6FE2B7A93F212847DEA43 Nick osoby zawieszającej: |Wladamir|LastoAkaRudy Powód zawieszenia prawa jazdy: Troll z ceną pojazdu na giełdzie Opis sytuacji: Wystawiłem pojazd na giełdzie chciałem go sprzedać lecz gdy parkowałem uszkodziłem go i chciałem naprawić. Spytał się mnie gracz czy sprzedaje odpowiedzialem że nie. Ponieważ miałem zamiarach jechać go naprawić gdy chciałem wyjeżdżać z giełdy zostało mi odebrane prawo jazdy. Coś od siebie: Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mojej apelacji gdyż nic takiego nie zrobiłem za co odebrano mi prawo jazdy Z góry dziękuje!
 3. Nick: Kvba. Serial: 2C3726BFC2B6FE2B7A93F212847DEA43 Nick osoby zawieszającej: |Wladamir|LastoAkaRudy Powód zawieszenia prawa jazdy: Troll z ceną pojazdu na giełdzie Opis sytuacji: Wystawiłem pojazd na giełdzie chciałem go sprzedać lecz gdy parkowałem uszkodziłem go i chciałem naprawić. Spytał się mnie gracz czy sprzedaje odpowiedzialem że nie. Ponieważ miałem zamiarach jechać go naprawić gdy chciałem wyjeżdżać z giełdy zostało mi odebrane prawo jazdy. Coś od siebie: Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mojej apelacji gdyż nic takiego nie zrobiłem za co odebrano mi prawo jazdy Z góry dziękuje!
 4. Nick: Kvba. Serial: 2C3726BFC2B6FE2B7A93F212847DEA43 Nick osoby zawieszającej: |Wladamir|LastoAkaRudy Powód zawieszenia prawa jazdy: Troll z ceną pojazdu na giełdzie Opis sytuacji: Wystawiłem pojazd na giełdzie chciałem go sprzedać lecz gdy parkowałem uszkodziłem go i chciałem naprawić. Spytał się mnie gracz czy sprzedaje odpowiedzialem że nie. Ponieważ miałem zamiarach jechać go naprawić gdy chciałem wyjeżdżać z giełdy zostało mi odebrane prawo jazdy. Coś od siebie: Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mojej apelacji gdyż nic takiego nie zrobiłem za co odebrano mi prawo jazdy Z góry dziękuje!
 5. Nick: Kvba. Nick osoby zawieszającej: |ASAPD|VeiN Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie Opis sytuacji: Pod mechanikiem LS stałem w kolejce, nagle osobnik autem dostawczym wtrącił się w kolejkę po czym dostałem JA ostrzeżenie, wycofałem swoje auto przez co delikatnie dobiłem w przód auta za mną. I za to dostałem bana na 3 dni.. Coś od siebie: Mimo wszystko przepraszam za zaistniałą sytuację. Proszę o odwołanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 6. Nick: Kvba. Nick osoby zawieszającej: |ASAPD|VeiN Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie Opis sytuacji: Pod mechanikiem LS stałem w kolejce, nagle osobnik autem dostawczym wtrącił się w kolejkę po czym dostałem JA ostrzeżenie, wycofałem swoje auto przez co delikatnie dobiłem w przód auta za mną. I za to dostałem bana na 3 dni.. Coś od siebie: Mimo wszystko przepraszam za zaistniałą sytuację. Proszę o odwołanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 7. Nick: Kvba. Nick osoby zawieszającej: |ASAPD|VeiN Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie Opis sytuacji: Pod mechanikiem LS stałem w kolejce, nagle osobnik autem dostawczym wtrącił się w kolejkę po czym dostałem JA ostrzeżenie, wycofałem swoje auto przez co delikatnie dobiłem w przód auta za mną. I za to dostałem bana na 3 dni.. Coś od siebie: Nie należał mi się ban który dostałem. Proszę o odwołanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 8. Kvba.

  Odwołanie

  Nick: Kvba. Nick osoby zawieszającej: |ASAPD|VeiN Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie Opis sytuacji: Pod mechanikiem LS stałem w kolejce, nagle osobnik autem dostawczym wtrącił się w kolejkę po czym dostałem JA ostrzeżenie, wycofałem swoje auto przez co delikatnie dobiłem w przód auta za mną. I za to dostałem bana na 3 dni.. Coś od siebie: Nie należał mi się ban który dostałem. Proszę o odwołanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 9. Nick: Kvba. Nick osoby zawieszającej: |ASAPD|VeiN. Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie Opis sytuacji: Raz dobiłem przypadkowo do innego gracza po czym od razu zabrano mi prawo jazdy Coś od siebie: Uważam że jest to niesłuszne dlatego że przypadkowo dobiłem 1raz do innego gracza. Ale mimo wszystko przepraszam za zaistniałą sytuacją i prosze o zwrot prawo jazdy albo chociaż obniżenia kary
 10. Kvba.

  Odciszenie

  Nick: Kvba Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92 Powód nałożenia wyciszenia: CBK w stronę gracza. Cos od siebie: Bardzo przepraszam za moje zachowanie ale bardzo sie zdenerwowalem gdy gracz zablokował mnie i nie mogłem wykonywać swojej pracy po czym gracz znikł. Jeszcze raz przepraszam i prosze o odciszenie .
 11. Nick: Kvba Serial: 2C3726BFC2B6FE2B7A93F212847DEA43 Nick osoby zawieszającej: Break. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda po torach Opis sytuacji: Przyznaje iż Wjechałem na tory z mojej winy ponieważ się Zagapiłem Coś od siebie: Bardzo proszę o szybkie rozpatrzenie tego wniosku oraz mam nadzieję że taka sytuacja więcej się nie powtórzy i oczywiście przepraszam Bardzo ciężko gra się bez prawa jazdy
 12. Kvba.

  Prawo Jazdy

  Nick: Kvba Nick osoby zawieszającej: |ASMSA|Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd autobusem Opis sytuacji: Wjechałem pod prąd i gdy chciałem zmienić kierunek jazdy już dostałem kare Dowody: Coś od siebie: Bardzo proszę o szybkie rozpatrzenie tego wniosku oraz mam nadzieję że taka sytuacja więcej się nie powtórzy
×