Skocz do zawartości

TEWEQ

Gracz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O TEWEQ

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 9 Czerwiec

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

73 wyświetleń profilu
 1. Gracz dostał ostrzegawczego kicka więc chyba nie ma powodu do zabierania prawa jazdy. I myślę że ta skarga spowodowana jest tym, że wtedy na DM było nas więcej od gracza który oskarżył mojego kolegę i ze wściekłości napisał tę skargę.
 2. mój nick: TEWEQ serial:70D339BA385C9830529986DE0C1A0EA3 Na serwerze gram już prawie rok to nick admina który cofną moją licencje: Conversiak Moja licencja L2 została cofnięta po tym jak wleciał we mnie inny gracz i mówił że to ja w niego wleciałem zaczął mnie obrażać to ja próbowałem go uspokoić i gdy on odleciał to zacząłem pisać raport ale wyskoczył komunikat, że moja licencja lotnicza L2 została cofnięta. pisałem poprzednie podanie tylko nie napisałem go zgodnie ze wzorem a to link: Bardzo proszę o rozpatrzenie tej sprawy pozytywnie ponieważ bardzo mi na tym zależy. Zgłoś ten post Napisano 18 godzin temu (edytowane)
 3. mój nick: TEWEQ serial:70D339BA385C9830529986DE0C1A0EA3 Na serwerze gram już prawie rok to nick admina który cofną moją licencje: Conversiak Moja licencja L2 została cofnięta po tym jak wleciał we mnie inny gracz i mówił że to ja w niego wleciałem zaczął mnie obrażać to ja próbowałem go uspokoić i gdy on odleciał to zacząłem pisać raport ale wyskoczył komunikat, że moja licencja lotnicza L2 została cofnięta. pisałem poprzednie podanie tylko nie napisałem go zgodnie z wzorem a to link: Bardzo proszę o rozpatrzenie tej sprawy pozytywnie i naprawdę pisałem już ten raport ale nie zdążyłem bo nie piszę za szybko.
 4. Moja licencja L2 została cofnięta po tym jak Gracz Gajver wleciał we mnie cropdusterem kiedy pyliłem pole również cropdusterem oraz zaczął mnie wyzywać i ze mną pisać i wtedy gdy chciałem napisać raport pojawił się komunikat że moja licencja L2 została cofnięta niesłusznie i proszę o przywrócenie mi licencji lotniczej L2.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...