Jump to content

Snacksiulka

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Snacksiulka

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/27/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kujawsko Pomorskie

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. Nick: |MUTE|Snacksiulka Serial: CCFDCEF9C5E48695B33C728D7735F153 Staż na serwie: Gracz od 3 lat. Łączny czas gry: 391h 42m. Nick admina: d(~.-)b Powód zbanowania: Celowe rzucanie się pod koła Krótki opis sytuacji: No wskakiwałem pod koła. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Odwalałem z kolegami, ale myślę, że już swoje odczekałem i można by było skrócić tą karę
 2. Nick: |MUTE|SnacksiulkaWiek: 16Staż: 3 lata 316hNick osoby zawieszającej: RamboPLSerial: CCFDCEF9C5E48695B33C728D7735F153Powód zawieszenia licencji: lądowanie shamalem na dachu budynku giełdyOpis sytuacji: Latałem sobie samolocikiem i stwierdziłem, że wyląduje na dachu giełdy bo kiedyś widziałem, że ktoś tak zrobił i kozacko to wyglądało. Dowody: -Coś od siebie: Chciałem żeby giełda fajnie wyglądała a tu taką niespodziankę dostałem Tak jak napisałeś w poprzedniej apelacji byłem świadomy tego co zrobiłem aczkolwiek nie byłem świadomy cofnięcia licencji na 90 DNI. Uważam, że 90 dni za coś takiego to ogromna przesada patrząc, że nie raz jak ludzie celowo bombardują giełdy samolotami to dostają sporo mniejsze kary. I nikomu nie zrobiłem nic złego i nikt przeze mnie nie ucierpiał przez to, że wylądowałem sobie na dachu.
 3. Nick: |MUTE|SnacksiulkaWiek: 16Staż: 3 lata 316hNick osoby zawieszającej: RamboPLSerial: CCFDCEF9C5E48695B33C728D7735F153Powód zawieszenia licencji: lądowanie shamalem na dachu budynku giełdyOpis sytuacji: Latałem sobie samolocikiem i stwierdziłem, że wyląduje na dachu giełdy bo kiedyś widziałem, że ktoś tak zrobił i kozacko to wyglądało. Dowody: -Coś od siebie: Chciałem żeby giełda fajnie wyglądała a tu taką niespodziankę dostałem Tak jak napisałeś w poprzedniej apelacji byłem świadomy tego co zrobiłem aczkolwiek nie byłem świadomy cofnięcia licencji na 90 DNI. Uważam, że 90 dni za coś takiego to ogromna przesada patrząc, że nie raz jak ludzie celowo bombardują giełdy samolotami to dostają sporo mniejsze kary. I nikomu nie zrobiłem nic złego i nikt przeze mnie nie ucierpiał przez to, że wylądowałem sobie na dachu.
 4. Nick: SnacksiulkaWiek: 16Staż: 3 lata 316hNick osoby zawieszającej: RamboPLSerial: CCFDCEF9C5E48695B33C728D7735F153Powód zawieszenia licencji: lądowanie shamalem na dachu budynku giełdyOpis sytuacji: Latałem sobie samolocikiem i stwierdziłem, że wyląduje na dachu giełdy bo kiedyś widziałem, że ktoś tak zrobił i kozacko to wyglądało. Dowody: -Coś od siebie: Chciałem żeby giełda fajnie wyglądała a tu taką niespodziankę dostałem Tak jak napisałeś w poprzedniej apelacji byłem świadomy tego co zrobiłem aczkolwiek nie byłem świadomy cofnięcia licencji na 90 DNI. Uważam, że 90 dni za coś takiego to ogromna przesada patrząc, że nie raz jak ludzie celowo bombardują giełdy samolotami dostają sporo mniejsze kary. Liczę, że jeszcze raz rozpatrzysz tą sprawę tym razem stawiając się w mojej sytuacji. Pozdrawiam!
 5. Nick: Snacksiulka Wiek: 16 Staż: 3 lata 316h Nick osoby zawieszającej: RamboPL Serial: CCFDCEF9C5E48695B33C728D7735F153 Powód zawieszenia licencji: lądowanie shamalem na dachu budynku giełdy Opis sytuacji: Latałem sobie samolocikiem i stwierdziłem, że wyląduje na dachu giełdy bo kiedyś widziałem, że ktoś tak zrobił i kozacko to wyglądało. Dowody: - Coś od siebie: Chciałem żeby giełda fajnie wyglądała a tu taką niespodziankę dostałem
 6. Nick: |PD|Snacksiulka Staż: 243h 5m. Gracz od 2 lat. Serial: CCFDCEF9C5E48695B33C728D7735F153 Nick osoby zawieszającej: Robson002 Powód zawieszenia prawa jazdy: Tarana u mecha Opis sytuacji: Jeździłem sobie autkiem, trochę wariowałem i driftowałem obok mecha i w pewnym momencie przez przypadek wleciałem w jakieś inne autko. Dowody: - Coś od siebie: Generalnie to rozumiem karę, ale 7 dni to moim zdaniem troszkę dużo za coś takiego. Pozdrawiam i liczę na skrócenie kary.
 7. Nick: Snacksiulka Wiek: 15 Staż: 2 lata Nick osoby zawieszającej: lajoN Serial: CCFDCEF9C5E48695B33C728D7735F153 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem w celu zebrania walizki Opis sytuacji: Latałem sobie na h2, bo chciałem zarobić trochę grosza na nowe autko i widziałem, że lajoN rzuca walizki po LS. Byłem blisko, ale latałem helikopterem to jakoś to olałem. Nagle spoglądając na czat zauważyłem, że jedna walizka została zrzucona na Mount chiliad (byłem centralnie pod nią) no to bez zastanowienia szybko zacząłem lecieć w górę aby ją zgarnąć. No i zgarnąłem. Dowody: Nie mam żadnych dowodów, bo wiem, że to była moja wina. Coś od siebie: Generalnie wiem, że źle zrobiłem i zbieranie walizek to taka zabawa for fun żeby umilić sobie rozgrywkę i poczuć trochę adrenaliny ścigając się po walizkę z innymi graczami lecz w tamtym momencie myślałem tylko o tym żeby zdobyć kasę. Gdy teraz na to patrzę to wiem, że robiąc to popsułem innym zabawę. Pozdrawiam i liczę na skrócenie kary.
 8. Nie no za taką akcje to jeszcze odszkodowanie powinien dostać. pozdrawiam
 9. Nick: Snacksiulka Wiek: 15 Staż: 2 lata Nick osoby zawieszającej: lajoN Serial: CCFDCEF9C5E48695B33C728D7735F153 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem w celu zebrania walizki Opis sytuacji: Latałem sobie na h2, bo chciałem zarobić trochę grosza na nowe autko i widziałem, że lajoN rzuca walizki po LS. Byłem blisko, ale latałem helikopterem to jakoś to olałem. Nagle spoglądając na czat zauważyłem, że jedna walizka została zrzucona na Mount chiliad (byłem centralnie pod nią) no to bez zastanowienia szybko zacząłem lecieć w górę aby ją zgarnąć. No i zgarnąłem. Dowody: Nie mam żadnych dowodów, bo wiem, że to była moja wina. Coś od siebie: Generalnie wiem, że źle zrobiłem i zbieranie walizek to taka zabawa for fun żeby umilić sobie rozgrywkę i poczuć trochę adrenaliny ścigając się po walizkę z innymi graczami lecz w tamtym momencie myślałem tylko o tym żeby zdobyć kasę. Gdy teraz na to patrzę to wiem, że robiąc to popsułem innym zabawę. Pozdrawiam i liczę na skrócenie kary.
×
×
 • Create New...