Jump to content

PsYcH0*

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About PsYcH0*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

61 profile views
 1. Kolega mówi, że nie pamięta tego maila i pyta się czy nie ma innego sposobu na odzyskanie tego konta. Kolega sprawdził to trbvm i to jest 10-cio minutowy mail..
 2. Gracz: NeveQ / SystemError404 poprosił mnie o napisanie tego za niego, ponieważ nie może się zalogować na forum. Witam, jakieś 6 miesięcy temu próbowałem się zalogować na moje stare konto i niestety nie pamiętam pasów ani maila, żeby hasło zresetować. Więc założyłem to konto (NeveQ) a tamto kryje się pod nickiem: SystemError404 Próbowałem się zalogować na forum z konta NeveQ, ale nie pasuje mi hasło dziwne, że na serwerze normalnie działa. Dobra do rzeczy piszę tutaj z prośbą o zresetowanie tego hasła w jaki kolwiek sposób chodzi mi głównie o konto SystemError404, ponieważ troszkę tam przegrałem i nie chciałbym tego stracić. Mój serial: BDF87800F056AA1555B4876B702A2C43 Dodam, że to konto jest na mój serial.
 3. Nick: PsYcH0* Wiek: 14 Staż: 6 dni Nick osoby zawieszającej: VeiN. Serial: 5F714E5D13E1980E8CFDC55EEF8E74A2 Powód zawieszenia licencji: rozmowy na atc Opis sytuacji: napisałem na atc ze ja to bym sobie rezerwat przyrody walnoł bo kazdy pisał cos o ciastach to ja napisałem o rezerwacie. Dowody: niestety nie mam ss mam kolegę który dostał 5 minut po mnie prawko za lądowanie poza lotniskiem kotry moze byc swiadkiem. Coś od siebie: Przyznaje się, że tak napisałem i proszę o oddanie licencji już tak nie będę pisał tylko i wyłącznie o rzechacz związanych z atc lądowaniem albo nie będę wogule pisał jak nie bedzie takiej potrzeby. Pozdrawiam VeiN'a oraz całą administacje.
×
×
 • Create New...