Jump to content

Szymbek*ps

Premium
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Dobra

About Szymbek*ps

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/28/2002

Komunikatory

 • Steam
  Szymbek

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Piotrków Trybunalski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam! Chciałem wam przedstawić i opublikować wam link do pobrania tej oto pracy, którą robiłem z dwie godzinki z małymi przerwami Wiem, że dużo się nie zmieniło ale chciałem zostawić stary dobry wygląd MTA. Jak wkleić folder "images"? 1. Wypakuj folder z WinRara 2. Wchodzimy w folder gdzie mamy zainstalowane MTA. W moim przypadku jest to folder "MTA San Andreas 1.5" 3. Następnie w folder "MTA". 4. Potem w folder "cgui" 5. W tym folderze wklejamy pobrany folder "images" do folderu "cgui" 6. I to tyle Link: https://sharemods.com/7hxkxlogsrpg/MTAbackground.rar.html
 2. Witam wszystkich graczy! Przedstawiam wam screenshoty z tego, co się działo niedawno późną porą na serwerze Play Your Life! Derby losowymi pojazdami Walka Dawida z Goliatem...mmhmhm.. Bizonem Zabawy autkami RC Wyścigi autkami RC Tymczasem na górze Chiliad... Takie rzeczy tylko na serwerze Play Your Life Pozdrawiam graczy @megaglicz.ps , @Hichako* , organizację "PrawilniSquad" oraz wszystkich graczy, którzy uczestniczyli w derbach i grają na serwerze Play Your Life!
 3. Data i godzina zdarzenia: 2:26 Nick/pasek: @Szymbek Nick/pasek oskarżonej osoby: @haker1mocny Mój serial: 642DBCC3243A6CD8F958ED01CD683912 Opis: Jadąc do mechanika gracz lecąc wleciał we mnie powodując tak zwane kamikadze. Gracz iż prosiłem go, żeby zapłacił za szkody postanowił nie płacić, ponieważ: (cytuje) "W dupie mam twoje ssy". Dodatkowo gracz pisał coś po niemiecku i zaczął spamić na czacie. owody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/v0bgk5H , https://imgur.com/h3cIyKx Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Chcę aby gracz dostał zasłużoną karę w postaci zabrania licencji pilota i mute.
 4. Data i godzina zdarzenia: 18.08.2019 , 3:47 Nick/pasek: @Szymbek Nick/pasek oskarżonej osoby Mój serial:642DBCC3243A6CD8F958ED01CD683912 Opis: Jadąc swoim samochodem do mechanika gracz @boniuel zaczął mnie celowo taranować i wyzywał mnie od cj, że jeżdżę Perennialem. Robił to kilka razy z rzędu nie ustępując. Prosiłem go aby zapłacił za szkody lecz niestety nie bardzo mu się chciało Dowody w postaci logów: - lub screenshotów: https://imgur.com/undefined , https://imgur.com/undefined , https://imgur.com/undefined , https://imgur.com/undefined , https://imgur.com/undefined . Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Oczekuję aby ten gracz został słusznie ukarany za swoje czyny w postaci zabrania prawa jazdy.
 5. Data i godzina zdarzenia: 17.08.2019 , 3:30 (nie pamiętam dokładnie) Nick/pasek: @Szymbek Nick/pasek oskarżonej osoby: @normalnygracz Mój serial: 642DBCC3243A6CD8F958ED01CD683912 Opis: Jadąc z kolegą, którego oprowadzałem po serwerze wjechał na CPN i zaczął mnie taranować mówiąc, że ma szybszy samochód i że mnie dogoni itd... Nwm czemu ale gracza nie widzę na forum i nie mogę go znaleźć. Dowody w postaci logów: - lub screenshotów: https://imgur.com/UW5P8AP , https://imgur.com/lozgHKu , https://imgur.com/SVfGboY , https://imgur.com/OBa51NH , https://imgur.com/zA4YEHg , https://imgur.com/bictarG Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Moje oczekiwania są takie aby ten gracz otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów.
 6. Data i godzina zdarzenia: 13.08.2019, Godziny nie pamiętam. Ale zdarzyło się to chyba przed wieczorem. Nick/pasek: @Szymbek Nick/pasek oskarżonej osoby: @kasiarz997 Mój serial: 642DBCC3243A6CD8F958ED01CD683912 Opis: Jadąc autostradą w kierunku Las Venturas z prawej strony jechał kierowca, który jechał od strony mechanika samochodowego nie spojrzał w obydwie kierunki i spowodował wypadek. Zacząłem ich gonić aby zapłacili za szkody lecz postanowili się bawić ze mną w łapanki, Dodatkowo pasażer obraził mnie pisząc: "p**l p**l ja posłucham". Więc to mnie skłoniło do napisania skargi na forum. Dowody w postaci logów: - lub screenshotów: https://imgur.com/W1aIQmr https://imgur.com/V2KuXdz https://imgur.com/YYKpFDy
 7. Data i godzina zdarzenia: 11.08.2019, 22:36 (nie jestem pewny) Nick/pasek: @Szymbek Nick/pasek oskarżonej osoby: @Kruszwil* Mój serial: 642DBCC3243A6CD8F958ED01CD683912 Opis: Jadąc cysterną gracz z lewej strony drogi wywołał wypadek powodując taran. Nie zdążyłem do niego nic napisać, ponieważ gracz uciekł z miejsca wypadku. Dowody w postaci logów: - lub screenshotów: https://imgur.com/rKxQSvx Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Proszę o sprawiedliwe ukaranie gracza.
×
×
 • Create New...