Jump to content

KoperXDD

Player
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

4 Followers

About KoperXDD

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/18/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wrzesnia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KoperXDD

  LOCK

  Jak aktualne to 170
 2. Bo patrzylem jakie aa furki i juz wyjezdAlem
 3. Nick: KoperXDD Staż: Rok Serial: 0BBEFA37E0D5DFB708B5F061B9704FB2 Nick osoby zawieszającej: Nowak* Powód zawieszenia prawa jazdy: Trollowanie poprzez wystawienie buffalo za 1e Opis sytuacji: Wjechalem na gielde ls chciaem zrobic binda ze zapraszam do org a mialem pod 1 nasislem enter i wystawilo sie za 1e po czym juz odjezdzalem z gieldy i dostalem cofniecie prawka abc nas 5d Dowody: Nie mam dowodow Coś od siebie: Bardzo przepraszam za zaistniala sytuacje wieciej sie to nie powtorzy
 4. To prawda to moj ziomal z pod bloku
 5. Nick: KoperXDD Staż: 1rok Serial: 0BBEFA37E0D5DFB708B5F061B9704FB2 Nick osoby zawieszającej: ;M!ksS Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran oraz DM pojazdem Opis sytuacji: Jechałem sabre za kolegą chciałem się pobawić trochę i najechałem na jakiegoś gościa i nagle Tahoma wyjechała za zakrętu i uderzyłem w nią. Dowody: Nie mam żadnych dowodów Coś od siebie: Przepraszam za zaistniałą sytuację którą porządnie przemyślałem że to ja popełniłem błąd taranując tego gracza.I też zrozumiałem że trzeba przestrzegać regulamin ruchu drogowego jak i serwera. Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
 6. Moj nick to Koper_xD Link do profilu https://pylife.pl/profile/35965-koper_xd/ Serial OBBEFA37E0D5DFB708B5F061B9704FB2 Staz na serwerze 9mies Kara nalozona przez Lexaf Powod zbanowania Celowy taran kat C Opis sytuacji jechalem autobusem 140 na godzine wiadomo ze przy duzej prędkości trudno skrecac na srodku drogi stal jakas tam ciezarowka hamowalem i uderzylem w nia a ta odleciala do wody Nie posiadam zadnych dowodow Link do wczesniejszego podania Naprawde bez samochodu nie da sie zyc. I naprawde hamowalem tylko ze nie zdarzylem. 
 7. Moj nick to Koper_xD Link do profilu https://pylife.pl/profile/35965-koper_xd/ Serial OBBEFA37E0D5DFB708B5F061B9704FB2 Staz na serwerze 9mies Kara nalozona przez Lexaf Powod zbanowania Celowy taran kat C Opis sytuacji jechalem autobusem 140 na godzine wiadomo ze przy duzej prędkości trudno skrecac na srodku drogi stal jakas tam ciezarowka hamowalem i uderzylem w nia a ta odleciala do wody Nie posiadam zadnych dowodow Jeszcze nie pisalem podania Naprawde bez samochodu nie da sie zyc. I naprawde hamowalem tylko ze nie zdarzylem.
 8. A dobra dzięki a ten link do profilu trzeba?
 9. Wiem ale co to jest serial i jak mam wyslac link do swojego profilu?
 10. Moj nick to Koper_xD Nick admina Shadownik Ladowanie poza lotniskiem Lecialem samolotem nagle w cos udzerzylem nie widziałem tego po 3 min dostalem kare na 3 dni. Moj blad ze nie napisalem raporta Niestety nie mam zadnych dowodow NAPRAWDĘ PRZEPRASZAM ZE NIE NAPISALEM TEGO RAPORTA NO SIEBIE NASTEPNYM RAZEM NAPISZE😄
×
×
 • Create New...