Jump to content

|TUNE|KoperXDD

Premium
  • Content Count

    16
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3 CJ

2 Followers

About |TUNE|KoperXDD

  • Rank
    CJ
  • Birthday 04/18/2000

Informacje ogólne

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Localization
    Wrzesnia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nick: KoperXDD Staż: Rok Serial: 0BBEFA37E0D5DFB708B5F061B9704FB2 Nick osoby zawieszającej: Nowak* Powód zawieszenia prawa jazdy: Trollowanie poprzez wystawienie buffalo za 1e Opis sytuacji: Wjechalem na gielde ls chciaem zrobic binda ze zapraszam do org a mialem pod 1 nasislem enter i wystawilo sie za 1e po czym juz odjezdzalem z gieldy i dostalem cofniecie prawka abc nas 5d Dowody: Nie mam dowodow Coś od siebie: Bardzo przepraszam za zaistniala sytuacje wieciej sie to nie powtorzy
  2. To prawda to moj ziomal z pod bloku
  3. Nick: KoperXDD Staż: 1rok Serial: 0BBEFA37E0D5DFB708B5F061B9704FB2 Nick osoby zawieszającej: ;M!ksS Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran oraz DM pojazdem Opis sytuacji: Jechałem sabre za kolegą chciałem się pobawić trochę i najechałem na jakiegoś gościa i nagle Tahoma wyjechała za zakrętu i uderzyłem w nią. Dowody: Nie mam żadnych dowodów Coś od siebie: Przepraszam za zaistniałą sytuację którą porządnie przemyślałem że to ja popełniłem błąd taranując tego gracza.I też zrozumiałem że trzeba przestrzegać regulamin ruchu drogowego jak i serwera. Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
  4. Moj nick to Koper_xD Link do profilu https://pylife.pl/profile/35965-koper_xd/ Serial OBBEFA37E0D5DFB708B5F061B9704FB2 Staz na serwerze 9mies Kara nalozona przez Lexaf Powod zbanowania Celowy taran kat C Opis sytuacji jechalem autobusem 140 na godzine wiadomo ze przy duzej prędkości trudno skrecac na srodku drogi stal jakas tam ciezarowka hamowalem i uderzylem w nia a ta odleciala do wody Nie posiadam zadnych dowodow Link do wczesniejszego podania Naprawde bez samochodu nie da sie zyc. I naprawde hamowalem tylko ze nie zdarzylem. 
  5. Moj nick to Koper_xD Link do profilu https://pylife.pl/profile/35965-koper_xd/ Serial OBBEFA37E0D5DFB708B5F061B9704FB2 Staz na serwerze 9mies Kara nalozona przez Lexaf Powod zbanowania Celowy taran kat C Opis sytuacji jechalem autobusem 140 na godzine wiadomo ze przy duzej prędkości trudno skrecac na srodku drogi stal jakas tam ciezarowka hamowalem i uderzylem w nia a ta odleciala do wody Nie posiadam zadnych dowodow Jeszcze nie pisalem podania Naprawde bez samochodu nie da sie zyc. I naprawde hamowalem tylko ze nie zdarzylem.
  6. A dobra dzięki a ten link do profilu trzeba?
  7. Wiem ale co to jest serial i jak mam wyslac link do swojego profilu?
  8. Moj nick to Koper_xD Nick admina Shadownik Ladowanie poza lotniskiem Lecialem samolotem nagle w cos udzerzylem nie widziałem tego po 3 min dostalem kare na 3 dni. Moj blad ze nie napisalem raporta Niestety nie mam zadnych dowodow NAPRAWDĘ PRZEPRASZAM ZE NIE NAPISALEM TEGO RAPORTA NO SIEBIE NASTEPNYM RAZEM NAPISZE😄
  9. Spoko 😀 A mam pytanie co z moimi pieniędzmi?
  10. Wczoraj na giełdzie w SF kupilem premiera. W premierze pokazywalo ze nie bylo paliwa postanowilem dojechac do stacji i zatankowac nagle silnik zgasl i nie chciał odpalac gracz ktory mi sprzedal auto powiedzial ze wilnik zatarlem. Mowil mi ze mi go naprawi ale musimy go popchac do gieldy zeby mogl mu go sprzedac za 10e ale gielda byla od 10000 powiedzial ze mi go naprawi i przywiezie naprawionego. Moj pomysl byl taki zeby mechanik go zabral i naprawil. Dopchalismy go na gielde i sprzedalem za 10000e gracz powiedział poczekaj wezme lawete i nagle gracz wyszedl z serwera i tak stracilem 9k.Mogem zrobic tylko kilka zdjec bo konsola sie skonczyla. Zdjecia moge wyslac na Messenger bo sie nie mieszcza.NAPRAWDĘ BLAGAM ZEBYSCIE ODDALI MI TA KASE BO TYLE NA NIA PRACOWALEM NA L1 :(. JAK MI POMOZECIE TO NAPISZE POCHWALE. GRACZ NAZYWA SIE BUFFKA.
  11. Wczoraj na giełdzie w SF kupilem premiera. W premierze pokazywalo ze nie bylo paliwa postanowilem dojechac do stacji i zatankowac nagle silnik zgasl i nie chciał odpalac gracz ktory mi sprzedal auto powiedzial ze wilnik zatarlem. Mowil mi ze mi go naprawi ale musimy go popchac do gieldy zeby mogl mu go sprzedac za 10e ale gielda byla od 10000 powiedzial ze mi go naprawi i przywiezie naprawionego. Moj pomysl byl taki zeby mechanik go zabral i naprawil. Dopchalismy go na gielde i sprzedalem za 10000e gracz powiedział poczekaj wezme lawete i nagle gracz wyszedl z serwera i tak stracilem 9k.Mogem zrobic tylko kilka zdjec bo konsola sie skonczyla. Zdjecia moge wyslac na Messenger bo sie nie mieszcza. NAPRAWDĘ BLAGAM ZEBYSCIE ODDALI MI TA KASE BO TYLE NA NIA PRACOWALEM NA L1 :(. JAK MI POMOZECIE TO NAPISZE POCHWALE. GRACZ NAZYWA SIE BUFFKA. 
×
×
  • Create New...