Skocz do zawartości

|JRG-1|Thiag0.

Premium
 • Zawartość

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

125 Świetny Gość!

4 obserwujących

O |JRG-1|Thiag0.

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 26.07.2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska - Rawicz

Konto w grze

 • Frakcja
  Straż Pożarna
 • Ranga frakcyjna
  Sekcyjny

Ostatnie wizyty

944 wyświetleń profilu
 1. BREAKING NEWS! Zabójstwo doskonałe! Grupa przestępcza nieuchwytna! Odnaleziono zwłoki 43-letniego Mateusza W. oraz 36-letniego Mikołaja S. którzy byli poszukiwani listem gończym za zabicie swoich rodzin. Zostali zamordowani? Mówi się o serii zabójstw w roku 1965 r. grupa przestępcza o nazwie "Pozoranci" organizowali serie zabójstw! Pierwszy na celowniku był 43-letni Mateusz W. który został odnaleziony w tunelu kolejowym Las Venturas, zaś następny Mikołaj S. został znaleziony przy budynku mieszkalnym..... Obaj mieli krytyczne obrażenia. Na zwłoki w tunelu kolejowym natrafili pracownicy PKP Las Venturas którzy sprawdzali stan techniczny tunelu. W sekcji zwłok którzy przeprowadzili funkcjonariusze SAPD z Las Venturas wynikało iż zamordowany Mateusz W. miał zmiażdżone ciało. Po paru dniach... Funkcjonariusze SAPD podczas patrolu napotkali się na zwłoki które leżały obok budynku mieszkalnego tuż przy śmietniku, jak wyjaśnia prokuratura obrażenia są takie same jak w poprzednim zabójstwie a na miejscu zdarzenia znaleźli kartkę z nazwą grupy przestępczej "Pozoranci". To nie mógł być zbieg okoliczności. Wydział kryminalny który zajmuję się tą sprawą zbadał pobliski monitoring który świetnie obejmuje przejazd kolejowy wraz z budynkiem mieszkalnym który jest obok. "Na nagraniu widać, jak grupka osób prawdopodobnie grupa przestępcza podjeżdża do budynku wyciąga z bagażnika ciało i rzucają je koło śmietnika" - wypowiedział się jeden z funkcjonariuszy wydziału kryminalnego SAPD w Las Venturas. Doszło do serii zabójstw! Zorganizowana grupa przestępcza "Pozoranci" planują kolejne ataki... a nie zostali uchwyceni.. Policja ma co robić. Dla Redakcji Prasowej K69 News: Młodszy redaktor, @|JRG-1|Thiag0
 2. Spędź na serwerze mile chwile z Redakcją Prasową K69N! Napisz podanie! [KOM]

  1. |JRG-1|Thiag0.
  2. |TDI|Ryosuke*

   |TDI|Ryosuke*

   Polecam tą grupę! Świetna atmosfera już od akademii!

 3. REFERENDUM! Zagłosuj już dziś i nie czekaj! W dniu 9 Grudnia o godzinie 16:10 rozpoczęły się wybory! Gracze mogą oddać głos w sprawie numeracji pojazdów. Urny wyborcze zostały umieszczone w urzędach miasta Las Venturas, Los Santos, San Fierro. Głosy będą zbierane przez tydzień. Objaśnienie: W chwili obecnej ID pojazdów idą tylko w górę. Nawet jeśli jakiś ID zostanie zwolniony, bo przykładowo pojazd został zezłomowany, to jego ID nie jest ponownie wykorzystywane. Dodatkowo, przez jakiś czas na wskutek błędu w kodzie numery pojazdów rosły co 3 zamiast co 1, co dodatkowo nadmiernie zwiększyło ilość numerów pojazdów. Jeżeli zagłosujesz TAK: przy tworzeniu nowych pojazdów bedą wykorzystywane ponownie zwolnione numery, rozpoczynając od numeru 3. Jeżeli zagłosujesz NIE: obecna sytuacja zostanie zachowana, a numery pojazdów będą tylko rosły. Argumenty za zagłosowaniem TAK: - szansa na ponowne uzyskanie niskiego ID - zmniejszenie rozrzutu numerów pojazdów - odsunięcie ryzyka wkroczenia na numery 7-cyfrowe. - odzyskanie nigdy nie używanych numerów. Argumenty za zagłosowaniem NIE: - zachowanie bieżącego algorytmu numeracji - zachowanie unikalności niskich ID Pierwsze minuty! Urny wyborcze zapełnione! Dla Redakcji Prasowej K69 News: @|JRG-1|Thiag0.
 4. Gratulację i życzę powodzenia!
 5. |JRG-1|Thiag0.

  Ulepszone GTA San Andreas

  Chciałbym również zobaczyć te podmianki ognia wody i nieba interesuje mnie tylko czekam za ssami i może to pobiorę
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. |JRG-1|Thiag0.

  |K69-News| Nie bądź OBOJĘTNY!

  Artykuł nawiązuje o bezdomnych w Polsce oraz w grze San Andreas. W Polsce? W każdym miasteczku masz bezdomnych śpiących na ławkach w parku czy na stacjach/przystankach. A w San Andreas ? Bezdomni żebrzący na ulicach, losowo rozmieszczeni na mapie jak można zauważyć poprzedni mój artykuł również nawiązuje do życia gry jak i realnego mam nadzieję że niektórzy się czegoś nauczą.
 8. Nie bądź OBOJĘTNY! POMAGAJMY! W każdym wielkim jak i również w mniejszym mieście, napotkamy się na bezdomnych ludzi. Zbliża się okres zimowy, okres przetrwania dla bezdomnych. Niska temperatura, brak schronienia, brak ubrań i śnieg. Wyciągnijmy rękę pierwsi! Znając naszą społeczność serwerową jak i również rzeczywistą, rzadko kto przepada za bezdomnymi. Osobiście czasami naprawdę nie przepadam za takimi osobami. Nie chodzi mi o to że zaczepiają na ulicy szukając groszy, czy też brzydko pachną. Zawsze ich postrzegałem jako zwykłych ludzi, którzy w życiu popełnili błędy i złe decyzje. W San Andreas oraz w Polsce mamy kilka takich typów bezdomnych: a) Bezdomni którzy nie mają zamiaru zmienić swojego życia i nie chcą się za siebie wziąć, b) Bezdomni którzy chcą coś zmienić, nie mają pieniędzy, nie mają na czym stanąć i nikt nie chce im pomóc, c) Bezdomni, gdy dostają jakieś grosze idą do najbliższego sklepu i przepijają napojami alkoholowymi, Bezdomni? Bezdomność? Jest to w jakimś stopniu problem społeczny spotykany w każdym mieście Polski oraz San Andreas, charakteryzuje się ono brakiem miejsca zamieszkania. Stan kryzysowy, brak domu, brak środków finansowych oraz niezbędnych do życia. Postanowiłem poszukać bezdomnych i wysłuchać ich opowieści. Tak też poznałem bezdomnych o imieniu Jakub który mieszka w Polsce oraz Mikołaj który zamieszkuje w San Andreas. 62-letni mężczyzna o imieniu Jakub - Mama umarła 10 lat temu, tata dwa lata później. Nie miałem żony, dzieci, utrzymywałem się z 500 zł renty. Za samo mieszkanie płaciłem 450 zł. Pewnego dnia przestałem. Mija dziesięć lat, jak zostałem eksmitowany. Pół roku wytrzymałem w schronisku. - Nigdy tam nie wrócę - zapowiada. - Bo pić nie wolno? - pytam. - No. Nie wolno - odpowiada. - Ale nie widać po mnie, że piję, prawda? Chociaż dzisiaj nieogolony jestem. 68-letni Mężczyzna o imieniu Mikołaj - Oszukała go rodzina, miał żonę i dzieci. Wyrzucili go z domu i nic nie mógł zrobić ponieważ nie miał pieniędzy. Od 20 lat mieszka na ulicy, pod mostem San Fierro. Nie mógł znaleźć pomocy, żebrał i zaczął pić. Jak możemy pomóc ? Jest mnóstwo sposobów aby pomóc. Wymienię tylko dwa, które są proste. 1. Daj kilka złotych osobie proszącej lub człowiekowi w potrzebie. Może i masz wątpliwości, czy on tego nie przepije, ale zyskujesz poczucie, że doraźnie pomogłeś. Zresztą, przecież widać, czy ktoś lubi wypić… 2. Kup coś do jedzenia, choć nie zawsze jedzenie jest mile widziane. Zyskujesz pewność, że bezdomny przynajmniej nie będzie dziś głodny. 3. Zimą, ważne żeby miał coś ciepłego do ubrania i do przykrycia Dla Redakcji Prasowej K69-News Młodszy Redaktor @|JRG-1|Thiag0.
 9. |JRG-1|Thiag0.

  Licytacja Supry

  80k
 10. |JRG-1|Thiag0.

  [KONKURS] XawuS - 3 lata gry.

  powodzenia
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Zapraszamy do pisania podań do SGSP! 

 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ NIE dla czadu! Jak unikać zaczadzenia? Zbliża się okres zimowy w związku z tym obywatele San Andreas oraz Rzeczypospolitej Polski zaczynają palić w piecach. Ten artykuł przybliży Cię do obeznania się z tlenkiem węgla, zwanym czadem inaczej cichym zabójcą! Co to jest czad? Jest to tlenek węgla, gra rolę cichego zabójcy. Jest bezwonny, bezbarwny i trujący. Zatrucie doprowadza do nagłej utraty przytomności a często w ciągu kilkanaście minut - śmierć. Państwowa Straż Pożarna w Los Santos radzi... 1. Zamontuj czujnik czadu. 2. NIGDY nie zostawiaj w garażu samochodu z pracującym silnikiem! 3. Nie dogrzewaj pomieszczeń innymi urządzeniami, które nie są do tego przeznaczone. 4. Dbaj o urządzenie grzewcze i o drożność komina. 5. Gdy budujesz dom, zadbaj o odpowiedni komin i urządzenia grzewcze. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Jak uniknąć zaczadzenia? Czujki są najskuteczniejsze! Które głośnym dźwiękiem alarmują nas o tym, że przekroczony został dopuszczalny poziom stężenia tlenku węgla. Na rynku możemy znaleźć klika rodzajów czujników, różnią się one technologią i ceną. Sprawna wentylacja domu, chroni przed zatruciem. Służby ratownicze zwracają uwagę na odpowiednią wentylację domu/mieszkania. Strażacy zalecają regularne kontrole drożności kominów oraz wentylacji. Takie działania wraz z czujnikiem czadu, powinny całkowicie wyeliminować ryzyko. Inne metody: - Często wietrzyć pomieszczenie, gdzie odbywa się proces spalania. - Przeprowadzać kontrole techniczne. - Nie zaklejać i nie zasłaniać kratek wentylacyjnych Co my czujemy ? Dolegliwości? Początkowa faza - Pojawią się duszności, pogorszenie ostrości widzenia, bóle głowy, kołataniem serca. Końcowa faza - Po dłuższym wdychaniu tlenku węgla pojawiają się wymioty,zaburzenia orientacji, świadomości i oddychania, przyspieszone bicie serca, drgawki a nawet śpiączka. Życie mamy tylko jedno i warto o nie dbać ! Dla Redakcji Prasowej K69-News, Aplikant Thiag0.
×