Jump to content

TheRogal17

Player
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

About TheRogal17

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/04/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Piotrków Trybunalski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: ToNieRogal Link do profilu: https://pylife.pl/profile/35982-tonierogal/ Serial 9C72FBBE549314A67AA4F8D801A30EB3 Staż na serwie: 7 miesięcy Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za teoretycznie nie oddane pieniądze. Zawarłem z graczem umowę że sprzeda mi samochód i potem oddam u 1500e. Gracz zgodził się na to i w ciągu 5 dni otrzymał pieniądze więc niesłusznie napisał na mnie skargę. Jeśli da się to sprawdzić to administracja może zerknąć na logi i zobaczyć że pytałem się gracza "Pawex", bo z nim zawarłem taką umowę, czy oddałem mu 1,5k. Gracz odpisał że tak więc myślałem że sprawa zamknięta, jednak gracz napisał na mnie skargę która jest tak naprawdę nie słuszna. Krótki opis sytuacji: Jest mi przykro że dostałem niesłusznego bana. Gracz zachował się nieuczciwie Dowody: Nie stety nie mam dowodów, lecz administracja może sprawdzić czy pisałem do gracza z zapytaniem czy oddałem zaległe pieniądze. Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli okaże się że nie pytałem się o to gracza i nie potwierdził oddania pieniędzy to wtedy mogę mu oddać pieniądze, jednak jeśli sprawa zostanie wyjaśniona to proszę o karę dla tego gracza, ponieważ jednak napisanie niesłusznej skargi i taka kara która była niesprawiedliwa powinna ukarać prawdziwego winnego. Jeśli nie oddałem pieniędzy to wtedy mogę je oddać gdyby admin postanowił mi dać szansę.
 2. Z tego co wiem "cj" to nie jest obraza, a jeśli wszystkie osoby tak piszące dostawały by kary to połowa graczy pylife miała by mute. Pozdrawiam To samo można powiedzieć o "baranie" Jeśli by każdy dostawał za to karę to była by taka sama sytuacja jak napisałem wyżej. Jednak jeśli administracja postanowi mnie ukarać, to nie mam nic do gadania
 3. Sprawa została uregulowana. Pozdrawiam
 4. Demont Virtuali czyli tych których nie powinno być to 2480 , a koszt montażu felg Rittle czyli tych prawidłowych to 9000
 5. Dostanę zwrot pieniędzy lub coś???
 6. No właśnie wprowadziłeś mnie w bład, a pozatym Ventos dobrze mówi przy kupnie nie pisze jakie ma felgi, jeśli oddasz mi różnice cen demontu pomiędzy tymi felgami to zapomnimy o całej sprawie.
 7. Data i godzina zdarzenia: 2018-11-13 Godzina 18:25-30 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: ArKdUdE^ Mój serial: 9C72FBBE549314A67AA4F8D801A30EB3 Opis: Gracz napisał wyraźnie, że clover posiada felgi Rittle, po kupnie i zobaczeniu auta okazało się że posiada felgi Virtual a jednak są one tańsze. Czuję się tym zrażony. Gracz nie chce oddać pieniędzy bo mówi że "To mała pomyłka i on nie czuje sie winny". Czuje się tym bardzo urażony i według mnie gracz zasługuje na karę.
 8. Potwierdzam, sprawa została wyjaśniona, to mały błąd z jego strony, KrakeniX nie zasługuje na bana, wszystko zostanie uregulowanie po jego wejsciu na serwer, dogadaliśmy się co do tej sprawy.
 9. Potwierdzam, to ja jestem tą osoba i to była zwykła pomyłka, KrakeniX nie zasługuje na bana, wszystko zostanie uregulowanie po jego wejsciu na serwer, dogadaliśmy się co do tej sprawy.
 10. Data i godzina zdarzenia: 2018.11.11 GODZ 14:50 Nick/pasek: TheRogal17 Nick/pasek oskarżonej osoby: KrakeniX Mój serial: 9C72FBBE549314A67AA4F8D801A30EB3 Opis: Ogłosiłem na radiu, że kupie premium na 30dni, zgłosił się do mnie ten grasz z ofertą sprzedaży, zaoferował mu 6k za kod premium na 30dni i zgodził się na to. Po przelaniu mu pieniędzy podał mi kod który niby miał mi aktywować konto premium jednak okazał się on fałszywy, konto nie zostało aktywowanie, mam jednynie premium na 7 dni które kupiłem wcześniej. Gracz po cały zdarzeniu wyszedł z serwera i rzekomo próbował pisać do administratora w sprawie błędu. W razie potrzeby mogę podać osobie sprawdzającej rzekomy kod.
×
×
 • Create New...