Skocz do zawartości

ToNieRogal

Gracz
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O ToNieRogal

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 04.09.2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piotrków Trybunalski

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ToNieRogal

  Skarga na gracza ToNieRogal

  Z tego co wiem "cj" to nie jest obraza, a jeśli wszystkie osoby tak piszące dostawały by kary to połowa graczy pylife miała by mute. Pozdrawiam To samo można powiedzieć o "baranie" Jeśli by każdy dostawał za to karę to była by taka sama sytuacja jak napisałem wyżej. Jednak jeśli administracja postanowi mnie ukarać, to nie mam nic do gadania
 2. ToNieRogal

  Skarga Na Gracza ArKdUdE^

  Sprawa została uregulowana. Pozdrawiam
 3. ToNieRogal

  Skarga Na Gracza ArKdUdE^

  Demont Virtuali czyli tych których nie powinno być to 2480 , a koszt montażu felg Rittle czyli tych prawidłowych to 9000
 4. ToNieRogal

  Skarga Na Gracza ArKdUdE^

  Dostanę zwrot pieniędzy lub coś???
 5. ToNieRogal

  Skarga Na Gracza ArKdUdE^

  Około 3000e
 6. ToNieRogal

  Skarga Na Gracza ArKdUdE^

  No właśnie wprowadziłeś mnie w bład, a pozatym Ventos dobrze mówi przy kupnie nie pisze jakie ma felgi, jeśli oddasz mi różnice cen demontu pomiędzy tymi felgami to zapomnimy o całej sprawie.
 7. ToNieRogal

  Skarga Na Gracza ArKdUdE^

  Data i godzina zdarzenia: 2018-11-13 Godzina 18:25-30 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: ArKdUdE^ Mój serial: 9C72FBBE549314A67AA4F8D801A30EB3 Opis: Gracz napisał wyraźnie, że clover posiada felgi Rittle, po kupnie i zobaczeniu auta okazało się że posiada felgi Virtual a jednak są one tańsze. Czuję się tym zrażony. Gracz nie chce oddać pieniędzy bo mówi że "To mała pomyłka i on nie czuje sie winny". Czuje się tym bardzo urażony i według mnie gracz zasługuje na karę.
 8. ToNieRogal

  Oszustwo na Premium

  Potwierdzam, sprawa została wyjaśniona, to mały błąd z jego strony, KrakeniX nie zasługuje na bana, wszystko zostanie uregulowanie po jego wejsciu na serwer, dogadaliśmy się co do tej sprawy.
 9. ToNieRogal

  Apelacja do bana

  Potwierdzam, to ja jestem tą osoba i to była zwykła pomyłka, KrakeniX nie zasługuje na bana, wszystko zostanie uregulowanie po jego wejsciu na serwer, dogadaliśmy się co do tej sprawy.
 10. ToNieRogal

  Oszustwo na Premium

  Data i godzina zdarzenia: 2018.11.11 GODZ 14:50 Nick/pasek: TheRogal17 Nick/pasek oskarżonej osoby: KrakeniX Mój serial: 9C72FBBE549314A67AA4F8D801A30EB3 Opis: Ogłosiłem na radiu, że kupie premium na 30dni, zgłosił się do mnie ten grasz z ofertą sprzedaży, zaoferował mu 6k za kod premium na 30dni i zgodził się na to. Po przelaniu mu pieniędzy podał mi kod który niby miał mi aktywować konto premium jednak okazał się on fałszywy, konto nie zostało aktywowanie, mam jednynie premium na 7 dni które kupiłem wcześniej. Gracz po cały zdarzeniu wyszedł z serwera i rzekomo próbował pisać do administratora w sprawie błędu. W razie potrzeby mogę podać osobie sprawdzającej rzekomy kod.
×