Jump to content

SquatcH

Player
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

2 Followers

About SquatcH

 • Rank
  CJ
 • Birthday March 14

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

627 profile views
 1. Dodam tylko, że gracz został poinformowany o skardze przeze mnie za pomocą forum. Pozdrawiam.
 2. Dlaczego nie jest to dobre? Dopóki temperatury są w sensownym zakresie nie ma problemu. Chyba został stworzony po to, by pracować prawda? Nie po to, by się obijać. Kazdy procesor ma określoną moc którą MOŻE wykorzystać. Po to został zaprojektowany w taki, a nie inny sposób. Gdyby było to szkodliwe to by nie powstał w takiej konfiguracji. Co innego gdybyś go wyżyłował podkręcaniem do granic możliwości. Wtedy jest to szkodliwe ale tylko dlatego, że ta konkretna podstawa nie była stworzona do mocniejszych parametrów. Głównym wrogiem procesora jest temperatura i tak jak mówię, dopóki procesor trzyma ich sensowny poziom to nie ma problemu czy pracuje w 5% czy w 100%
 3. To nie wina PC tylko serwera Moja maszyna też ma problem z FPSami, niestety nikt nie potrafił mi pomóc więc przestałem grać, smutne, ale cóż zrobić. Zanim ktoś skomentuje, że powinienem kupić lepszy PC, wątpię by Ryzen i RTX były zbyt słabe Zużycie nie dochodzi nawet do 60%.. Przy okazji 100% zużycia procesora nie musi wpływać negatywnie na FPS, to oznacza jedynie tyle, że procesor wykorzystuje wszystkie swoje zasoby.
 4. Problem w tym, że rundll nie wpływa na wydajność, a jedynie na wykorzystanie procesora. Jest odpowiedzialny za ładowanie i uruchamianie plików dynamicznej biblioteki linków czyli właśnie dll i jest niezbędny do poprawnego funkcjonowania systemu. Więc dlaczego chcesz go wyłączać?
 5. Tak jest od pierwszego odpalenia serwera na nowym sprzęcie, nic nie było wgrywane nawet, tak jak bylo na początku tak jest do teraz.
 6. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między 20 a 60 FPS to ok, mnie drażni nawet spadek do 58, bo to wszystko widać
 7. A co, niby słaby? XD Wszystkie nowe tytuły lecą na najwyższych ustawieniach, tylko MTA odwala maniane..
 8. Są zaznaczone wszystkie domyślnie. Nie wiem, bo nie gram na innych serwerach. Na PYLife dzieje się tak gdy jest kilka samochodów w jednym miejscu. Np. Przy na przecho LV wszystko jest w porządku, a kawałek dalej przy komisie gdzie stoi te 10 czy 15 aut jest już 35 fps.
 9. Uruchamia się z automatu za każdym razem Jak format jak komputer był złożony 3 tygodnie temu? Wszystko nowe, łącznie z dyskami.
 10. Windows 10 Home 64 bit, na dużo słabszym laptopie był dokładnie ten sam system, a fps tak nie skakały..
 11. Pomoże ktoś?.. Tak nie da się grać, patrzę w kierunku giełdy LV i z automatu 22fps, wydaje mi się, że coś jest nie tak
 12. Witam. Problem jest następujący. Złożyłem ostatnio nowy PC. Specyfikacja: RTX 2060, Ryzen 5 2600, stałe taktowanie na 3.9Ghz, 16GB RAMu, myślę, że reszta nie jest istotna. Chodzi o to, że w miejscach takich jak np. drogi w okolicy giełdy LV, ale też miejscach takich jak komis niedaleko przecho LV fpsy spadają do 48, a często nawet do 35.. Gdyby ktoś pytał jak wygląda zużycie podzespołów.. Wszystko poniżej 50%, temperatury poniżej 50 stopni. Spadki pojawiają się bez względu na ustawienia graficzne, rozdzielczość itd. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to z shaderow włączoną mam tylko karoserię pojazdów.. Ma ktoś jakiś pomysł co jest nie tak? Wydaje mi się, że przy podzespołach na których większość (o ile nie wszystkie) gier chodzi na ultra wszystko powinno śmigać aż miło? Oczywiście wszystkie sterowniki najnowsze.
 13. //Proszę nie karać pkt// Ogólne zasady obowiązujące na serwerze: 1. Play Your Life to serwer RPG, odgrywamy tu realne życie.2. Gramy na luzie.3. Obowiązuje zakaz zabijania innych graczy poza wyznaczonymi strefami.4. Nie używamy cheatow, nie spamujemy, nie nadużywamy bindów.5. Nie wyklinamy bez potrzeby, nie obrażamy innych graczy OOC.6. Nie utrudniamy innym gry.7. Obowiązuje całkowity zakaz handlem miejscami pracy i pojazdami służbowymi.8. Zabroniony jest handel gotówką, kontami, pojazdami i innymi dobrami poza grą.9. Zabronione jest udostępnianie swoich kont innym graczom. Regulamin wzięty z postu na forum. https://pylife.pl/forums/topic/28576-zbiór-zasad-obowiązujących-na-serwerze/
 14. Data i godzina zdarzenia: 12.04.19 około 14:45 Nick/pasek: SquatcH Nick/pasek oskarżonej osoby: JohnnyCash* Mój serial: 3D435E0F77F1BB49777D7AF7BCC03602 Opis: Krótko i na temat. Jechałem z @Kubsior w stronę LV. Oskarżony gracz jechał (prawdopodobnie) ze znajomym i postanowił zabawić się w policję wykonując manewr PIT, jak widać na SS nieudany. Wnoszę o ukaranie gracza zawieszeniem prawa jazdy, gdyż jak widać nie może zostawić w spokoju wolniej jadących pojazdów. Pozdrawiam. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/QnZ6GlL
×
×
 • Create New...