Jump to content

Shaggy.

Player
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

2 Followers

About Shaggy.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/19/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Warszawa

Recent Profile Visitors

515 profile views
 1. Witam, chciałbym odzyskać swoje stare (skradzione) konto o nicku: DanielMagical*xD i prosiłbym o przypomnienie emaila na to konto. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy na koncie jest jeszcze pojazd marki Elegy i pieniążki.
 2. @BloodLine_ Tak, miałem także na innych serwerach.
 3. @BloodLine_ tak, mialem takie hasło na fb i Ig
 4. @BloodLine_ mina prawie tydzień i totalne zero, jest jakaś szansa że odzyskam mój majątek? 😔Nie ukrywam że chciałbym pograć, a bez niczego to tak średnio.
 5. Ok A co jeśli nikt nie odpisze?
 6. Twój nick/login: Shaggy. Twój serial: 1CF1EA285C1481BAC97A710559EF8902 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku:wczoraj 10.10.2019 Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku:dzis 11.10.2019 ok godziny 12 Opis sytuacji:chcialem dziś wbić na konto lecz pisało że jestem zalogowany a nie byłem, więc nie wiedziałem co się dzieje wbilem na forum i bylem wylogowany. Więc przypomniałem halo emailem i wbilem na serwer lecz nic nie było na koncie, zniknęło auto i 47k Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież:nie mam pojęcia Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta:nikonu! Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem:NIE Screeny/dowody:na koncie jestem zalogowany więc chyba nie trzeba dowodów, chyba że mam dodać ssy auta itd. Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze:NIE
 7. Model pojazdu:Rozważe każda propozycje(Najlepiej banshee) Przebieg:obojętny Cena:do 450k Felgi:obojętnie (dobrze by było jak by to były offroady)
 8. Elegy fmk rh1 ahaby tune Gold wydechy 11kp?
 9. Nie karać punktami!!! Miałem to samo, sprzedałem mu burka na raty i miał oddac 20k następnego dnia, 3 dni później napisałem mu, czy odda mi hajs, a on mówi że mi już oddał... I napisał że da mi te 20k i pisze skargę za nękanie.
 10. Shaggy.

  lock

  Burek 160+pod i jadę
 11. Model pojazdu: obojętne Przebieg: Nie ma znaczenia Cena: od 250 do 450k Felgi: obojętne
×
×
 • Create New...