Jump to content

looper;af

Player
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

235 Świetny Gość!

About looper;af

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 11/29/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bruklyn
 • Zainteresowania
  dobra impreza, mocne wiadro i matka kolegi Patryka

Recent Profile Visitors

3441 profile views
 1. proszę mnie bezpodstawnie nie osądzać szukając po panelu i nie wiązać tej śmiesznej sytuacji z moim nickiem, który ustawia sobie kolejna osoba „dla beki”.
 2. Na początku dodam, że sytuacja dotyczy gracza @""____"" (kukcio), którego znam prywatnie a nasze rozmowy miały przede wszystkim miejsce na komunikatorach takich jak discord, bądź facebook, w mniejszym stopniu na serwerze. W kwietniu wielokrotnie rozmawialiśmy na temat voodoo id 153745 mk2, rh1, grove, 150k id 3kp. W końcu gracz zdecydował się sprzedać je mojej osobie. Tego samego dnia miał miejsce montaż atrap i baków. Lowrider był dopisany do organizacji a ja byłem przekonany, że go kupuję, więc zdecydowałem się zamontować atrapę za koszt 67.500 euro do wtedy jeszcze niezakupionego pojazdu. Gdy gracz się o tym dowiedział, od razu zmienił zdanie i stwierdził, że nie chce sprzedać pojazdu. Przez następny miesiąc próbowałem się z nim dogadać aby zakupić pojazd, odzyskać pieniądze lub kupić inny jego pojazd za cenę zredukowaną o koszt atrapy, lecz nic sobie z tego nie robi. Jest przekonany, że zarobił na mnie a ja nic mu nie jestem w stanie zrobić. Wczoraj skończyła mu się miesięczna kara zabrania prawo jazdy i wszedł na serwer - odrazu odpisał samochody i wyszedł z organizacji, teraz nie mam z nim kontaktu.Moderacja w odpowiedzi na mój problem wskazała mi napisać tutaj. Jestem bezradny a forum jest dla mnie ostatecznością. Chciałbym rozwiązać tą sytuację w jakiś niekonfliktowy sposób i proszę o pomoc. @AFX Może jest możliwość demontażu atrapy i zwrócenia mi pieniędzy, bądź jej części? Dorzucam 2 skriny z facebook'a, na których kukcio zgadza się i sam wskazuje na napisanie tego postu.
 3. pylife jest jak kaufland - jesteś w ciąży to wchodzisz bez kolejki

 4. Sprawa załatwiona, proszę o zamknięcie wątku
 5. Dziękuje Krzysiu, mój serial jest tutaj: AD35647CEDDAC85E5C656478CC342082 .
 6. od kiedy mnie jest 3 i czemu alternatywna wersja mnie dostała perma (?????)

  1. ^~DeadPool.

   ^~DeadPool.

   Nie wiem dlaczego ktoś próbuje ustawiać sobie Twoje nicki. "Alternatywna" wersja Ciebie "MadArcher" otrzymał perma za swoje zachowanie, a "kukcio" otrzymał prawko, za celowe taranowanie i nie respektowanie kar jakie były na niego nakładane. 

  2. ""____""

   ""____""

   Od wczoraj młody, widzimy się za miesiąc

 7. Witam, proszę o przeniesienie kwoty 65k euro z bankomatu gracza @Krzysztof1996 na moje konto. Nie możemy się spotkać na serwerze i dokonać wymiany osobiście a pieniądze są spłatą długu za samochód.
 8. Dziękuję @L3steR.af i ponawiam prośbę w stronę administracji.
 9. Dodam tylko, że Krulika nie było na grze od dłuższego czasu, a gdy w końcu wszedł na serwer wyszedł z organizacji bez słowa. Gdy napisałem mu na pm, wytłumaczył się jakimś błahym powodem, że chce przez jakiś czas pograć sam i wróci. Zdziwiło mnie to. Następna i już nasza ostatnia rozmowa w grze miała miejsce niewiele później, gdy napisałem ponownie do Krulika o sadlera 478, którego trzymał dla mnie od dłuższego czasu. Kluczowa w tej rozmowie była kwestia ceny. Krulik nigdy nie schodził z raz ustalonej ceny, a jeśli już to niechętnie i niewiele. Tym razem było inaczej, gdyż po krótkiej wymianie zdań zeszliśmy o 200-300k, co było jeszcze dziwniejsze, ale nie ukrywam - wtedy nic nie podejrzewałem. Gdy tylko zobaczyłem apelacje, odrazu szukałem kontaktu do Krulika. Napisałem do niego na fb i zrobiłem, krótkie dochodzenie, z którego wynika, że vincent 590 poszedł w obieg a sadler 478 został, więc nasuwa się pytanie o co w tym wszystkim chodzi? W jakim celu ta osoba oszczędziła ten pojazd? Może nie chciała zostać zdemaskowana po korespondencji ze mną na temat tego pojazdu? W każdym razie wierzę w sprawiedliwość i metody analizy administracji serwera. Jeśli będzie to konieczne, poszukam screenów lub innych logów dotyczących tej sprawy oraz służę pomocą. Pozdrawiam edir1; 107710 - Właściciel: Pankov*YT [425775] 478 - Właściciel: Domis_ [137957] 590 - Właścicel; LastoAkaRudy (brak loga)
×
×
 • Create New...