Jump to content

WaleWiadro_*

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Świetny Gość!

About WaleWiadro_*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: INnocent_* Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/444369 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 01399A226A3FA6229B86B98FDBDAAA84 Staż na serwie: 41h 20m Nick admina: @AFX Powód zbanowania: nieudane logowania (18) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Wczoraj dostałem bana za próbę logowania się na czyjeś konto, lecz to konto należało do mnie i dziś logowałem się na moje konto, lecz po pierwszej próbie logowania otrzymałem od razu bana, jest możliwość zwiększenia szans logowania się na konto, ponieważ postawiłem byka w haśle i poraz kolejny otrzymałem bana, hasło już zmieniłem na łatwiejsze i krótsze, z góry dziękuję. Dowody: --- Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Zależy mi bardzo, bo zostałem odcięty od zarabiania.....
 2. Nick: Sayu/Innocent_* Link do profilu: Do tego konta nie posiadam, ponieważ nie robiłem konta na forum jeszcze. Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 01399A226A3FA6229B86B98FDBDAAA84 Staż na serwie: Na tym koncie praktycznie 10 min, na drugim koncie 40h Nick admina: @AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Więc wyglądało to w ten sposób, że grałem sobie na koncie Innocent_* i brat podejrzał jak grałem i chciał sobie pograć, więc stworzyłem mu konto i zapomniałem do niego hasła, ponieważ zapomniałem kolejności znaków i kombinowałem na wiele sposobów, lecz się nie udało, po kilkunastu nieudanych próbach zalogowania się wywaliło mnie z serwera i gdy wszedłem chciałem próbować dalej wywaliło mnie po pierwszym logowaniu, z powodem Wytłumacz na forum: nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie. Ban jest pomyłką i administracji proponował bym o dokładniejszą weryfikację przy nakładaniu bana, ponieważ RCON ma możliwość sprawdzenia z jakiego serialu dane konto jest zarejestrowane i administracja mogła by się sama domyśleć w czym jest problem, a nie banować od razu i pozbawiać gracza rozgrywki na długi czas, ponieważ zanim apelacja zostanie rozpatrzona to pewnie trochę minie. Dowody: Sprawdzenie serialu oraz zarejestrowanych na niego kont będzie wystarczającym dowodem. Link do poprzedniego podania: Nigdy wcześniej nie byłem banowany. Coś od siebie: Myślę, że zostanę odbanowany jak najszybciej, ponieważ ucieka mi 11 dni mojego premium.
 3. Nick: Innocent_* Wiek: 18 lat. Staż: 30h Nick osoby zawieszającej: @Robson002 Serial: 01399A226A3FA6229B86B98FDBDAAA84 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem. Opis sytuacji: Wyglądało to w ten sposób, że poszedłem szybko nalać sobie picia, gdy byłem wysoko wzniesiony i samolot mi zdążył wylądować, nie pamiętam dokładnie, a jeżeli lądowałem to jedynie cagrobobem na H2. owody: -- Coś od siebie: Prosiłbym o zwrot licencji, ponieważ nie było to zrobione umyślnie, bo grałem od początku normalnie i starałem się nie odwalać w żaden sposób. Wcześniej byłem proszony o informację jaka powinienem napisać w razie wypadku/ładowania, ponieważ napisałem w skróconej wersji to, ale adm. potrzebuje całego zdania jako dowód widzę, więc proszę: 1.Start i lądowanie samolotów odbywa się tylko i wyłącznie z pasów startowych i powinien być poprzedzony informacją dla innych pilotów (czat /atc) 2. Na czacie /atc obowiązuje zakaz ogłaszania, przeklinania, floodowania, spamowania, organizowania konkursów, żebrania itp. 3. Nadużywanie czatu atc w celu prywatnych rozmów będzie karane utratą licencji lub wyciszenie. 3 najważniejsze pkt.
 4. @Robson002 Regulamin jest już mi znany, lądując startując powinienem powiadomić o tym innych pilotów, czynność tę wykonuje się na czacie /ATC.
 5. Zaraz go przeczytam i postaram się zapoznać z wszystkimi regulaminami, oddasz tę licencję, a ja następnym razem wyląduję na lotnisku, bądź też helipadzie.
 6. Naprawdę? 300h przez jakiegoś człowieka poszło w błoto? Przecież możecie sprawdzić logi i wiecie, że logowano się z innych seriali i możecie również sprawdzić kto na jakie konto przesyłał pojazd. Jeżeli wiem praktycznie wszystko na temat konta to chyba dość duży dowód na to iż byłem jego właścicielem.
 7. Napisać na ATC czy coś pewnie, przepraszam, gram od kilku dni i nie zdążyłem jeszcze poznać serwera, ja tylko na chwilę wzniosłem samolot na maxa, lecz za późno wróciłem, ponieważ gdy wróciłem nie miałem już licencji.
 8. Tak, tak dokładnie o to konto, czy jest możliwość podania mi informacji jaka ilość gotówki znajduje się na koncie, albo czy jest moje Elegy mk1/2/3/rh1/full visu prawie. Jeżeli nie ma to czy jest możliwość zwrotu chociaż 3/4 ilości gotówki jaką na nią wydałem, ponieważ dużo się nagrałem wtedy i przez wakacje na nie zarabiałem.
 9. Nick: Innocent_* Wiek: 18 lat. Staż: 30h Nick osoby zawieszającej: @Robson002 Serial: 01399A226A3FA6229B86B98FDBDAAA84 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem. Opis sytuacji: Wyglądało to w ten sposób, że poszedłem szybko nalać sobie picia, gdy byłem wysoko wzniesiony i samolot mi zdążył wylądować, nie pamiętam dokładnie, a jeżeli lądowałem to jedynie cagrobobem na H2. owody: -- Coś od siebie: Prosiłbym o zwrot licencji, ponieważ nie było to zrobione umyślnie, bo grałem od początku normalnie i starałem się nie odwalać w żaden sposób.
 10. Witam, mam prośbę do administracji RCON by sprawdziła z jakich seriali logowano się na konto _Rother_, dokładnie nicku nie pamiętam, ponieważ odkąd straciłem dostęp do konta przestałem grać na Pylife, lecz powróciłem i proszę o pomoc. Najpierw opiszę w czym tkwi problem, mianowicie pewnego dnia chciałem sobie zagrać na Pylife, było to ok. 3 lat temu i nie mogłem się zalogować, gdy chciałem odzyskać pasy do konta na forum jak i serwerze to nie mogłem, ponieważ mój e-mail również został skradziony i się z tym przestałem bawić, po prostu odszedłem. Chciałbym by administracja sprawdziła konto _Rother_ - możliwe, że jest inny nick, lecz pierwszy nick jaki na tym koncie był to był _Rother_ o ile się nie mylę, chciałbym by administracja sprawdziła dokładnie moje konto, począwszy od tego z jakich nicków się logowano na moje konto, aż do tego, gdzie się zapodziało moje elegy, prawie FT, jeżeli jest na koncie to ja zapomniałem pasów, a jeżeli nie ma to ktoś mi się włamał na konto i skradł elegy, proszę o rozpatrzenie tego wątku dokładnie, jeżeli administracji będzie potrzebne więcej informacji, np. serial, ponieważ wtedy łatwiej będzie dojść do tego jaki nick był zarejestrowany na koncie. @Edit 7ACB7FAD9E84175725D269DE6BAA0D04 <---- oto serial, na który zostało zarejestrowane konto _Rother_
×
×
 • Create New...