Jump to content

Versi*

Player
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Świetny Gość!

About Versi*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

319 profile views
 1. A ty nas kurwa zamknąłeś i elo.
 2. Prowokacje? Ja tylko się pytałem czy już skończyłeś, bo się doczekać nie mogłem oraz mogę zostać ukarany A i 1 skarga = 1 oskarżony
 3. Nick: Versi* Serial: E137EBDC82D0B4D2233B8E7EF5603EA1 Staż na serwie: Kilka miesięcy Nick admina: @lajoN Powód zbanowania: CBK w reporcie Krótki opis sytuacji: Po prostu napisałem w reporcie "Jebac ulane kurwy" Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Od bana minelo już trochę czasu. Przemyślałem co zrobiłem, przepraszam.
 4. **Proszę nie karać punktami** Na następny raz przeczytaj normalnie wszystko zanim coś napiszesz, a nie potem się z tym trzeba motać.
 5. BloodLine napisała tam, że są w BANKOMACIE. Sprawdzałeś tam i na pewno ich nie ma?
 6. Przestań robić z siebie idiotę, za przeproszeniem.
 7. Tak jak pan wyżej. Serial znajdziesz, jeśli włączysz mta, klikniesz konsolę "~" i wpiszesz serial - jakbyś nie wiedział. Pozdrawiam cieplutko.
 8. Zastosuj się do tego.
 9. **PROSZĘ NIE KARAĆ PUNKTAMI** Przepraszam bardzo, ale administrator w poprzedniej apelacji napisał, że masz spróbować za miesiąc. Nie ważne na co zbierasz, co chcesz robić i tak masz to zrobić za miesiąc. Przeprosiny raczej już tutaj nie pomogą. Pamiętaj, że VeiN, może to uznać za spam i zostaniesz ukarany dodatkowo punktami na forum. Przepraszam jeszcze raz, że się wtrącam, ale nie mam zbytnio co robić, a tak mogę zaoszczędzić wam czas pisania nie wiadomo czego. Pozdrawiam cieplutko.
×
×
 • Create New...