Jump to content

maly_marcel*

Player
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 CJ

1 Follower

About maly_marcel*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

266 profile views
 1. Nick: maly_marcel* Staż: 564h Serial: 6036D5D32A8BDF785B14B9DD89521024 Nick osoby zawieszającej: Bolesny Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda po lotnisku Opis sytuacji: podczas nocnej gry coś mnie podkusilo, zeby wjechać na teren lotniska, bo widzialem mase filmow na yt, na ktorych na owe lotnisko wjezdzali gracze, bez zadnych konsekwencji. Jednak myliłem się, i przez moje głupie i nieumyślne zachowanie dostalem prawko. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: chciałem przeprosić, i zapewnic, ze taka sytuacja sie juz nie powtórzy. Niedługo będę musiał ograniczyć grę, więc chciałbym jak najwiecej moc sie cieszyć rozgrywki. Piszę apelację drugi raz, tak jak pod poprzednia apelacja napisal Bolesny
 2. Nick: maly_marcel* Staż: 564h Serial: 6036D5D32A8BDF785B14B9DD89521024 Nick osoby zawieszającej: Bolesny Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda po lotnisku Opis sytuacji: no co tu duzo mowic - wjechalem na lotnisko tak po prostu - z ciekawości, lecz nie sadzilem ze takie beda tego skutki, ponieważ była juz noc, i ciezko bylo spotkac przynajmniej jednego gracza. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: chciałem przeprosić, i zapewnic, ze taka sytuacja sie juz nie powtórzy.
 3. Siemanko, z okazji zbliżającego się wielkimi krokami nowego roku, chciałbym życzyć wszystkim graczom naszego ukochanego serwera udanego Sylwestra, a co ważniejsze - Szczęśliwych, pełnych przygód oraz sukcesów kolejnych 365 dni. Niech każdy, bez wyjątku wykorzysta je w stu procentach. Na koniec chcę zorganizować mały konkurs, na sumę zalegających mi gdzieś w portfelu 1250€. Co musisz zrobić? -Napisz swój nick na serwerze oraz napisz krótkie życzenia świąteczne skierowane do całego serwera *wyniki pojawią się 6 stycznia 2019 roku Jeszcze raz - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! <3 *jeśli liczba zgłoszeń do konkursu nie przekroczy 5, konkurs zmniejszam do kwoty 850€
 4. Nick: maly_marcel; Staż: 6 miesięcy Serial: 32DBA1AA7A547A96C0AF8FECFEFC8B12 Nick osoby zawieszającej: Nowak* Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prąd, odwalanie Opis sytuacji: Jadąc z sf do lv zauważyłem radiowóz, czekający na kogoś, kto bedzie jechac pod prąd. Po krótkich przemysleniach stwierdzilem, ze fajnie byloby zrobic jakis poscig, więc zawróciłem. Po dojechaniu w miejsce radiolki, nie było jej tam, wiec po prostu "przejechałem" po barierce na drugą stronę ulicy, by nie stwarzać więcej zagrożenia na drodze. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Przyznaje sie do zarzuconego mi czynu, oraz przepraszam.
 5. Nick: maly_marcel* Staż: 6 miesięcy Serial: 32DBA1AA7A547A96C0AF8FECFEFC8B12 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Break. Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prąd. Opis sytuacji: no, co tu dużo mówić. Chciałem ułatwić sobie jazdę, i dostałem za swoje. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Chciałem przeprosić za moją jazdę oraz jednocześnie zapewnić, że moje zachowanie więcej się nie powtórzy. Naprawdę zależy mi na prawie jazdy, ponieważ w okresie świątecznym nie przeznaczam tak dużo czasu na naukę, i mogę umilić sobię czas grając na serwerze @|SMSA|Break.
 6. Nick: maly_marcel* Staż: 6 miesięcy Serial: 32DBA1AA7A547A96C0AF8FECFEFC8B12 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Break. Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prąd. Opis sytuacji: no, co tu dużo mówić. Chciałem ułatwić sobie jazdę, i dostałem za swoje. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Chciałem przeprosić za moją jazdę oraz jednocześnie zapewnić, że moje zachowanie więcej się nie powtórzy. Naprawdę zależy mi na prawie jazdy, ponieważ w okresie świątecznym nie przeznaczam tak dużo czasu na naukę, i mogę umilić sobię czas grając na serwerze @|SMSA|Break.
 7. kozak autko, ale i tak nie dorasta do pięt bliscie
×
×
 • Create New...