Skocz do zawartości

maly_marcel*

Gracz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 CJ

O maly_marcel*

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

101 wyświetleń profilu
 1. maly_marcel*

  Kupię Bliste Compact na mk!

  Model pojazdu: Blista Compact Przebieg:Jak najmniejszy, tj. 0-10k, ale oferty z wiekszym tez można składać ;) Cena:90-130k Felgi: Bez różnicy, ale wolałbym bez offroadow;)
 2. Nick: maly_marcel*Wiek: 16Serial: 32DBA1AA7A547A96C0AF8FECFEFC8B12Staż: 4,5 miesiąca Powód zmutowania : spamKrótki opis sytuacji: Chciałem zbudować sobie serduszko na czacie organizacyjnym, za bind mial odpowiadać lewy przycisk myszy. Przy teście binda nie zauważyłem, że w myszce mam włączoną opcje triple click (jedno przycisniecie przycisku powoduje 3 klikniecia) i nacisnąłem dwa razy owy przycisk, co spowodowało że wysłałem nie 2, a 6 serduszek. VeiN uznał to za spam, więc dał mi mute.Dowody:(Jeżeli masz jakieś dowody zamieść je tutaj.<Koledzy nie wchodzą w gre>)Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Proszę o unmute, gdyż jednak ten spam nie był celowy, i nie mialem na celu robić spamu. @VeiN.
 3. maly_marcel*

  Wniosek o cofnięcie zakazu jazdy - maly_marcel*

  Obiecuję, i przepraszam jeszcze raz @Szakal_
 4. Nick: maly_marcel* Staż: no, około 4,5 miesiąca, i ciągle rośnie Serial: 32DBA1AA7A547A96C0AF8FECFEFC8B12 Nick osoby zawieszającej: Szakal Powód zawieszenia prawa jazdy: skoki na szpital Opis sytuacji: Wczoraj, pomiędzy godziną 22, a 23 jadąc spod urzędu zauważyłem dziwnie zachowującego się bulleta - wjezdzal na szpital, skakał, i ogólnie odwalał. Będąc zaciekawionym jak to jest, poczułem chęć zrobienia tego samego, więc mówiąc w skrócie rozpędziłem się, i wskoczyłem na teren szpitala. Po chwili stwierdziłem jednak, ze chyba nie powinienem tego robić, więc jak najszybciej próbowałem stamtąd wyjechać. Przy pierwszej próbie się nie udało, więc zacząłem znowu cofać, i próbować wyskoczyć. Jednak sprawiedliwość mnie zdecydowanie prześcignęła i straciłem prawo jazdy. Dowody: -- Coś od siebie: no co tu dużo mówić, przyznaje sie do zarzuconego mi czynu, i jednocześnie żałuję, ponieważ dopiero po fakcie zdałem sobie sprawę z tego, co zrobiłem. Prawde mówiąc, nie wiem co miałem na celu robiąc to, no ale cóż, dostałem za swoje i chciałem przeprosić za to.
×