Jump to content

Bartekdostawczak

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

About Bartekdostawczak

 • Rank
  CJ
 • Birthday 02/11/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Koszalin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze rozumiem że nie można tak hop siup Mam tylko jedną prośbę przed resetem.Czy mogę oddać tylko jedną rzecz koledze tak wiem Nie umiem pisać pięknych podań itp. A i brak skargi na gracza podtrzymuje tym że raczej nic byście mu nie zrobili ponieważ nie miałem dowodów. Poza tym trochę u mnie emocje wzięły górę.
 2. wiem tylko jest taki kłopot bo nie pamiętam pasów do konta ale na pewno oddam całą wartość
 3. Nick: Bartekdostawczak Serial: 58012B67F068F1BD0557982C6A93C0B3 Staż na serwerze: ponad 500h Nick admina: noctropolis Powód bana: włamanie i kradzierz krótki opis sytuacji: Po tym jak dowiedziałem się że kuraYT przestaje grać w zemście że oszukał mnie na ponad 20k się włamałem na konto i ukradłem pojazd jaki tam był czyli fortune na felgach groove i 4000eur . Później zmieniłem nick i hasło żeby nie mógł się dostać Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Jak tylko wróce na serwer będę pracować na oddanie szkody którą ukradłem oraz brakuje mi tego serwera . (w tydzień nie wiem czy dam rade odrobić ale się postaram)
 4. dawał mi hasło żebym mu różne rzeczy sprawdzał potem mnie oszukał na około 30k oczywiście wszystko robił żeby logów nie było przez messenger , discord itp. i skorzystałem z okazji że kończył z grą no i oczywiście nie przemyślałem
 5. Nick:Bartekv12 serial: 58012B67F068F1BD0557982C6A93C0B3 Staż na serwerze: 11 miesięcy Nick admina który dał banicję:Felus98 Krótki opis sytuacji: wchodzę na serwer po około miesięcznej przerwie. Loguje się i myślałem że mnie wyrzuci bo mi łącze trochę zamulało a tu się okazało że mam banicję. Dowody: Brak 😢 Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam za to co pisałem w poprzedniej apelacji ponieważ byłem wycięczony i chciałem sprawdzić serwer po przerwie. Jeszcze raz przepraszam całą Administrację, moderację i innych. Obiecuję że nie będę odwalać i będę grzecznym graczem tego wspaniałego serwera.
 6. Nick: Bartekv12 Serial: 58012B67F068F1BD0557982C6A93C0B3 Nick adma: : Felus98 Powód zbanowania: CBK na Adm (niby) Dowody: Brak! Link do poprzedniego podania: Brak nie pisałem w tym temacie wcześniej Coś od siebie: Jak zrobiłem sobie przerwę od serwera na jakieś może 2-3 tygodnie. Przez ten czas nawet nie ruszałem komputera. Do konta mojego tylko ja miałem dostęp . Dziś ( 30.03.2019r.) wchodzę na serwer, loguje się , i nagle mi pisze że jestem zbanowany niby za CBK na adm ostatni raz bana miałem pod koniec wakacji 2018r. za niezapłacenie za auto. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej apelacji. Z góry dziękuje
 7. Bartekdostawczak

  Wycena

  Tampa 78k id Przeb. 57k Tune. Ultra-wide
 8. Nick: Bartekv12 Serial: 58012B67F068F1BD0557982C6A93C0B3 Staż na serwerze : powyżej 100h Nick admina: noctropolis Krótki opis sytuacji: nie zapłaciłem raty za auto i w dniu 20.08.2018r. próbując wejść na serwer konsola mnie wyrzuciła i była informacja że zostałem zbanowany do 01.01.2030r. Dowody: niestety brak Link do poprzedniego podania : Pierwsze podanie: Ostatnie podanie: Coś od siebie: Przepraszam za to że nie spłaciłem raty . Bardzo brakuje mi tego serwera i chciałbym wyrazić skruchę . Poproszę też o jak najszybszą odpowiedź administracji
 9. Napisano 22 Sierpień Nick: Bartekv12 Link do profilu : brak Nick Admina : noctropolis Powód : nie zapłacenie raty za auto Krótki opis sytuacji : nie mogłem wejść na serwer przez parę dni przez problemy z internetem i dostałem Mute`a przezz co nie mogłem napisać osobie której wisialem kasę że nie mogłem wbić Link do poprzedniego podania : Brak Coś od siebie : Proszę o zwrot rzeczy oraz pieniędzy na konta Bartekv12 zapłacę osobie w ciągu paru dni oraz przyznaję się do winy.
 10. Nick: Bartekv12 Link do profilu : brak Nick Admina : noctropolis Powód : nie zapłacenie raty za auto Krótki opis sytuacji : nie mogłem wejść na serwer przez parę dni przez problemy z internetem i dostałem Mute`a przezz co nie mogłem napisać osobie której wisialem kasę że nie mogłem wbić Link do poprzedniego podania : Brak Coś od siebie : Proszę o zwrot rzeczy oraz pieniędzy na konta Bartekv12 zapłacę osobie w ciągu paru dni oraz przyznaję się do winy.
 11. Nick: Bartekv12 Link do profilu : brak Nick Admina : noctropolis Powód : nie zapłacenie raty za auto Krótki opis sytuacji : nie mogłem wejść na serwer przez parę dni przez problemy z internetem i dostałem Mute`a przezz co nie mogłem napisać osobie której wisialem kasę że nie mogłem wbić Link do poprzedniego podania : Brak Coś od siebie : Proszę o zwrot rzeczy oraz pieniędzy na konta Bartekv12 zapłacę osobie w ciągu paru dni oraz przyznaję się do winy.
×
×
 • Create New...