Skocz do zawartości

Bartekv12

Gracz
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 CJ

O Bartekv12

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 11.02.2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Koszalin

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Bartekv12

  Wycena

  Tampa 78k id Przeb. 57k Tune. Ultra-wide
 2. Nick: Bartekv12 Serial: 58012B67F068F1BD0557982C6A93C0B3 Staż na serwerze : powyżej 100h Nick admina: noctropolis Krótki opis sytuacji: nie zapłaciłem raty za auto i w dniu 20.08.2018r. próbując wejść na serwer konsola mnie wyrzuciła i była informacja że zostałem zbanowany do 01.01.2030r. Dowody: niestety brak Link do poprzedniego podania : Pierwsze podanie: Ostatnie podanie: Coś od siebie: Przepraszam za to że nie spłaciłem raty . Bardzo brakuje mi tego serwera i chciałbym wyrazić skruchę . Poproszę też o jak najszybszą odpowiedź administracji
 3. Napisano 22 Sierpień Nick: Bartekv12 Link do profilu : brak Nick Admina : noctropolis Powód : nie zapłacenie raty za auto Krótki opis sytuacji : nie mogłem wejść na serwer przez parę dni przez problemy z internetem i dostałem Mute`a przezz co nie mogłem napisać osobie której wisialem kasę że nie mogłem wbić Link do poprzedniego podania : Brak Coś od siebie : Proszę o zwrot rzeczy oraz pieniędzy na konta Bartekv12 zapłacę osobie w ciągu paru dni oraz przyznaję się do winy.
 4. Nick: Bartekv12 Link do profilu : brak Nick Admina : noctropolis Powód : nie zapłacenie raty za auto Krótki opis sytuacji : nie mogłem wejść na serwer przez parę dni przez problemy z internetem i dostałem Mute`a przezz co nie mogłem napisać osobie której wisialem kasę że nie mogłem wbić Link do poprzedniego podania : Brak Coś od siebie : Proszę o zwrot rzeczy oraz pieniędzy na konta Bartekv12 zapłacę osobie w ciągu paru dni oraz przyznaję się do winy.
 5. Nick: Bartekv12 Link do profilu : brak Nick Admina : noctropolis Powód : nie zapłacenie raty za auto Krótki opis sytuacji : nie mogłem wejść na serwer przez parę dni przez problemy z internetem i dostałem Mute`a przezz co nie mogłem napisać osobie której wisialem kasę że nie mogłem wbić Link do poprzedniego podania : Brak Coś od siebie : Proszę o zwrot rzeczy oraz pieniędzy na konta Bartekv12 zapłacę osobie w ciągu paru dni oraz przyznaję się do winy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...