Jump to content

Shajkox

Player
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Świetny Gość!

About Shajkox

 • Rank
  CJ
 • Birthday January 15

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  California West coast

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska SF
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

 1. Pasek (https://panel.pylife.pl/): Serial: BCFD1565324422CC0E7A11230F3842C4 Imię: Szymon Wiek: 16 O sobie: Witam, nazywam się Szymon i niedawno skończyłem 16 lat. Mieszkam w małej miejscowości pod Warszawą. Aktualnie dostałem się do upragnionej szkoły średniej. Z charakteru jestem osobą miłą, towarzyską, pracowitą, dlatego iż wykonuję swoje obowiązki na czas i z należytą starannością. Jeżeli spojrzeć od strony zainteresowań to pasjonuję mnie moda, geografia i koszykówka. Na serwerze lubię odgrywać akcję RP na wysokim poziomie i pomagać nowym graczom w zaczynaniu swojej przygody na naszym serwerze. Twój staż na serwerze: 11 miesięcy 608h. Dlaczego SMSA: Zdecydowałem się złożyć podanie do SMSA ponieważ, słyszałem że w tej frakcji można poznać wiele pozytywnych ludzi, z którymi można spędzić miło czas. Pragnę zostać strażnikiem miejskim, gdyż posiada wiele obowiązków które był bym w stanie się ich podjąć z wielką przyjemnością. Złożyłem swoją kandydaturę po to by nabrać doświadczenia we frakcjach na PYLU. Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem SMSA(na forum): Tak. Czy byłaś/eś karany na serwerze (jeśli tak, wymień swoje kary): Tak, odebrano mi licencję lotniczą dwu krotnie. Odebrano mi również prawo jazdy, ponieważ odkryłem buga związanym z tramwajem. Lecz opisałem jak działa ten glitch i natychmiastowo przywrócono mi prawo jazdy. Czy posiadasz aktywne kary na forum lub na serwerze? Nie. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany: Zarząd SMSA powinien mnie przyjąć w swoje szeregi, ponieważ nie jedno krotnie byłem i jestem strażnikiem miejskim urzędowym, także bardzo dobrze znam regulamin i zasady pomiaru prędkości. Powinienem zostać przyjęty dlatego iż posiadam nie duży staż na serwerze, co przekłada się na mój wysoki poziom odgrywania RP. Jestem dobrym kandydatem na to stanowisko, ponieważ jestem w stanie poświęcić na grę (1-5h). Przez mój charakter czerpię radość z pomagania innym graczom. Nie mam problemu z poznawaniem innych osób oraz z podporządkowaniem się wyższych rang. Wspominam o moim ulubionym daniu jakim jest Cheesburger, gdyż zapoznałem się z regulaminem SMSA na forum. Pozdrawiam cały zarząd SMSA! Z poważaniem Shajkox.
 2. Wiek: 15 Piosenka, oraz link do niej: Pasek ze strony panel.pylife.pl:
 3. Model pojazdu: Sabre Przebieg: 29323 Cena: 150K do nego oczywiście. Kolor: Szary Felgi: Rittle Kolor Świateł: Zwykłe Tuning: MK1/MK2/MK3 RH1 ULTRA-WIDE LICZNIK NEO Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/ntE5cWW https://imgur.com/d83Wfo
 4. Poszukuję grafika który zrobi gifa na pasek na forum. Więcej info na pw!
 5. 2 próba i nic jak zwykle... I ogółem typek się dostał co ma 3dni stażu na serwie więc XDDDDDDD pozdro
 6. Shajkox

  Kasyno

  Ja bym do kasyna np pokera texas holden albo inne odmiany. Myślę że było by dużo chętnych na tę rzecz.
 7. Bug z tramwajem został opisany wystarczająco jeżeli rconi chcą więcej informacji proszę napisać pod postem z działu "błędy". Mógłbym zrobić film jak dokonać tego buga ale niestety nie mam prawa jazdy.
 8. Nick: Shajkox Staż: 446h 54m. Serial: BCFD1565324422CC0E7A11230F3842C4 Nick osoby zawieszającej: W_Thunder Powód zawieszenia prawa jazdy: Odwalanie, blokowanie tramwaju. Opis sytuacji: Odkryłem buga który pozwalał mi na zwiększenie szybkości pojazdu, przy kilku próbach nikogo nie staranowałem i dostałem karę do 2019-05-13 14:53:41. Sprawdzałem to z moim kolegą tego buga wcześniej i okazało się że tramwaj nie traci żadnej prędkości podczas przybliżania się do niego. Więc nie powinienem przeszkadzać kierowcy w zarabianiu tym bardziej że nic do mnie nie pisał. Podsumowuję nie wiedziałem że można za to dostać prawko ponieważ nie dostałem od nikogo żadnego ostrzeżenia. Dowody: Brak Coś od siebie: Proszę o rozpatrzenie sprawy i przynajmniej skrócenie kary do minimum bo chyba bez ostrzeżenia 5 dni to trochę dużo. Pozdrawiam.
 9. Nick: Shajkox Staż 9 miesięcy Serial: BCFD1565324422CC0E7A11230F3842C4 Nick osoby zawieszającej: W_Thunder Powód zawieszenia prawa jazdy: Odwalanie, blokowanie tramwaju. Opis sytuacji: Odkryłem buga który pozwalał mi na zwiększenie szybkości pojazdu, przy kilku próbach nikogo nie staranowałem i dostałem karę do 2019-05-13 14:53:41. Sprawdzałem to z moim kolegą tego buga wcześniej i okazało się że tramwaj nie traci żadnej prędkości podczas przybliżania się do niego. Więc nie powinienem przeszkadzać kierowcy w zarabianiu tym bardziej że nic do mnie nie pisał. Podsumowuję nie wiedziałem że można za to dostać prawko ponieważ nie dostałem od nikogo żadnego ostrzeżenia. Dowody: Posiadasz nałożoną karę - cofnięcie prawa jazdy - do dnia: 2019-05-13 14:53:41 Powód: Odwalanie, blokowanie tramwaju. Kara jest nałożona przez: W_Thunder Coś od siebie: Bardzo proszę o rozpatrzenie sprawy i proszę przynajmniej o skrócenie kary. Pozdrawiam.
 10. Elo pisze tę apelację ponieważ dostałem bana za "Odwalanie, blokowanie tramwaju." Chciałbym wiedzieć dlaczego dostałem karę bez ostrzeżenie ponieważ nie wiedziałem że jest coś takiego karane ponieważ tramwaj nie traci prędkości i nie miałem na celu utrudniania komuś gry tylko najzwyczajniej się pobawić śmiesznym dość bugiem i nikogo nie taranowałem. Chciałbym osiągnąć przywróceni mi prawa jazdy lub skrócenie czasu kary do minimum. Chciałbym o rozpatrzenie tej sprawy Pozdrawiam. Miłego dnia dla osoby która czyta tę apelację.
 11. Shajkox

  Kupię flasha

  Elo Kupię flasha z fmk lub Mk2/3 z niewysokim przebiegiem bez vizu lub z małą ilością bez atrap bo jestem biedny 😍
 12. Szkoda że za późno się o tym dowiedziałem to bym wystartował...
×
×
 • Create New...