Jump to content

Mr_White

Player
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

238 Świetny Gość!

3 Followers

About Mr_White

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 09/02/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

680 profile views
 1. Miałem crasha, pisałem Ci, mam przenośny router i brat go wyniósł w inne pomieszczenie. Z resztą podczas kicknięcia mnie na pewno wyświetlił Ci się w lewym dolnym rogu powód kicku. Chciałem abyś mnie znów zakuł, ale Tb się nie chciało (mam tego logi) więc ok. Jak chcesz to pisz oddzielna skarge na mnie i nie spamuj tu. Post wstawiam za kolegę.
 2. Mam gdzieś te twoje pretensje i żale, przywaliłeś w mojego jestera i to jest fakt, właśnie z tego powodu jest ta skarga, a ja już za "obrażanie" was i nie odpowiednią jazdę zostałem ukarany, teraz proszę o ukaranie Cb za twoją brawurową jazdę. I nie tłumacz się, że niby to była wina serwera, po prostu nie umiesz się przyznać. Zaraz wstawię. Post wstawiam za kolegę.
 3. Data i godzina zdarzenia: około 12:00 28.08.2019 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: |SAPD|MiniDemo Mój serial: 1B17BDDFB1AB6E3C989450B89EBFB8E4 Opis: więc jechałem autostradą (uważam, że nie była to zawrotna prędkość) i nagle na autostradę wjechał oskarżony z kolegą. Tak też przywaliłem w niego i nawet nie doczekałem się głupiego "sorki" bo hajsu bym nie chciał, moje auto i tak było zniszczone. Rozumiem, że każdemu się zdarzy, ale Pan policjant miał tak wielkie ego, że nawet przeprosić nie chciał i zasłaniał się, że niby jakiś manewr Pit wygonałem czy coś. Dowody w postaci logów: [2019-08-28 10:24:43] [Output] : 96 Faustin: co wy robicie? [2019-08-28 10:24:48] [Output] : 21 |SAPD|MiniDemo: Co my robimy? [2019-08-28 10:24:48] [Output] : 96 Faustin: pĹ‚ac [2019-08-28 10:24:55] [Output] : 21 |SAPD|MiniDemo: Typie [2019-08-28 10:24:57] [Output] : 96 Faustin: pĹ‚ac albo skarge pisze I screenshotów: https://m.imgur.com/a/16WM3E9 Oczekiwania:zabranie prawa jazdy na x dni. Skargę wstawiam za kolegę @Faustin gdyż on ma bana na forum.
 4. Mr_White

  Zmiany w kursach taxi

  Wiem kolego, ale ty chyba nie wiesz, że osoba która ma praktycznie wyjebane na ten serwer i jego graczy (mowa o Afx) zbiera z Pyla niezłą gotówkę, więc jednak mógłby się trochę przyłożyć. A ja chciałem tylko podkreślić, że serwer z biegiem czasu zamiast się rozwijać, po prostu się cofa. Co jak co ale pomimo jak powiedziałeś, że tworzeniem aktualizacji zajmuje się kilka osób, to mogliby chyba dodać właśnie jakieś premie i darmowe upominki - to naprawdę by rozruszało serwer. Fakt, może porównywanie najlepiej sprzedającej się gry ostatnich lat do prywatnego polskiego serwera nie jest dość adekwatne, ale jak administracji brak kreatywności i wszelakich pomysłów to niech zaczerpną trochę od najlepszych. I też po prostu zachęcam do gry którą tworzą profesjonaliści z Rockstara, która jest dużo dużo bardziej urozmaicona.
 5. Mr_White

  Zmiany w kursach taxi

  😂😂 I wy to nazywacie aktualizacją??? Zapraszam wszystkich do Gta Online, a w szczególności @AFX, w którym dwa tygodnie temu wprowadzili prawdziwą aktualizacje ważącą 3GB. Jednak w przeciwieństwie do tego zacofanego serwera jakim jest Pylife, Rockstar dba o konsumentów i dodał rzeczy które zachęcają graczy do aktywności i nie zniechęcają ich - mówię np. o codziennej, darmowej możliwości zakręcenia kołem fortuny i wygrania nawet auta, wprowadzenia fajnych misji w których Rockstar naprawdę nie żałuję nam dolarów, nie wspomnę już o cotygodniowych premiach na pracę które podwajają zarobki lub wprowadzają zniżki na pojazdy. A w Pylife jest przeciwnie, z każdą kolejną aktualizacją Afx wprowadza kolejne ograniczenia lub zmniejsza zarobki, na serwerze dzieje się coraz mniej, brak nowych prac i kreatywności zarządu - I to niby ma zachęcać innych graczy??? Gdzie są te czasy kiedy na eventach można było coś wygrać, gdzie są te dawne płace które zachęcały do pracy i chęci zarobku choćby na nowy pojazd. Na tym obesranym Pylife zostali tylko starzy wyjadacze, którym szkoda majątku i zmarnowanych lat, ja apeluję do wszystkich nowych graczy, nie marnujcie więcej czasu na tym gównianym serwerze zarabiając godzinami na pierwszego perka, bo i tak oscyluję, że ten serwer za rok, dwa upadnie. A jeśli ktoś lubi takie gry dochodowe zapraszam do Gta Online, tam napewno nie będziecie się nudzić. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...