Jump to content

Szklanka992

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobra

About Szklanka992

 • Rank
  CJ
 • Birthday 12/07/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Komenda Gł. Policji w Krakowie

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. MTA > mods (usuń) wtedy będzie na nowo musiał pobrać pylife, ale pomoże
 2. Lokalizacja: Blueberry AcresLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/1223Cena za dobę: 800Cena za nieruchomość: cw 1000 euroNazwa nieruchomości: DomOpis: Dom posiada garaż na parę samochodów oraz jest blisko kościoła, przez co jest bardzo dobrym sposobem na wbijanie pozytywnej reputacji. Drogi koszt utrzymania domu jest spowodowany złymi sąsiadami, którzy są podpięci pod prąd do domu. Zdjęcia nieruchomości:*wymagane* https://imgur.com/a/94bojTw
 3. Teorytycznie nie jest to żadna strata dla serwera, ponieważ kolega musiał kupić to za pieniądze w realu lub od gracza, który też kupił to za złotówki.
 4. Nick: Szklanka992 Link do profilu: https://pylife.pl/profile/22867-kamyczorek/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 6F4FA87BAE00ADCEDFA5537D99C5D153 Staż na serwie: 2 Wrzesień 2016 Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (9) na konta (4) w ostatnim czasieOpisz za co zostałeś zbanowany Krótki opis sytuacji: Proszę o odbanowanie mojego brata, iż próbował mi pomóc w odnalezieniu konta. Konto udało mi się odzyskać dzięki temu, że kiedyś wysyłałem ss'y do kolegi z nickiem w grze. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Proszę o unbana dla brata, on nie chciał zrobić nic złego.
 5. Nick: Oldis Wiek: 14 Staż: ok. 7 dni Nick osoby zawieszającej: Tymian Serial: 6FBE7BB12F18479A0C8BF7DE320FEDB2 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem na gieldzie Opis sytuacji: No więc latałem sobie na L1 (dodo) po czym uderzyłem w palme obok szpitala (gdzie jest np. wypożyczalnia i giełda) i spadłem na giełdę. Od razu wysiadłem z dodo, a kolejnie gracz Tymian od razu dał zakaz prowadzenia pojazdów lotniczych na okres dwóch dni. Ten administrator powiedział, że od razu po zdarzeniu, powinienem napisać reporta, lecz jak miałem to zrobić gdy rozwalone dodo wleciało mi w giełdę, a kolejnie gdy wysiadłem dostałem blokadę jazdy? To nie ma sensu, gdybym miał chociażby 5-10sekund to bym napisał na reporcie, że spadłem samolotem na giełde, lecz nie miałem na to czasu. Jedynie na /atc napisałem, że jest lądowanie awaryjne. Przy okazji ten administrator gdy chciałem mu powiedzieć, że nawet nie dał mi sekundy na napisanie reporta to po prostu odjechał swoim autem. Dowody: - Coś od siebie: Według mnie kara jest nieprawidłowa, ponieważ nie miałem czasu na napisanie reporta. Proszę o usunięcie kary.
 6. Autor: Oldis Edytor: Oldis Link: Joystick render + big smoke render Rozmiar: Zapomniałem xD Zezwolenie na pobranie : Tak Grafika: Jest to moja druga grafika więc chyba dobre ni? https://imgur.com/a/BwDmiVB Jakby co to jest moje, lecz po prostu zmieniłem nick jakby ktos miał spine
 7. Nick: Oldis Staż: Ok. 7 dni Serial: 6FBE7BB12F18479A0C8BF7DE320FEDB2 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Agata Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Jechałem sobie i ten gracz najpierw we mnie uderzył (obok stacji) więc postanowiłem się odzwięczyć i jak był obok lotniska uderzyłem w niego po czym dostałem blokade. Przepraszam za to co zrobiłem i obiecuję, że nigdy się to nie powtórzy. Dowody: - Coś od siebie: Przepraszam za tą sytuacje, lecz chciałem się "zemścić".
×
×
 • Create New...