Jump to content

PANDAMIAN2005

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About PANDAMIAN2005

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten temat można jusz zamknąć.
 2. Dziękuje za powzięcie radykalnych działań. Czy jest możliwe w ogóle odzyskanie kwoty którą straciłem?
 3. Czy mógł bym kupić nowego premiera dam 26k 

 4. Kupie premiera za 26k z fabryki tylko kiedy bendziesz grał bo ja moge o każdej porze.
 5. Chce kupić premiera z 0 przeb. (może być do 50 km) za 26k lub taniej
 6. w Windowsie jak i innych grach wszystko działa ładnie. Co to może być? Reinstalacja nie pomaga. edit. uruchomienie jako administrator naprawia blad ale chciałbym uruchamiac gre w normalny sposob a nie za kazdym razem klikajac opcje "uruchom jako administrator".
 7. Witam. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Jestem początkującym graczem i prawdopodobnie zostałem oszukany. Przelałem 20 K osobie podającej się za kolegę właściciela komisu, który to miał zamówić mi pojazd PREMIER z fabryki. Resztę kwoty miałem mu dopłacić przy odbiorze pojazdu. Pojazdu nie dostałem. Miałem go dostać o umówionej godzinie. Co robić proszę o rady? Chciałbym w jakiś sposób odzyskać zarobione pieniądze. Nie znam nicku oszusta. Mój serial to: 30F7955670EFBB7E2906C30746081DB3
 8. Witam. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Jestem początkującym graczem i prawdopodobnie zostałem oszukany. Przelałem 20 K osobie podającej się za kolegę właściciela komisu, który to miał zamówić mi pojazd PREMIER z fabryki. Resztę kwoty miałem mu dopłacić przy odbiorze pojazdu. Pojazdu nie dostałem. Miałem go dostać o umówionej godzinie. Co robić proszę o rady? Chciałbym w jakiś sposób odzyskać zarobione pieniądze.
×
×
 • Create New...