Jump to content

SzopeNowski

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About SzopeNowski

 • Rank
  CJ
 • Birthday 01/07/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Udostępnię bazę (ID: 720) w LV z parkingiem na ok. 100 aut, organizacji, która ma dużo pojazdów. ZA DARMO! Jeśli organizacja mi się spodoba przekażę także Sabre i Tampe. Mam 19 lat i przegranych na serwerze ponad 160 godzin. Nie mam w planach sprzedaży, więc jeśli ktoś będzie chciał mimo wszystko to kupić to niech przygotuje 40k. https://zapodaj.net/ebf264466359d.png.html Za grubasem jest jeszcze dużo miejsc parkingowych. Polecam zobaczyć samemu - https://panel.pylife.pl/domy/720 Zainteresowani niech piszą w prywatnej wiadomości lub w tym temacie.
 2. Nick: SzopeNowski Staż: Ponad miesiąc Serial: 63E8AD3684F6C8F83204D63E47E14DB4 Nick osoby zawieszającej: szakal_ Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie autobusem Opis sytuacji: Samochód wjechał w autobus, potem autobus w samochód, ale jak zwykle winny ten, który frajerem nie jest. Dowody: Coś od siebie: Kolejny raz się popisaliście, dzięki za zmarnowany czas na pisanie tego wniosku. A, jeszcze poczekam do jutra na odpowiedź. Pozdrawiam.
 3. Znajdź mi lepszą "pracę" to chętnie tam się udam. Tuning na drugim stanowisku nie byłby taki zły, wtedy i procenty poszłyby zapewne w dół. A do tego zmniejszyłbym miejsca w tej pracy. Jeśli administracja ma ciekawsze i ważniejsze rzeczy do roboty to proszę o więcej tęczowych szmat na ulicach, bo to pewnie zalicza się do rzeczy ważnych.
 4. Pewnie zaraz napiszecie, że jestem płaczkiem blablabla... Po prostu bardzo nie podoba mi się kolesiostwo, które jest w tym warsztacie. Opowiem to na swoim przykładzie, bowiem stoję i czekam cierpliwie ponad godzinę na stanowisku bez tuningu, a gdy w końcu osoba z jedynki wychodzi, to od razu na jej miejsce wchodzi jego kolega i tak jest cały czas. Nie po to zbijałem reputację do -300 i czekałem na miejsce w tej pracy kilka godzin, żeby zarabiać marne grosze na naprawie. Uważam, że osobę opuszczającą stanowisko z tuningiem powinna ZAWSZE zastępować osoba ze stanowiska obok. Nie ma też, co ukrywać, że jest to najlepszy warsztat i najwięcej się w nim dzieje, dlatego proponuję, żeby moderatorzy sami z siebie tam często zaglądali, a nie tylko wtedy, kiedy ktoś wyśle zgłoszenie. Niech mi ktoś z Administracji napisze, czy można coś takiego zarządzić czy sprawa idzie do kosza.
 5. Prosiłem o wypowiedź osób kompetentnych (Administrator?).
 6. To samo mogę napisać o taksówkarzu na wysokim poziomie.
 7. Dlaczego poziomów nie może być we wszystkich pracach na serwerze? Wtedy każdy wybierałby to co lubi, a nie zmuszał się, np. do latania, choć nie sprawia mu to większej przyjemności. Ja bardzo lubię jeździć autobusem, a samemu jak wiadomo mi się to kompletnie nie opłaca. A z chęcią bym pojeździł jakbym wiedział, że, np. po 100 przystankach będę zarabiał znacznie więcej. Niech się tu wypowie osoba kompetentna.
 8. Lokalizacja: Blueberry Acres Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/1180 Cena za dobę: 150e Cena za nieruchomość: 5500e Nazwa nieruchomości: Przytulny domek Opis: Domek idealny na zbicie reputacji. Reputację o 150 zbiłem w godzinę. Można podstawić, np. Moonbeam pod ogrodzenie kościoła i w ten sposób zaoszczędzić dwie sekundy na jednym biegu. Zdjęcia nieruchomości: http://s2.ifotos.pl/img/Zrzut-ekr_qeapeqe.png, http://s2.ifotos.pl/img/Zrzut-ekr_qeapeqq.png, http://s2.ifotos.pl/img/Zrzut-ekr_qeapeqs.png
 9. Czy ktoś mógłby mi napisać dlaczego samochody są po jakimś czasie zabierane do przechowalni z tego parkingu? Kupiłem mieszkanie tuż obok właśnie ze względu na ten parking i pracę mechanika w pobliżu. Parking znajduje się niedaleko dolnego warsztatu LV.
 10. Nick: SzopeNowskiPL Staż: ok. 10 dni Serial: 63E8AD3684F6C8F83204D63E47E14DB4 Nick osoby zawieszającej: Ciastek15 Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie gracza u mechanika Opis sytuacji: Stojąc w kolejce do mechanika chciałem trochę cofnąć, bo stałem zbyt blisko, więc napisałem "do tyłu" i cofałem. Niestety przy zawracania samochód za mną został PRZYPADKOWO uszkodzony, a nie jak moderator CiastekPL napisał "celowo". Dowody: Coś od siebie: Proszę o odwieszenie prawa jazdy. Jeśli już macie wszystkich dookoła karać, to może zaczniecie też wysłuchiwać drugich stron? Ja też mogę donosić na prawo i lewo, ale to nie jest sprawiedliwe skoro "sprawca" nie może się obronić, tylko musi czas marnować na apelacje.
 11. Nick: SzopeNowskiPL Staż: ok. 5 dni Serial: 63E8AD3684F6C8F83204D63E47E14DB4 Nick osoby zawieszającej: Agata Powód zawieszenia prawa jazdy: taranowanie autobusem Opis sytuacji: Skróciłem sobie nieco zakręt w prawo i przez moją nieuwagę staranowałem sportowe auto, które w tym samym momencie parkowało na poboczu. Dowody: Coś od siebie: nie było to celowe działanie, ale w przyszłości będę na pewno bardziej uważał na innych graczy.
×
×
 • Create New...