Jump to content

Kardiniusz!*

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

1 Follower

About Kardiniusz!*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak wy nie macie żadnego regulaminu XD zapraszacie ludzi którzy chcą i każecie sobie płacić 2k , po drugie oskarżony wiedział że pisze skargę , nie informowałem o tym ciebie bo przelałem jemu pieniądze , dziekuje.
 2. Data i godzina zdarzenia: [2020-03-21 23:06:28] Nick: |FD|^Kardiniusz!^YT Nick osoby oskarżonej: |PIS|BrodnixxPL Mój serial: C7E57FFF203CDE483BE33EA2F4C30953 Opis: Chciałem dołączyć do jakiejś organizacji na serwerze i zgłosił się do mnie gracz o nicku : |PIS|BrodnixxPL i powiedział że mnie może przyjąć i czy chcę dołączyć. powiedziałem że tak , po czym kazał przesłać sobie 2k , jako iż nie miałem 2k to zapytałem się go czy może być 1743euro , zgodził się , lecz po jednym dniu chciałem odejść i zarządzać zwrotu pieniędzy a ten gracz powiedział że nie ma żadnych zwrotów. Dodam iż nie wysłał mi żadnego regulaminu organizacji , jakoby taki nawet był bo podejrzewam że nie ma , jak się go zapytałem czy odda to powiedział "nie ma zwrotów" pomimo że nie było o tym nic napisane w żadnym regulaminie a gracz ma obowiązek oddać mi pieniądze. Jeżeli w regulaminie pisałoby że "Nie zwracam pieniędzy za wstęp" to okej a tak to zwykłe oszustwo. Dodam , że inni gracze też chcieli zwrotów pieniędzy lecz on odmówił. Jednym z takich graczy jest np. Irox. , którego oszukał na 2k. Dowody w postaci logów: [2020-03-21 23:06:28] [Output] : âś” Przekazujesz 1743.00 € graczowi |PiS|BrodnixxPL/125. Oczekiwania: Mam nadzieje , że odzyskam pieniądze i oszust zostanie ukarany banem.
 3. nick: |FD|^Kardiniusz!^YT serial: C7E57FFF203CDE483BE33EA2F4C30953 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: 2020-03-22 Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta: Nie było takiej sytuacji. Opis sytuacji: Chciałem dołączyć do jakiejś organizacji na serwerze i zgłosił się do mnie gracz o nicku : |PIS|BrodnixxPL i powiedział że mnie może przyjąć i czy chcę dołączyć. powiedziałem że tak , po czym kazał przesłać sobie 2k , jako iż nie miałem 2k to zapytałem się go czy może być 1743euro , zgodził się , lecz po jednym dniu chciałem odejść i zarządzać zwrotu pieniędzy a ten gracz powiedział że nie ma żadnych zwrotów. Dodam iż nie wysłał mi żadnego regulaminu organizacji , jakoby taki nawet był bo podejrzewam że nie ma , jak się go zapytałem czy odda to powiedział "nie ma zwrotów" pomimo że nie było o tym nic napisane w żadnym regulaminie a gracz ma obowiązek oddać mi pieniądze. Jeżeli w regulaminie pisałoby że "Nie zwracam pieniędzy za wstęp" to okej a tak to zwykłe oszustwo. Dodam , że inni gracze też chcieli zwrotów pieniędzy lecz on odmówił. Jednym z takich graczy jest np. Irox. , którego oszukał na 2k. Osoba którą podejrzewasz o kradzież: Na 100% jest to |PIS|BronixxPL (MAM DOWODY) Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta : Nikomu , tylko ja je znam. Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkami poza serwerem?: Nie Screeny/Dowody: Mam logi - oto one - [2020-03-21 23:06:28] [Output] : âś” Przekazujesz 1743.00 € graczowi |PiS|BrodnixxPL/125. Czy założyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/prokuratorze : Nie
 4. Nick: |FD|^Kardiniusz!^YT Staż: 1162h Serial: C7E57FFF203CDE483BE33EA2F4C30953 Nick osoby zawieszającej: Domelek. Powód zawieszenia prawa jazdy: Zakaz prowadzenia pojazdów drogowych - celowy taran Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała następująco , jechałem moim premierem do mechanika w LV (Blackfield) i gdy czekałem w kolejce na naprawę , inny gracz wepchnął mi się i zniszczył mi zderzak , lampę i bagażnik. gdy napisałem żeby płacił ten wepchnął się przed kolejne osoby nie zwracając na nic uwagi , bardzo mnie to zdenerwowało i wpadłem na głupi pomysł aby go stuknąć , uderzyłem w niego czego żałuje i za to przepraszam ale jak ktoś jest wobec mnie nie lojalny to niech nie liczy na lojalność. Bardzo przepraszam , że w niego uderzyłem lecz puściły mi nerwy jak gość taranuje i wpycha się pomimo długiej kolejki na mecha. Dowody: nie posiadam , lecz pamiętam jedynie że gracz jechał czarną sabrą. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za to co zrobiłem , lecz wiele osób na moim miejscu zrobiło by to samo po takiej sytuacji , liczę na sprawiedliwość i odzyskanie prawo jazdy. Pozdrawiam Administrację.
 5. Nick: |FD|^Kardiniusz!^YT Staż: 1162h Serial: C7E57FFF203CDE483BE33EA2F4C30953 Nick osoby zawieszającej: Domelek. Powód zawieszenia prawa jazdy: Zakaz prowadzenia pojazdów drogowych - celowy taran Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała następująco , jechałem moim premierem do mechanika w LV (Blackfield) i gdy czekałem w kolejce na naprawę , inny gracz wepchnął mi się i zniszczył mi zderzak , lampę i bagażnik. gdy napisałem żeby płacił ten wepchnął się przed kolejne osoby nie zwracając na nic uwagi , bardzo mnie to zdenerwowało i wpadłem na głupi pomysł aby go stuknąć , uderzyłem w niego czego żałuje i za to przepraszam ale jak ktoś jest wobec mnie nie lojalny to niech nie liczy na lojalność. Bardzo przepraszam , że w niego uderzyłem lecz puściły mi nerwy jak gość taranuje i wpycha się pomimo długiej kolejki na mecha. Dowody: nie posiadam , lecz pamiętam jedynie że gracz jechał czarną sabrą. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za to co zrobiłem , lecz wiele osób na moim miejscu zrobiło by to samo po takiej sytuacji , liczę na sprawiedliwość i odzyskanie prawo jazdy. Pozdrawiam Administrację.
 6. Nick: |FD|^Kardiniusz!^YT Staż: ➠ Data rejestracji: 2018-08-28 09:47:11, łączny czas gry: 1148h Serial C7E57FFF203CDE483BE33EA2F4C30953 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|FrugOo. Powód zawieszenia prawa jazdy: Powód: Celowe DM pojazdem Opis sytuacji: Witam Serdecznie , przejdę od razu do rzeczy żeby nie przedłużać . Ostatnimi czasy grałem trochę na pylu lecz około 2/3 dni temu gdy jechałem holownikiem obok gracza który suszył na chodniku i akurat w tym momencie zminimalizowało mi się samoczynnie MTA (czasem się mi tak dzieje z powodów mi nieznanych , możliwe jest że wdał się jakiś błąd podczas instalacji gta.sa lub MTA ) ale do rzeczy , włączyłem od razu zminimalizowane MTA i od razu przepraszałem gracza który wykonywał pomiar za nieumyślny wypadek który nie był z mojej winy tylko mojego komputera , chciałem mu w zamian rekompensaty zapłacić lub podwieźć go i przepraszałem go wielokrotnie lecz gracz stawiał na swoim i postanowił napisać skargę. żałuje tego co zrobiłem ale naprawdę mam czasem dziwne doświadczenia z moim komputerem który nie jest najnowszy , przepraszam w moim imieniu gracza którego przez przypadek przejechałem , Pozdrawiam. Dowody: Nie posiadam Coś od siebie: Proszę o wyrozumiałość , nie miałem na celu zabijania graczy aby uprzykrzyć im grę , mam wystarczająco problemów więc po co mam to robić... , proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy
 7. Witam Serdecznie , przejdę od razu do rzeczy żeby nie przedłużać . Ostatnimi czasy grałem trochę na pylu lecz około 2/3 dni temu gdy jechałem holownikiem obok gracza który suszył na chodniku i akurat w tym momencie zminimalizowało mi się samoczynnie MTA (czasem się mi tak dzieje z powodów mi nieznanych , możliwe jest że wdał się jakiś błąd podczas instalacji gta.sa lub MTA ) ale do rzeczy , włączyłem od razu zminimalizowane MTA i od razu przepraszałem gracza który wykonywał pomiar za nieumyślny wypadek który nie był z mojej winy tylko mojego komputera , chciałem mu w zamian rekompensaty zapłacić lub podwieźć go i przepraszałem go wielokrotnie lecz gracz stawiał na swoim i postanowił napisać skargę. żałuje tego co zrobiłem ale naprawdę mam czasem dziwne doświadczenia z moim komputerem który nie jest najnowszy , przepraszam w moim imieniu gracza którego przez przypadek przejechałem , Pozdrawiam. Osoba, która nałożyła karę i czas kary >>> Posiadasz nałożoną karę - cofnięcie prawa jazdy - do dnia: 2020-03-08 00:00:00 : Powód: Celowe DM pojazdem : Kara jest nałożona przez: |SAPD|FrugOo.
 8. Ale ty się typie tłumaczysz , prosta piłka jak się kogoś staranuje nawet niechcący to mu się płaci od razu na naprawę , a nie taranuje do bólu... a po drugie stan techniczny twojego patriota też daje wiele do życzenia ... pozdrawiam
 9. chciałem dodać iż ja wjeżdżając na giełdę LV około 5 minut przed zdarzeniem z mechanikiem chciałem wystawić swoją sabre , wjechałem w zielony blip do ustalenia ceny pojazdu a gracz o nicku : MUTEDestroyer22 postanowił że mnie potaranuje i z impetem wjechał we mnie gdy wystawiałem pojazd , kolejna sytuacja przy mechaniku gdy naprawiłem pojazd i chciałem udać się ponownie w stronę giełdy i kolejny raz taranuje patriotem... ileż można chciałem żeby gracz zapłacił ale on kazał "PALIĆ MI GUMĘ" i pojechał sobie , gdy naprawiałem kolejny raz pojazd na mechaniku LV zobaczyłem że gracz znów się na mnie czai gdy tylko wyjadę żeby we mnie uderzyć , podjechałem do niego i przyznaje sie ze pchnąłem go do wody ale w celu uniknięcia kolejnego taranu przez nieumyślnego gracza (MUTEDestroyer) OTO SS W KTÓRYM WYDAĆ JAK GRACZ JEDZIE W MOJĄ STRONĘ Z PEŁNYM IMPETEM> https://imgur.com/a/pSPfrh2
 10. *Prosze nie karać punktami!* Witam , znam krokodyla od wielu lat i widywałem go wiele razy w grze jednak nie zawsze miał chwile wolnego aby spędzac swój czas na PYlife i Mógł nie wyrobić sie ze spłatą , rozmawiałem z nim na ten temat i powiedział mi że odda wszystko co należy do gracza który udzielił mu pozyczki . Ja sam dopilnuje aby spłacił wszystko co do grosza w jak najkrótszym czasie prosiłbym bardzo o wyrozumiałośc gdyż nie zawsze spostrzegamy ludzi takimi jacy są naprawde i gracz Krokodyl nigdy już nie popełni takiego wielkiego błędu i przeprosił za swoje zachowanie . Bardzo bym prosił o wyrozumiałość i szybkie rozpatrzenie sprawy . Z Góry Bardzo Dziękuję. 😃 PS. Mam nadzieje że taka sytuacja już nigdy się nie wydaży. PRZEPRASZAMY!
 11. Cześć dzisiaj na serwerze przydarzyła mi się bardzo nie przyjemna sytuacja a mianowicie od rana chciałem zarobić sobie trochę pieniążków i zarobiłem 8k pracowałem przez 4 i pół godziny i chciałem zamontować wloty na dach XFLOW do Jestera lecz gdy już dałem pieniądze mechanikowi zamontował on mi WYDECH za 7500e a a ja chciałem tylko swoje wloty na dach za 7900e i jak mu przelałem to mi zamontował te wydechy których nie chciałem i powiedział mi że nie odda mi pieniędzy. id tego gracza to 37 a nick: Skill niestety nie mam żadnych dowodów ale mam zdjęcie jestera z wydechami których nie chciałem nick gracza to Skill
 12. witam dzisiaj o godz 14 została mi przydzielona kara a mianowicie brak możliwosci prowadzenia pojazdu przez 7 dni stało sie tak że u mechanika stało kilku ludzi na białym kołku do zatrudniania prac i mechanik powiedzialk zebym ich przejechal w pierszej chwili nie chcialem tego robic bo nie wiedzialm co sie stanie bo gram tu dopiero 3 dni i mechanik powiedzial ze mam ich przejechac to tak zrobilem a potem zostalem ukarany a tak naprawde nie wiedzialem ze źle robie bo chciałem mu tylko pomuc prosze o wyrozumiałość i dziekuje.
×
×
 • Create New...