Jump to content

|L-KTM|DaMsT3r

Gold
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About |L-KTM|DaMsT3r

 • Rank
  CJ
 • Birthday July 23

Komunikatory

 • Numer GG
  nie stać mnie
 • Steam
  DaMsT3r

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  tam w tym domu

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 295307588C219E563E5CEFD4EB5D5094Staż na serwerze: Gracz od 1 roku. Łączny czas gry: 273h 47m Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: około 6h dziennieImię: DamianWiek: 13latCzy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: NieCzy posiadasz TeamSpeak3?: TakCzy posiadasz mikrofon?: TakCzy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?:TakCzy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak raz ban za oszustwo na kody gold/premium czego bardzo żałuje i raz ban za rzekomy handel poza serwerem, a tak naprawdę pożyczałem pieniądze. Parę razy mute.Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: NieDlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Ponieważ, podoba mi się praca SAPD. Z moich obserwacji gracze którzy są w SAPD są ogarnięci, pomocni i wiele więcej. Poza tym gram bardzo dużo na serwerze i zwykła gra zaczyna się trochę nudzić, a w takiej frakcji na pewno jest coś do roboty. Coś o sobie (Opisz swój charakter):Chodzę do 6 klasy interesuje się motoryzacją. Jestem uczciwy, pomocny, lubię zawierać nowe znajomości. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Ja zasługuję na to stanowisko, ponieważ umiem podporządkować się wyższym rangą, szybko się uczę znam dobrze regulamin serwera, jestem zapoznany z regulaminem SAPD. Jeśli tylko dostanę szansę wstąpienia w szeregi San Andreas Police Departament, obiecuję, że nie zawiodę nikogo.
 2. 1. Nazwa organizacji/gangu: KTM_ENDURO 2. Link do panelu organizacji/gangu: https://panel.pylife.pl/organizacje/6357 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] :https://imgur.com/a/6rQkExU , https://imgur.com/a/nZLTuTw , https://imgur.com/a/KtQTzjL .
 3. poniważ chciałem kupić sobie faggio bo wtedy nie miałem zbyt dużo pieniędzy ale sprzedawałem trochę goldów przez ostatnie 2 dni.
 4. ponieważ miał mi oddać prawie 2 razy tyle to myślałem, że te pieniądze pomnożę i kupię sobie jakieś lepsze auto. a wyprzedałem dlatego ponieważ chciałem sobie kupić faggio
 5. przepraszam bardzo, wiem że źle postąpiłem miałem już raz bana i wiem że trudno jest wytrzymać bez tego serwera jeśli mógł bym dostać unbana to juz nigdy nikomu bym nie pożyczył pieniędzy przepraszam i proszę o unbana poniewaz chciał bym jeszcze dziś pograć na tym serwerze.
 6. ogłaszał się na radiu tak więc wiedziałem że chce pożyczyć (zgóry przepraszam za wszystkie błędzy ortograficznie i interpunkcyjne ale jestem pod ogromnym wpływem emocji ponieważ wedlug mn jest to nie słuszny ban)
 7. pisał jak by miał dość duże doświatczenie na serwerze, a jak sprawdzałem na panelu pylife to ten gracz miał 130h chyba, że nie tą osobę włączyłem.
 8. czyli mam się przyznać do czegoś czego nie zrobiłem? dobrze jeśli dostate dzięki temu unbana to dobrze przyznaje się do czegoś czego nie zrobiłem
 9. nie wiedziałem o tym naprawdę proszę o tego unbana ja nie umiem żyć bez pylife
 10. Nick: |MECH-BB|DaMsT3r Serial:295307588C219E563E5CEFD4EB5D5094 Staż na serwie: Gracz od 1 roku. Łączny czas gry: 77h 9m. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: handel poza serwerem Krótki opis sytuacji:pod ostatnia apelacją napisał pan, że kłamę ale chciał bym powiedzieć, że niedawno miałem bana i bardzo tego żałuję więc nie prosił bym się o kolejnego, bardzo mi zależy na grze na tym serwerze. Dowody: ss z czasu udzielania pożyczki: https://imgur.com/a/TKutiyE Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: nie wiem jak mam udowodnić to, że te pieniądze pożyczyłem, a nie sprzedałem proszę o szybkie rozpatrzenie mojej apelacji i chciał bym dodać że jeśli bym te pieniądze sprzedwał to raczej bym nie robił temu ss.
 11. Nick: |MECH-BB|DaMsT3r Serial:295307588C219E563E5CEFD4EB5D5094 Staż na serwie: Gracz od 1 roku. Łączny czas gry: 77h 9m. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: gracz Sobierajj prosił o pożyczkę ja chciałem pomóc więc pożyczyłem mu 102k, gracz ten miał mi oddać 192k do 2 tygodni. (mam ss z tego jak pisałem z graczem o pożyczce) dodaję jeszczę link do skargi na gracza Sobierajj : Dowody: ss z czasu udzielania pożyczki: https://imgur.com/a/TKutiyE Link do poprzedniego podania: BRAK Coś od siebie: Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej apelacji ponieważ według mnie zostałem niewinnie ukarany, ale daje mi to nauczkę żeby nie pożyczać pieniędzy komu popadnie.
 12. Wysłałem wiadomośc do gracza na forum.
 13. Data i godzina zdarzenia:04.15.2019 godzina około 16 Nick/pasek: DaMsT3r Nick/pasek oskarżonej osoby: WhiteXengine_ (gracz najprawdopodobniej zmienił nick) Mój serial:295307588C219E563E5CEFD4EB5D5094 Opis: wystawiłem na giełdzie clovera z lampkami,felgami i licznikiem. Po jakimś zgłosił się ten gracz i powiedział, że zapłaci 17k, a resztę dopłaci wieczorem, ja wtedy odpisałem, że raczej nie będę mógł wieczorem więc napisałem, że może następnego dnia.Gracz się zgodził i umówiliśmy się że zapłaci mi rano, gdy wszedłem na serwer sprawdziłem czy jest ten gracz, nie było go ale pomyślałem, że jeszcze nie wszedł na serwer. Lecz gdy sprawdziłem na panelu pylife to nawet nie było gracza o takim nicku. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów:https://imgur.com/a/4b88uj6 :https://imgur.com/gallery/vKtBzrt (Podaję 2 gdyby 1 nie działał)
 14. Czyli w takim razie odstawiacie popsute pojazdy na bazę...? Ponieważ większość tych ,,odcholowanych" pojazdów popsuta była.
×
×
 • Create New...