Jump to content

Profos.

Player
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Świetny Gość!

1 Follower

About Profos.

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Data i godzina zdarzenia: 26.04.2019 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: Nie potrzebny Opis: Owy gracz zanim rozpoczalem nagrywanie jechal pod prad i mnie staranowal oraz nie zaplacil za szkody. Nastepnie zobaczylem, ze po prostu odwala taranuje wszystkich itp. Czesc jego "wyczynow" jest pokazana na filmiku. Dowody w postaci filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=bgPVNODltew&feature=youtu.be Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: Zakaz prowadzenia pojazdów na x dni. Pozdrawiam!
 2. Haha Gosciu jechalem swoim pasem. Sm moze to potwierdzic, a nawet jesli bys " wyprzedzał po torach kolejowych" nie doszło by do stłuczki.
 3. Nick: Profos. Staż: 9 miesięcy Serial: 72D109D738E20E36839D03A267625C03Tutaj wpisz swój serial Nick osoby zawieszającej: Qbi Powód zawieszenia prawa jazdy: Blokowanie gracza Opis sytuacji: Gracz jechal pod prad. Nie zaplacil za szkody i chcial uciec. Ja mu zastawilem droge zeby zaplacil mi za szkody. Wtedy dostalem prawko. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Przepraszam za to, ze blokowalem tego gracza. Jednak bylem zdenerwowany i chcialbym odzyskac swoje prawo jazdy. Na przyszlosc nie bede blokowac innych. Pozdrawiam!
 4. Data i godzina zdarzenia: 23 Kwietnia, ok. 14:10 Nick/pasek: Profos. Nick/pasek oskarżonej osoby: @Kacper. Mój serial: Nie potrzebny Opis: Jechałem w strone spawna SF, a gracz Kacper. jechal burritem pod prad. Nastepnie kiedy chcialem zapalty za szkody on nie reagowal. Slady opon wkazuja na to, że gracza obrocil. Potwierdzic moze nawet SM Atryk czy jakos tak. Dowody w postaci logów: screenshotów: https://imgur.com/a/mjfXWhg Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Zakaz prowadzenia pojazdów na x dni
 5. Data i godzina zdarzenia: 2019-04-21, godzina 22:35-40 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: Nie potrzebny Opis: Jechałem swoim autem na osiedle doherty zeby oplacic domek. Stanalem na podjezdzie nie zaciagajac recznego bo tylko na chwile tam bylem. Owy gracz staranowal mnie i uciekl. Jednak zdarzylem wyjsc z auta i nic sie nie stalo. Nastepnie chcialem pojechac na kutry. Obok bazy niedaleko kosciola owy gracz staranowal mnie poraz 2 i tym razem uszkodzil mi auto, ktore bylo swiezo naprawiane. Gracz Szepciu nie zaplacil za szkode oraz uciekl z miejsca zdarzenia co pokazuja ss. Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/a/63jfOFn https://imgur.com/a/uDAOHI6 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu). Możliwe opcje to: zakaz prowadzenia pojazdow na x dni, zapłata za uszkodzone auto. Prozdrawiam.
 6. Nick: Profos. Staż: 8 miesięcy, 623h 29m Serial: 72D109D738E20E36839D03A267625C03 Nick osoby zawieszającej: FapaSmerf. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran, jazda pod prad Opis sytuacji: Jeździłem z moim kolegą po LV (ja vickiem on bulletem). Uderzaliśmy w siebie na wzajem dla śmiechu. Żaden z nas nie miał nic przeciwko taranowaniu. Co do jazdy pod prad nie wiem kiedy i gdzie jechałem w ten sposób. Nikomu nie zniszczyłem auta. Jeśli komuś przeszkadzałem to przepraszam. Dowody: Siedzieliśmy razem na ts'ie w trakcie zabrania nam praw jazdy. W sumie 3 nas tam było jeden może potwierdzić to co wyżej napisalem. Coś od siebie: Jeśli komuś przeszkadzała moja jazda to przepraszam. Nie miałem na celu odwalać, taranować innych itp.
 7. Data i godzina zdarzenia: Koło 13.40, 9 Marca Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 72D109D738E20E36839D03A267625C03 Opis: Wystawiłem perka nie giełdzie... Stoi tak już 2 dzień. Napisał do mnie @piespro20, że to za duża cena jak na takiego perka i id w nim jest nie warte... Zaczął pisać, że sie nie znam na cenach aut. Pisząc wiadomości do mnie było wiele błędów ortograficznych ale to mi nie przeszkadza... Następnie zaczął mnie wyzywać... Dowody są w postaci SS Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/a/nWcyb0r https://imgur.com/a/sr1yqWB Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Tak, taranowały mnie inne osoby ale one zapłaciły za szkody w porównaniu do Ciebie.
 10. Nick: Profos. Wiek: 15 Serial: 72D109D738E20E36839D03A267625C03 Staż:(Staż na serwerze.) Powód zmutowania : Brak kultury Krótki opis sytuacji: Całą sytuację opisałem tutaj: P.S Zacząłem wyzywać gracza z powodu braku zapłaty za szkody i mojego zdenerwowania....d Dowody: niemam Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam za mój brak kultury lecz byłem już bardzo zdenerwowany, ponieważ dużo osób mnie wczesniej staranowało i nie zapłaciło za szkody. Przepraszam jeszcze raz, następnym razem bede spokojniejszy
×
×
 • Create New...