Jump to content

Profos.

Premium
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Świetny Gość!

1 Follower

About Profos.

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam iż taka sytuacja miała miejsce
 2. dorzucam trzy domki obok plazy sf
 3. Data i godzina zdarzenia: 26.04.2019 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: Nie potrzebny Opis: Owy gracz zanim rozpoczalem nagrywanie jechal pod prad i mnie staranowal oraz nie zaplacil za szkody. Nastepnie zobaczylem, ze po prostu odwala taranuje wszystkich itp. Czesc jego "wyczynow" jest pokazana na filmiku. Dowody w postaci filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=bgPVNODltew&feature=youtu.be Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: Zakaz prowadzenia pojazdów na x dni. Pozdrawiam!
 4. Haha Gosciu jechalem swoim pasem. Sm moze to potwierdzic, a nawet jesli bys " wyprzedzał po torach kolejowych" nie doszło by do stłuczki.
 5. Nick: Profos. Staż: 9 miesięcy Serial: 72D109D738E20E36839D03A267625C03Tutaj wpisz swój serial Nick osoby zawieszającej: Qbi Powód zawieszenia prawa jazdy: Blokowanie gracza Opis sytuacji: Gracz jechal pod prad. Nie zaplacil za szkody i chcial uciec. Ja mu zastawilem droge zeby zaplacil mi za szkody. Wtedy dostalem prawko. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Przepraszam za to, ze blokowalem tego gracza. Jednak bylem zdenerwowany i chcialbym odzyskac swoje prawo jazdy. Na przyszlosc nie bede blokowac innych. Pozdrawiam!
 6. Data i godzina zdarzenia: 23 Kwietnia, ok. 14:10 Nick/pasek: Profos. Nick/pasek oskarżonej osoby: @Kacper. Mój serial: Nie potrzebny Opis: Jechałem w strone spawna SF, a gracz Kacper. jechal burritem pod prad. Nastepnie kiedy chcialem zapalty za szkody on nie reagowal. Slady opon wkazuja na to, że gracza obrocil. Potwierdzic moze nawet SM Atryk czy jakos tak. Dowody w postaci logów: screenshotów: https://imgur.com/a/mjfXWhg Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Zakaz prowadzenia pojazdów na x dni
 7. Data i godzina zdarzenia: 2019-04-21, godzina 22:35-40 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: Nie potrzebny Opis: Jechałem swoim autem na osiedle doherty zeby oplacic domek. Stanalem na podjezdzie nie zaciagajac recznego bo tylko na chwile tam bylem. Owy gracz staranowal mnie i uciekl. Jednak zdarzylem wyjsc z auta i nic sie nie stalo. Nastepnie chcialem pojechac na kutry. Obok bazy niedaleko kosciola owy gracz staranowal mnie poraz 2 i tym razem uszkodzil mi auto, ktore bylo swiezo naprawiane. Gracz Szepciu nie zaplacil za szkode oraz uciekl z miejsca zdarzenia co pokazuja ss. Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/a/63jfOFn https://imgur.com/a/uDAOHI6 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu). Możliwe opcje to: zakaz prowadzenia pojazdow na x dni, zapłata za uszkodzone auto. Prozdrawiam.
×
×
 • Create New...